• Tümünü Temizle

Ölüdeniz

için 7 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Fethiye Bölgesi Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
129,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Fethiye Bölgesi Temalı 3D Resimli Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
109,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Fethiye Bölgesi Temalı Yelpaze
SKU: MRS1701-FTHAMIXED Fethiye Bölgesi Temalı Yelpaze
109,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Fethiye Bölgesi Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
109,00 TL
(0)
için 7 ürün görüntüleniyor.

Ölüdeniz Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dünyamız üzerinde sayısız doğal güzellikleri barındırmaktadır. Bu doğal güzelliklerin çoğunluğu dünyamızın yapısı gereği kendi doğal eşsiz oluşumlardan meydana gelmektedir. Bunlardan biri de Türkiye yer alan Muğla’nın Fethiye ilçesi sınırları içerisinde bulunan, geçmişi oldukça eski tarihlere dayanan ve Likyalılarda “ ışık ve güneş diyarı ” olarak adlandırılan, Orta Çağ’da “ uzak diyar ” olarak bilinen Ölüdeniz’dir. Ölüdeniz adını sakin ve kıpırtısız aynı zamanda dalgasız bir deniz olması hasebiyle almıştır. Adete durgun bir gölü andıran Ölüdeniz, deniz kulağı adı verilen lagün oluşumlarından meydana gelmiştir. Aynı zamanda bazı dinlerin kutsal kitaplarında ve İncil'de çeşitli bölümlerde bahsedildiği kaynaklarda yer almaktadır. Ölüdeniz; deniz adıyla kayıtlarda yer almasına rağmen herhangi bir denizle bağlantısı olmayan endoreik bir göl yapısına sahiptir.

Ölüdeniz; gezilip, görülmesi ve deneyimlenmesi gereken eşsiz bir doğal güzelliktir. Tüm gezginleri kendine hayran bırakan bu muhteşem göl; bulunduğu bölge ve tabiatı itibariyle, aynı zamanda mevsim fark etmeksizin yüzme imkanı sağladığı içinde ziyaretçileri oldukça memnun etmektedir. 

İnsanoğlu yapısı gereği sosyal varlıklar olarak gezdiği gördüğü yerleri, sevincini, mutluluğunu, paylaşmayı sevmektedir. Ölüdeniz’de güzellikleri ile sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz muhteşem güzellikleri içerisinde barındıran bir turistik yerdir. Ölüdeniz temalı hediyelik eşyalar burada biriktirdiğiniz güzel anılarınızı ve hatıralarınızı her zaman hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca Ölüdeniz temalı hediyelik eşyaları sevdikleriniz, dostlarınız ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda onlara Ölüdeniz’in eşsiz doğası ve güzelliğini anlatırken bu ürünleri gösterebilir, paylaşabilir veya hediye olarak sunabilirsiniz. 

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünleri, sizin için her zaman özlemle hatırlayabildiğiniz göz önünde bulundurmaktan zevk alacağınız ürünler olacaklardır. Bu ürünler Ölüdeniz’in eşsiz güzelliğini her zaman zihninizde canlı tutacaktır. 

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerini alırken gördüğünüz görsel güzelliği yansıtacak  ürünler tercih etmeniz önemlidir. Aynı canlılığı içerisinde barındıran özel baskı ve kaliteli üretim ile yapılmış ürünleri tercih etmemiz sizi her kullandığınızda mutlu etmeye yardımcı olacaktır. 

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerini aynı zamanda mağazanızda sergilemek için de alabilirsiniz ve bu ürünlerin birçok çeşidi ile ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Toptan alım seçeneklerini değerlendirip hediyelik eşya dükkanınıza dair tüm ihtiyaçlarınızı Myros üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerini satın alınırken bilinmesi gerekenler aşağıda yer almaktadır:

 • Bu ürünlerin hangi amaçla kullanılmak istendiğine karar verilmelidir (hediye edilmek üzere mi, kişisel kullanım için mi?).
 • Bu ürünlerin hangi ortamda kullanılacağına karar verilmelidir ( ev, ofis vs.).
 • Bu ürünlerin üretim kalitesine dikkat edilerek alınması önemlidir.

Ölüdeniz Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerinin her birinin özelliği kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Evinizde ve ofisinizde kullanım amacınıza göre ürünler seçebilirsiniz. Hediye etmek amaçlı, kişisel kullanımınız için veya dekoratif amaçlı bu ürünleri istediğiniz özelliklerde tercih edebilirsiniz. Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerini sevdiklerinizle güvenle ve gönül rahatlığı içerisinde paylaşabilir ve hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünleri, her biri kendi içerisinde geleneksel görsel  özel dijital baskılar içeren ürünlerden oluşmaktadır. Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünleri aynı zamanda kaliteli, özel dijital baskı tekniği ile üretilen ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünler ahşap, seramik ve metal malzeme olmak üzere üretilmekte ve nitelikleri bakımından tercih edebileceğiniz  özelliklere sahiptir.

Ölüdeniz Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünleri aşağıda yer aldığı gibi 10 TL ile 70 TL fiyat aralığındadır. Ayrıca ürün çeşitlerine ve üretim malzemesine göre fiyatlar çeşitlenmektedir.

 

Ölüdeniz Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları üründe kullanılan malzeme çeşitliliğine göre, dijital lazer kesim, baskı tekniği ve kalitesine göre ve aynı zamanda işçilik emeğine göre belirlenmektedir. Ürünlerin her bir çeşidi için ayrı üretim teknikleri kullanılması özenle ve özgün tasarım modelleri ürünlerin fiyatlarını belirleme konusunda önem arz etmektedir. Her ürün için fiyat belirlemede özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ölüdeniz Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Ölüdeniz temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ölüdeniz temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Ölüdeniz Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Ölüdeniz temalı hediyelik eşyalar aşağıda yer almaktadır:

Ölüdeniz Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünleri, çeşitlerine göre ayrı ayrı kullanım amaçları içermektedir. Bu ürünler içerisinde, evinizde ve işyerinizde kullanabileceğiniz amaçlı ürünler olmasının yanında hediye etmek amaçlıda alabileceğiniz ürünler yer almaktadır. 

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünleri, dekoratif amaçlı olarak istediğiniz yerde istediğiniz şekilde; evinizde veya işyerinizde kullanabileceğiniz gibi kişisel ihtiyaçlarınız içinde mutfağınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca Ölüdeniz temalı ürünlerini evinizde her zaman gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ve Ölüdeniz temasının görselliğini mutfağınızda yaşayabileceğiniz eşyalar olacaklardır.

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünleri; Ölüdeniz temalı magnet ve Ölüdeniz temalı yelpaze ürününü hem kişisel olarak kullanabilir hem de sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Ölüdeniz Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünleri aşağıda yer alan kişi ve gruplara hediye edebilirsiniz:

 • Aile ve akraba çevrenize, 
 • Sevgiliniz ve özel dostlarınıza,
 • İşyerindeki arkadaşlarınıza, çalışanlarınıza veya sosyal arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
 • Ayrıca mağazanızda ve ziyaretçilerinize sergilemek amacıyla alabilirsiniz.Ölüdeniz Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Ölüdeniz temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Ölüdeniz temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 23,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Ölüdeniz Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Ölüdeniz temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Ölüdeniz Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Ölüdeniz temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Ölüdeniz Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

MYROS'un içerisinde üretim, ihracat, ithalat, toptan ve perakende satış faaliyetleri yer alan bir organizasyondur. MYROS'un ana hizmet alanı olarak dünyanın gezilebilecek tüm seçkin noktalarına ve bu gezi yerlerine özel, anı/hatıra eşyaları üretmek, ayrıca bunların özel olarak tasarımını yapmak ve ürünlerin tedarik zincirini oluşturup, organizasyonunu yapma konusunda odaklanmıştır. Bu amaçla Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerini üretmeye başlamış ve bunların tedarik ve pazarlamasını kendi bünyesinde  yapmaktadır.

Öncelikli olarak dünyanın en büyük hediyelik eşya ürünleri, hatıra/anı eşyalarını, kişiye özel hediyelik eşyaları ve çok fazla sayısı turistik yerlerin temaları ile oluşturulan hediyelik ürünleri; yöresel seramik ürünler, metal kaplama ürünler, ahşap ürünler olarak; özel dijital baskı kalitesi ile lazer kesim kullanılarak, istenilen ölçü ve ebatlarda özenle üretilerek satışa sunulmaktadır. 

Firmamız şehir temalı hediyelik eşya ürünlerini; aynı zamanda son teknoloji baskı ürünleri kullanarak, yüksek kalitede ve yerli üretimle üretmektedir. Ürünlerini profesyonel niteliklerde ve kaliteyi en iyi şekilde gözeterek sizlere ulaştırmaktadır. Kişiye özel hediyelik eşya siparişlerine cevap verilerek ve kişiye özel ürünler üretilerek gelen talepler başarılı bir şekilde karşılanmaktadır.

MYROS kurumsal bir organizasyon olarak gerek üretim aşamasında kaliteli, sıfır hata ile ürünler üretmektedir. Tedarik ve pazarlama aşamasında özenli ve özverili çalışmaları ile hediyelik eşya ürünlerini en iyi şekilde sizlere ulaştırmayı başarmıştır.

Şehir temalı hediyelik eşya ürünleri ile pazarın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren bir organizasyon olan Myros, tedarik ve pazarlama konusunda en iyi şekilde deneyimlerini sizlere bu ürünleri ulaştırmak için kullanmaktadır.

Ölüdeniz Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Ölüdeniz temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer temalı ürünler aşağıda yer almaktadır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.