• Tümünü Temizle

Göcek

için 9 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Göcek Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
45,90 TL
(0)
159,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Göcek Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
109,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Göcek Temalı Myros Şişe Şekilli Tirbüşon Açacak 115x25x25 mm
109,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Göcek Temalı Seramik Renkli Baskılı Kupa 82x90 mm
159,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Göcek Temalı Myros Ahşap Masa Takvimi
88,90 TL
(0)
159,00 TL
(0)
için 9 ürün görüntüleniyor.

Göcek Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Göcek temasına sahip olan hediyelik ürünler Göcek’i ziyaret eden kişiler tarafından anı olarak kalması amacıyla tercih edilmektedir. Kültürümüzde sevdiklerimi ziyaret ederken onlara hediye götürmek vazgeçilmez bir durumdur. Ziyaret edilen kişinin yakınlığı ve zevkleri hediye seçiminde belirleyici iki unsurdur. Göcekten ne alınır konusu kişilerin aklını bir hayli karıştırmaktadır. Çok sayıda Göcek temalı hediyelik ürün seçeneği bulunmaktadır. Göcek’te yaşamını sürdüren ve sevdiklerini görmek için farklı yerlere seyahat eden kişiler için Göcek temalı hediyeler doğru bir tercih olabilir. Göcek temasına sahip hediyelik ürünler ilçenin öne çıkan özelliklerinden yola çıkarak hazırlanmaktadır. Magnet, ayna ve açacak gibi farklı zevklere yönelik olarak hazırlanan hediyelik çeşitleri bulunmaktadır. Göcek hediyelik eşya toptan satın alınarak özel günlerde yakın dost ve akrabalara hediye edilebilir. Bunun yanısıra işletmeniz için toptan alım da yapabilirsiniz. Göcek hediyelik eşya toptancılarından olan Myros istenilen her hediyelik ürünü istenilen sayıda kişilere sunmaktadır. Göcek temalı hediyelik eşyaları satın alırken şunlara dikkat edilmesi gerekir;

 • Göcek temasına sahip hediyelik eşyanın kim için satın alındığı hediye alırken göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Göcek temalı açacak tercih eden kişiler açacak malzeme kalitesini incelemelidir.
 • Göcek temalı magnet tercih eden kişiler mıknatıs büyüklüğünün magnete uygun olup olmadığına dikkat etmelidir.
 • Toptan satın alınan hediyelik ürünlerde ürünlerin her birinin aynı kaliteye sahip olup olmadığı incelenmelidir.

Göcek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Göcek hediyelik eşya tercih eden kişiler için çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Göcek’i ziyaret eden kişiler şehirde bulunan hediyelik eşya dükkanlarından istedikleri ürünü satın alabilir. Aynı zamanda Göcek hediyelik eşya online olarak da kullanıcılara sunulmaktadır. Mum, kupa ve magnet gibi tüm ürünler Göcek’e uygun olacak şekilde özelleştirilmektedir. Göcek temasına uygun olarak üretilen anahtarlık modelleri şeffaf polyester kullanılarak tasarlanır. Kaplumbağa şeklinde tasarlanan anahtarlıkların üzerinde Göcek yazısı bulunur. Göcek temalı şeffaf mum tamamen el işçiliği kullanılarak tasarlanmaktadır. Şeffaf jel kullanılarak tasarlanan mumun içerisinde nazar boncuğu, deniz yıldızı ve renkli taşlar bulunur. Kaplumbağa şeklinde tasarlanan magnet modelleri üzerinde Göcek’e ait manzara resimleri bulunur. Magnet modelleri ahşap üzerine dijital baskı kullanılarak tasarlanır.

Balık şeklinde tasarlanan açacağın üzerinde Göcek resimleri bulunur. Açacak plastik üzerine dijital baskı kullanılarak tasarlanmaktadır. Göcek hatırası olarak tercih edilebilecek ürünler arasında ayna da bulunmaktadır. 72 mm ölçüsünde tasarlanan aynanın formu daire şeklindedir. Ayna suni deri ve metal malzeme kullanılarak tasarlanır. Deri üzerine Göcek’e özel olarak tasarlanan görseller bulunmaktadır. Bir diğer Göcek temalı hediyelik eşya kupadır. Seramik kupa üzerine farklı tasarımlara sahip olan Göcek görselleri yerleştirilmektedir. Ahşap masa takvimi klasik takvimin Göcek’e uygun olarak özelleştirilmiş halidir. Ahşaba lazer kesimle takvim görünümü kazandırılmıştır.

Göcek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Göcek temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları 10 TL ile 69 TL arasında değişmektedir. Her bütçeye uygun olan hediyelik ürün bulunmaktadır.

Göcek Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Göcek temasına sahip olan çok sayıda hediye seçeneği bulunmaktadır. Kupa, magnet, takvim ve açacak gibi hediyelik ürün seçenekleri Göcek’e uygun olacak şekilde özelleştirilmektedir. Her hediyelik eşyanın yapım süreci ve kullanılan malzeme farklıdır. Hediyelik ürünlerin çoğunluğunda dijital baskı tekniği kullanılmaktadır. Baskı sırasında kullanılan boya yoğunluğu hediyelik ürünlerin fiyatında belirleyici bir unsurdur.

Hediyelik ürünlerin yapım süresi ve işçilik maliyetleri ürünlerin fiyatını belirleyen bir diğer unsurdur. Göcek temasına sahip olan mumların yapım süresi daha uzun harcanan emek daha fazladır. Bu nedenle daha hızlı üretilen magnet ve anahtarlık gibi hediyelik eşyalara oranla daha yüksek fiyata sahiptir. Suni deri ve metal kullanılarak üretilen aynanın üretim maliyetleri diğer hediyelik eşyalara oranla daha fazladır. Bu durum ürünlerin kullanıcıya sunulan fiyatlarını da doğrudan etkilemektedir.

Göcek Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Göcek temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Göcek temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Göcek Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Göcek temalı hediyelik çeşitleri şunlardır;

Göcek Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Göcek temasına sahip olan çok sayıda seçenek bulunur. Her ürünün kullanım amacı farklıdır. Magnet buzdolabı ve ankastre gibi metal ürünlerin üzerinde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Aynı zamanda not kağıdının metal yüzeyde tutunmasını sağlamak amacıyla kullanılabilir. Kupa bardaklar çay, kahve ve su gibi içeceklerin tüketilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Farklı tasarıma sahip olan bardak modelleri aynı zamanda dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Açacak modelleri soda ve gazoz gibi şişelerin kapaklarını açmak amacıyla kullanılmaktadır. Göcek temasına sahip shot bardak alkollü içecek tüketmek için tercih edilmesinin yanı sıra yemek sonrasında ikram edilen tatlı servisinde de kullanılabilir.

Metal ayna işlevsel olarak kullanılan hediyelik ürünler arasında yer alır. Küçük boyutu sayesinde istenilen her yere kolayca taşınabilir. Aynaya ihtiyaç duyulan her zaman kullanılabilir. Göcek temalı mum romantik ortam oluşturmak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. Şeffaf olan mumun tasarımı aynı zamanda dekoratif olarak da tercih edilmesini sağlamaktadır. Ahşap masa takvimi tarihi takvimden takip etmeyi tercih edenler için tasarlanmıştır. Özelleştirilmiş tasarımı sayesinde çalışma masalarına renk katar, şık bir görünüm oluşturur. Şişe şeklinde tasarlanan tirbüşon mantar tıpaları açmak için kullanılmaktadır. Şişe şeklindeki tasarımı mutfakta dekoratif olarak kullanılmasına da olanak sağlar.

Göcek Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Göcek temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Sevgiliye Sevgililer Günü hediyesi
 • Arkadaşa doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa ev hediyesi
 • Anneye doğum günü hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi
 • Komşuya ev hediyesi

Göcek Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Göcek temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Göcek temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3,33 TL - 23,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Göcek Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Göcek temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Göcek Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Göcek temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Göcek Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Göcek temalı hediyelik ürünlerin üretim süreçleri ve kullanılan malzemeler birbirinden farklıdır. Dijital baskı, serigrafi tekniği, lazer kesim ya da tamamen el işçiliği kullanılarak üretilmektedir. Çok sayıda üretilen bu hediyelik ürünlerde kullanılan malzemelerin kaliteli olması ve her birinin aynı özen ve kaliteyle üretilmesi önemlidir. Myros Göcek temalı tüm hediyelik ürünlerin her birini aynı kalitede ve uzun yıllar kullanıma uygun şekilde üretmektedir.

Göcek Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Göcek temalı ürünlere benzer diğer hediyelik temaları şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.