myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Gökçeada

için 5 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 13
Myros - Toptan Gökçeada Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Gökçeada Temalı Myros Cüzdan 113x80x8 mm
54,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Gökçeada Temalı Myros Cüzdan 183x97x8 mm
94,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Gökçeada Temalı Myros Cüzdan 215x155x8 mm
124,00 TL
(0)
+ 12
Myros - Toptan Gökçeada Temalı Myros Kartonetli Ahşap Magnet
24,00 TL
(0)
için 5 ürün görüntüleniyor.

Gökçeada Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gökçeada temalı hediyelik eşyalar, gezmeyi seven, Gökçeada ile ilgili anıları bulunan ya da ülkemizin nadide güzellikleri ile ilgili koleksiyon yapan kişiler için anlamlı ve çok değerli ürünlerdir. Ayrıca Gökçeada hediyelik eşyalarını turistik bir hediye olarak yurtdışında yaşayan tanıdıklarımız için de güzel ülkemizi tanıtmak amacıyla alınabilir. Eğer kendiniz de gidip gördüğünüz yerler ile ilgili anılar biriktirmeye seviyorsanız Gökçeada hediyelik eşyalar tam da sizlere göre. Gökçeada hediyelik eşyalarına baktıkça biriktirmiş olduğunuz eşsiz anılarınız her zaman taze kalacak ve tekrar gitmek için sabırsızlanacaksınız. 

Gökçeada tercih edilen popüler yerlerden biri olduğundan Dünyada Gökçeada hediyelik eşya sayısı yadsınamayacak kadar çoktur. Gökçeada hediyelik eşya ürünlerinden magnet, cüzdan, bardak, anahtarlık vb. ürünler alabilirsiniz. Bu ürünlerden magnetler mutfağınızın bir bölümünü süslerken, cüzdan ise günlük işlerinizi kolaylaştıracaktır. İster pazara/markete giderken paranızı koyun, ister önemli evraklarınızı, isterseniz anahtar, makyaj malzemeleri gibi ürünlerinizi koyun. Sevdiğiniz ürünleri hayal gücünüze sınır koymadan kullanmak paha biçilemez. Buna ek olarak  toptan Gökçeada temalı hediyelik eşyalardan alım yaparsanız daha uygun bir ödeme yapacağınızı hatırlatırız.  sadece birkaç kişiye Gökçeada hatırası almak yerine, eş ve dostlarınız arasında ayrım yapmadan herkesi mutlu edebilir hem de cebinizi yakmamış olursunuz. Ayrıca kendiniz ve işletmeniz için de toptan alım yapabilirsiniz. Sevdiğiniz yerlerin ürünlerini etrafınızda görmenin size de iyi geleceğinden eminiz. 

Gökçeada temalı hediyelik eşyaları alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Aldığınız ürünlerin sevdiğiniz renklere sahip olması ve kullanacağınız alandaki renklerle uyumlu olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.
 • Gökçeada hatırası alırken, Gökçeada’da sevdiğiniz yerlerin desenlerine öncelik tanımanızı tavsiye ederiz.
 • Hediye alırken cebinize uygun ürünleri bir araya getirerek toptan alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz insanları ayırmamış ve herkesin gönlünü fethetmiş olursunuz. 
 • Hediye alacağınız kişilerin hangi yerleri, renkleri ve desenleri ya da hangi tarz ürünlerden hoşlanabileceğini göz önünde tutabilirsiniz. 

Gökçeada Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Gökçeada hediyelikleri kendi zevkinize ya da sevdiklerinizin zevkine uyabilecek birçok çeşitliliğe sahiptir. Gökçeada hediyelikleri ürünlerin yapısı, şekilleri, genel ve geleneksel renkleri birbirinden farklıdır. Enleri 36 mm- 183 mm arasında değişirken, boyları 50 mm- 100 mm arasındadır. Yükseklik 5 mm-15 mm iken ağırlıkları da 10 gr – 50 gr aralığında değişkenlik göstermektedir. 

Gökçeada hediyelik eşyalarınızı alırken bu özelliklere dikkat ederek aldığınızda ürünlerin kullanım alanlarında kolaylık yaşayacaksınızdır. 

Gökçeada Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Gökçeada hediyelik eşyaların fiyatları çeşitli ürün tiplerine, malzemesine ve boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Gökçeada temalı hediyelik eşyaların fiyatları ortalama 10 TL ile 300 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Aynı zamanda Gökçeada temalı hediyelik eşyalarda toptan alımlarda indirim uygulanmaktadır. 

Gökçeada Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gökçeada turistik hediyelikleri hem dekorasyon hem de günlük kullanım alanına uygun eşyalardır. Geniş fiyat aralığına sahip olan Gökçeada hediyeliklerinin fiyatlarını belirleyen özellikler aşağıdaki gibidir;  Gökçeada hediyelik eşyaları farklı materyallerden oluştuğundan fiyatları da bu materyallere göre değişkenlik göstermektedir. Plastikten yapılan bir ürün cam ürünlere göre daha uygun fiyatlıdır.  Ürünün yapımında kullanılan materyalin yanı sıra Gökçeada hediyelik ürünlerinin boyutları da fiyatlandırmayı etkilemektedir.  Alacağınız Gökçeada hediyelik eşyalardan boyutu büyük olan daha fazla malzeme kullanılması sebebiyle boyutu küçük olana göre daha pahalı olacaktır.  Ayrıca tekli alım ya da toptan alım olmasına göre de çeşitli fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Toptan Gökçeada temalı hediyelik eşyaları adet fiyatına göre daha ekonomiktir.  

Gökçeada Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Gökçeada temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gökçeada temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gökçeada Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Gökçeada temalı hediyelik çeşitleri aşağıdadır;

Gökçeada Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır? 

Gökçeada hediyelik eşyalarını dekorasyon olarak kullanmanın yanı sıra, gündelik hayatınızı da kolaylaştıran ürünlerdir. Dekorasyon olarak ister mutfağınızda ister salondaki vitrininizde ya da isterseniz ofisinizde Gökçeada turistik hediyeliklerinizi sergileyebilirsiniz. Koleksiyonunuza yeni anılarınızı eklemek oldukça keyifli olacaktır. 

Gündelik hayatınızda ise sevdiğiniz bir yere ait bardaktan çayınızı/kahvenizi yudumlamak, eş dostlarınız ile sohbet ederken tatlı anılarınızı yad etmek içinizi umutla dolduracaktır. 

Evlerimizde ya da iş yerlerinde çok kullandığımız ürünlerden biri de şişe açacaklarıdır. Şişe açacağı her yerde mutlaka bulunması gereken bir üründür, zira ne zaman lazım olacağı hiç belli olmuyor. Ayrıca şişe açacaklarının magnetli yapısı ürünün kaybolmasının önüne geçerken magnet koleksiyonunuza da renk katacaktır. 

Ev, iş yeri, ofis, araba bazen ise kilitli bir dolabı açarken anahtardan sonra en çok ihtiyaç duyduğumuz ürün anahtarlıklardır. Anahtar çok çabuk kaybolan ya da unutulan bir eşya olduğundan canlı ve renkli bir anahtarlığa sahip olmak çok önemlidir. Gökçeadadan ne alınır sorusunun yanıtının ilk sıralarında anahtarlık gelmektedir. 

Kendimize ve sevdiklerimize her zaman kullanabileceği ürünler almak hem onların gündelik işlerini kolaylaştıracak hem de her kullanımında size aklına getirecektir. 

Gökçeada Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir? 

Gökçeada temalı hediyelik eşya ürünleri şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Anne ve babalara
 • Kardeşe
 • Arkadaşa
 • Sevgiliye
 • Öğretmene
 • İş yeri sahibi olanlara
 • Komşunuza
 • Yurtdışında yaşayan tanıdıklarınıza
 • Kendinize

Gökçeada Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Gökçeada temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Gökçeada temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3,3 TL - 16,3 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Gökçeada Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Gökçeada temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Gökçeada Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Gökçeada temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Gökçeada Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Gökçeada hediyelikleri özel tasarıma sahip olduğundan çeşitli işlemlerden geçer. Öncelikle tasarımın hangi ürün ve materyal için daha uygun olacağı kararına varılır. Ardından ürüne hangi yöntem ile desenlerin uygulanacağı, nasıl uygulanacağı gibi ciddi ve dikkat gerektiren bir aşamadan geçilir ve nihai kararlar sonucunda da eşyalar üretilerek sizlere sunulur. 

Gökçeada Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.