myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Bozcaada

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
34,00 TL
(0)
+ 1
Myros - Toptan Bozcaada Temalı Dijital Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm
125,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Bozcaada Temalı Myros Yazı Ahşap Magnet
27,50 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Bozcaada Temalı Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dünyada, sevdiklerinizi mutlu edebilmenizin en basit yollarından biri, ona hediye almaktır. Onlar için seçeceğiniz hediyenin türü her zaman önemlidir ve aldığınız kişiye hitap etmesi de önemli bir konudur. Belli bir tema ile hazırlanan hediyelikler duygularınızı sevdiklerinize yansıtmanın en kısa ve basit yoludur. Bozcaada temalı hediyelik eşyalar da, sevdiklerinize bir mekân ya da zamanın altını çizerek anılarınızı, duygularınızı ifade edebilen ve karşınızdakileri kolayca mutlu edebilecek uygun tasarım ve desenlere sahip dekor ya da kullanım amaçlı da kullanılabilen ürünlerdir. Özel günler, doğum günleri, bayramlar, kutlamalar, ziyaretler ve tanıtım amaçlı bir araya gelişlerde kişilere, şirketlere hediye olarak seçilebilir. Aynı zamanda ev, araç ve çalışma alanlarında kişisel eşya olarak da kullanılabilir.

Bozcaada ülkemizin Çanakkale iline bağlı, eski adıyla Tenedos olarak da bilinen doğal güzelliği ve manzaraları ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakan 3. büyük adasıdır.  Turistlerin ve tatil yapmak isteyenlerin tatil yeri olarak ve gezmek için tercih ettikleri bölgelerin başında yer alır. Bozcaada’dan ayrılırken buraya ait ve burayı hatırlatan bir anı olarak hediyelik bir ürün satın almak isteyen kişiler için Bozcaada hediyelik eşya çeşitleri bulunmaktadır. Tatil dönüşünde sevdiklerine ve kendisine hediye almak isteyen kişiler için çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Dünyada çok fazla çeşitte Bozcaada hediyelik eşya bulunmaktadır. Bozcaada hediyelikleri toptan olarak satın alarak hediyelik eşya dükkanınızda sergileyebilir ve binlerce ürünümüzü müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. Bozcaada temalı hediyelik eşyalar satın alırken şunlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

 • Hediyelik ürünün kime, kimlere ve ne amaçla alınacağına karar verilmelidir.
 • Hediyelik ürünün teslim zamanına karar verilmelidir.
 • Bozcaada temasına sahip olan magnet çeşitlerinin mıknatıs, baskı ve malzeme kalitesine dikkat edilmelidir.
 • Bozcaada temasına sahip açacak magnetin baskı kalitesi kontrol edilmelidir.

Bozcaada Temalı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bozcaada temalı hediyeliklerde magnet ve açacak modelleri, ahşap ve plastik malzeme, UV baskı tasarımlarıyla üretilmektedir. Ahşap magnet modeli 150-30 mm boyut, 5 mm yükseklik, 16 gr ağırlığında ve lazer kesimli dijital baskılıdır. Açacak magnet modeli ise; 95-43 mm boyut, 30 gr ağırlığında dijital baskı ile dekor edilmiş açacak magnet modelidir. Her iki hediyelikte doğum günü, yılbaşı vb. özel kutlama ve tebrikleriniz için yakınlarınıza hediye olarak tercih edebileceğiniz hediyelik ürünlerdir. Magnetlerin arka kısımlarının mıknatıslı oluşu hediyenizin pek çok yüzeyde dekor amaçlı da kullanılmasını ve sürekli göz önünde bulunarak hatırlanmasını sağlar. Aynı zamanda hafif, özel ve kullanışlı bu hediye magnet tercihi sevdikleriniz için hediye olarak eşsiz bir seçim olacaktır.

Bozcaada Temalı Hediyelik Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Bozcaada temalı hediyelik ürünlerin fiyatları 11 lira ile 14 lira arasında değişmekle birlikte amacına göre daha fazla da olabilir. Ayrıca kullanılan malzemenin ve baskının değerine göre daha fazla olarak değişkenlik gösterebilir.  

Bozcaada Temalı Hediyelik Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Bozcaada temalı hediyelik eşyalar farklı zevklere uygun olarak tasarlanmaktadır. Hediyelik eşyalar arasında magnet, ve açacak magnet gibi alternatifler bulunmaktadır. Hediyelik eşyalarda ürünler de kullanılan malzemeler değişken olabileceğinden hazırlanma süreci de değişebilir. Kullanılan malzeme, malzemenin ne miktarda kullanıldığı ve kalitesi hediyelik eşya fiyatının ilk belirleyicisidir. 

Bozcaada hediyelik eşyalarında her bütçeye ve zevke uygun olacak çeşitlilikte hediyelik ürünler tasarlanmaktadır. Birden fazla kişiye hediye alınması gerekilen durumlarda, daha az maliyetli olan magnet ve açacak çeşitleri tercih edilebilir. Az sayıda malzeme kullanılmasından dolayı üretim sürecinin de hızlanması magnet ve açacakların fiyatını da olumlu yönde etkilemektedir. Bozcaada hediyelerini satın almaya  karar vermeden önce tüm hediye seçeneklerine bakılmalıdır. Bozcaada hediyelik eşya toptancısı  kişilerin talep ve isteklerine en uygun ve yakın olan hediyelik ürünleri satışa sunmaktadır.

Hediyelik için tercih eden kişilere bozcaada temalı hediyelik eşyalar toptan olarak sunulmaktadır. Toptan satışlarda perakende satış fiyatlarıyla farklılık göstermektedir.

Bozcaada Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Bozcaada temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Bozcaada temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödemeBozcaada Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Bozcaada temalı hediyelik çeşitleri aşağıdadır:Bozcaada Temalı Hediyelikler Nasıl Kullanılır?

Bozcaada temalı hediyelikler arasında magnet ve açacak seçenekleri bulunmaktadır. Bozcaada temasına sahip olan magnet modelleri metal yüzeylerde sergilenmektedir. Genellikle mutfaklarda bulunan buzdolabı ve ankastre ürünlerinin üzerinde kullanılarak şık bir görünüm oluşması sağlanmaktadır. Açacak çeşitleri işlevsel kullanımına ek olarak dekoratif olarak da kullanılabilmektedir. Açacak çeşitleri soda, gazoz, cola gibi meşrubat şişelerinin kapağını açmak için kullanılmaktadır. Ön kısmında açacak kısmının yanı sıra Bozcaada’ya ait olan görseller bulunmaktadır. Arka kısmında ise kaliteli mıknatıslar yer almaktadır. Sevdikleriniz isterlerse hediyelerini uygun yüzeylerde dekor amaçlı ya da saklamak içinde muhafaza edebilirler.  Bozcaada temalı hediyelik magnet ve açacak magnetler sevdiklerinizin bir ömür yanında taşımak isteyeceği ve her daim gözünün önünde bulundurabileceği özel ve gündelik hayatta kullanışlı bir hediye seçimidir.

 

Bozcaada Temalı Hediyelikler Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Bozcaada temalı hediyelik ürünler şu kişilere hediye alınabilir:

 • Kardeşe ev hediyesi,
 • Arkadaşa doğum günü hediyesi,
 • Arkadaşa ev hediyesi,
 • Sevgiliye doğum günü hediyesi,
 • Sevgiliye ev hediyesi,
 • Kurum ya da şirket gibi çalışma alanlarında iş arkadaşlarınıza ve müşterilerinize,
 • Motivasyonunuzu yükseltmek ya da evinizde kullanmak için kendinize

Bozcaada Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Bozcaada temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bozcaada temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları ortalama 4 TL civarında bulunmaktadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Bozcaada Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Bozcaada temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Bozcaada Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Bozcaada temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Bozcaada Temalı Hediyelikleri Myros Nasıl Üretmektedir?

Bozcaada temasına sahip olan hediyelik ürünlerin üretim süreci hediyenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Hediyeliklerin her birinin en iyi kalitede olmasını sağlamak ve bu malzemeleri doğru yerden temin etmek önemlidir. Bu durum ürünün üretim sürecini değiştirmektedir. Ürün için kullanılan malzeme seçimlerinin doğru ve kaliteli yapılması özellikle üretim amacı ve kullanışlılığı çok olan magnet ve açacak gibi ürünlerde, kullanılan ürünün kullanışlılığını ve muhafaza edilme süresini etkileyen en önemli etkenlerdendir. Malzemenin kalitesi kadar önemli olan diğer noktada malzeme üzerine işlenecek olan baskı tekniğidir. Baskı tekniğinin kalitesi ürünün kullanım ve muhafaza süresini arttırmaktadır.  Myros Bozcaada temalı hediyelik eşya üretiminde diğer hediyeliklerinin üretiminde olduğu gibi en kaliteli malzemeleri kullanmayı tercih etmektedir. Kaliteli malzeme seçimleri ile Myros’un hediyelik eşyaları uzun süreli kullanıma ve muhafazaya uygundur. Ailenize, yakınlarınıza, arkadaşlarınıza ve tüm sevdiklerinize tereddüt etmeden tercih edeceğiniz kalitede hediyelik eşya bozcaada teması ile her zevke uygun çeşitlilikte ürünler üretmektedir.

Bozcaada Temalı Hediyeliklere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Bozcaada temalı hediyeliklere benzer hediyelik eşyalar aşağıdadır:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.