• Tümünü Temizle

Çini Temalı Hediyelik

için 23 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Çini Temalı Küçük Metal Kutulu Sabun
43,90 TL
(0)
54,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Çini Temalı Myros Metal Cep Küllük 50x15 mm
219,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Çini Temalı Myros Metal Yuvarlak Ayna 70x11 mm
159,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Çini Temalı Myros Dikdörtgen Bombeli Pu Ayna
109,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Çini Temalı Myros Dikdörtgen Pu Ayna
109,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Çini Temalı Myros Yuvarlak Bombeli Pu Ayna
109,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Çini Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
109,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Çini Temalı Baskılı Porselen İkili Kahve Takımı
489,00 TL
(0)
459,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Çini Temalı Ata Baskılı Altılı Porselen Kahve Takımı
1.099,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Çini Temalı İkili İnci Çay Seti
339,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Çini Temalı İkili Asena Çay Seti
379,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Temalı Ahşap Bardak Altlığı 90 mm
39,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Temalı Ahşap İkili Resimli Bardak Altlığı 90 mm
78,90 TL
(0)
için 23 ürün görüntüleniyor.

Çini Desenli Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çini, bir yüzü sırlı, su geçirmez bir tabaka veya cam ile seramiğin ateşle birbirine kaynaştırılması sonucu ortaya çıkan levha şeklindedir. Çini, geçmişi çok eski tarihlere dayanmaktadır. Çini özellikleri bakımından çok çeşitliliği olan ve eski tarihlerden günümüze ulaşan mimari süslemelerde kullanılan bir levhadır. 

Çini bir sanat olarak geliştirilmiş ve günümüze ulaşmıştır. Çini, geleneksel Türk el sanatı eseridir. Çini zorlu aşamalardan geçerek; toprağın pişirildikten sonra şekil verilerek, eşyalar üretilmesi ile meydana gelmiştir. Çini sanatı ise süslemeler, motifler, şekiller ve renklendirmelerden oluşan eserlere denir. Genellikle iç ve dış mimari de eserleri motiflerle süslemek ve renklendirmek amacıyla kullanılmaktadır.

Çini süslemelere özellikle tabak, porselen, seramik, fayans gibi eşyaların üzerine yapılmasına ''çinicilik'' 'denilmektedir. Tarihte birçok cami, medrese, saray, türbe ve kervansaray gibi yapılar çini sanatı ile süslenmiş ve mimari açıdan görselleştirilmiştir.

Çini süslemelerinde genellikle turkuaz, yeşil, kırmızı, lacivert, mavi, hardal, kahverengi ve siyah renkler kullanılmıştır. Çiniler; altıgen, kare ve dikdörtgen şekillerinde olabilmektedir. çinicilikte genellikle mozaik şekiller kullanılmaktadır. Görsel olarak geleneksel motifler içerdikleri için çini süslemeleri her zaman tercih edebileceğiniz özelliklerdendir.

Çini süslemeleri desenleri ayrı ayrı anlamlar içermektedir. Üzerinde kullanılan süslemeler ve figürlere göre özellikler taşımaktadır. Çiniler günümüzde geleneksel ve tarihi motifleri içerisinde barındırdığı için hediyelik eşya olarak çok tercih edilen seçenekler arasındadır. 

Çini temalı motifler içeren hediyelik eşyalar bulunduğunuz veya gezdiğiniz yörenin özelliklerini yansıttığı için tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Özellikle turist ve tarihi gezi amaçlı gittiğiniz yerlerden çini desenlerinde oluşan farklı özellikteki hediyelik ürünler alabilirsiniz. 

Çini temalı hediyelik ürünler; fincan takımları, seramik tabaklar, bardak altlıkları, aynalar, sabunlar, tablolar gibi çok çeşitlidir. Geleneksel görsel motif süslemeleri içeren bu hediyelikler her alanda kullanabileceğiniz alternatiflere sahiptir. Çini motifli kahve fincanları çoğunlukla evlerde vazgeçilmez olarak kullanılan takımlar arasındadır. Ayrıca çini temalı bardak altlıklarını ev ve ofislerinizde kullanabilirsiniz. 

Sevdiklerinize, ailenize ve arkadaşlarınıza çini temalı hediyelikler alarak onları mutlu edebilirsiniz. Geleneksel motifleri içeren bu desenler, hediye tercihinizde işinizi kolaylaştıracaktır. Kullanım alanı genişliği ile dekoratif amaçlı yada mutfak veya iş yerleri için istediğiniz gibi alıp hediye edebileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca sitemiz üzerinden iş yeri hesabı oluşturup çini desenli hediyelik eşyaları toptan alım seçenekleriyle mağazanızda sergilemek üzere değerlendirebilirsiniz.

Çini temalı hediye eşyalar satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdaki listelenmiştir:

 • Çini temalı hediyelik eşyayı öncelikle hangi amaçla alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Çini temalı hediyelik eşyayı kimlere alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Çini temalı hediyelik eşyanın nerede kullanılacağına karar vermelisiniz.
 • Çini temalı hediyelik eşya alırken kalitesi, nitelikleri ve motif süslemeleri sizin ihtiyaçlarınıza hitap edecek yeterlilikte mi karar vermelisiniz.
 • Alacağınız çini süslemeleri hediyenin sevdiklerinizin zevklerine uygun olup olmadığına karar vermelisiniz.
 • Çini temalı hediyelik ürünü hangi fiyat aralığında alacağınıza karar vermelisiniz.

Çini Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çİni temalı hediyelik eşyalar motifleri ve farklı süslemeleri ile çok çeşitlidirler. Genellikle geleneksel motifleri içeren kabartmalı çini temalı hediye alınırken en çok tercih edilen fincan takımları kullanım açısından şık bir görsele sahiptir. Yıkama özelliği açısından tercihler değişebilmektedir.  

Çini temalı hediyeliklerin kaliteli olması ve motiflerinin güzel göze hitap edecek nitelikleri taşıması önemlidir. Çini temalı hediyelikler bazen görsel olarak motifleri ve süslemeleri düzgün yapılmamış olabilmektedir. Bu nedenle çini temalı hediyeliklerde motiflerin inceliği ve renk uyumu en güzeli tercih etmelisiniz. Motif süslemeleri ve renk kullanımı uyumlu, tasarım ve işçilik kalitesi yüksek, çini hediyelik eşya özelliklerini barındıran ürünleri seçmek önemlidir.

Çini temalı hediyelik eşyalarda motif ve süsleme çeşitliliğin çokluğundan dolayı hangi özellikleri aradığınıza karar verip öyle hediyelik eşya dükkanlarına bakınız. Özellikle çini temalı hediyelikleri nerede kullanılsın istiyorsanız ona göre seçmelisiniz. Dekoratif amaçlı ürünler mi olacak, yoksa mutfakta kullanılacak ürünler mi, yada kişisel ürünler mi olacak karar vermek seçiminizi ve aradığınız ürünleri bulmada yardımcı olacaktır. Ayrıca çocuğunuz için veya evinize çini temalı metal kumbaralar alabilirsiniz. Kumbara ile çocuklarınız birikimi öğrenir.

Gümüş, seramik, ahşap, cam, metal özelliklerde yapılmış çini motifleri ile süslenmiş hediyelik ürünler mevcuttur. Bunlar tasarım itibariyle motiflerle kaplı olması nedeniyle kullanılan malzeme çeşidine göre farklı durmaktadır. Bazı hediyeliklerde çini motifleri ile kuş figürleri birleştirilerek yapılan süslemeli çini hediyelikler vardır. Örneğin gezilip görülen yerlerin görselini içeren etrafında çini motifleri olan bu şekilde ayna, tablolar ve fincan takımları v.s. vardır. 

Çini temalı hediyelikler kişiye özel tasarımlar ile farklılaştırılabilir özellikler içerenleri de vardır. Çini motifleri içeren tabakların içerisine isilmler yazdırılabilir şeklinde hediyeliklere sevdiğinizin ismini özel yazılar ile yazdırabilir yada size özel fotoğrafları bastırabilir ve onlara hediye edebilirsiniz. Özelleştirilebilir nitelikte çini temalı hediyelikler sizin ve sevdiklerinizin özel hissetmesine yol açacaktır. 

Çini temalı hediyelik ürünleri, çeşitli motiflerde, farklı boyut ve ebatlarda üretilmektedir. Çoğunlukla bu ürünler geleneksel görsel baskılar içermektedir. Geleneksel motiflerden hoşlanan kişiler bu ürünleri hediye olarak seçebilirsiniz.

Çini Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Çini temalı hediyelik ürünlerin fiyat aralıkları, motif çeşitleri ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Çini temalı ürünlerde kullanılan ürün malzemesi, büyüklüğü, süslemeleri ve ebatları değişmektedir. Çini temalı hediyelik ürün fiyatları 12 tl ve 193 tl arasındadır. 

Çini Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini temalı hediyelik ürünlerin fiyatları motif çeşitliliği, süsleme özelliklerine ve ürün kalitesine göre belirlenmektedir. Çini temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları belirlenirken birçok unsur göz önünde bulundurularak karar verilmektedir. Her bir hediyelik eşya ürünü için kullanılan üretim tekniği, kullanılan malzeme  kalitesi, özel süslemeler ve motif modelleri fiyat belirleme konusunda etkili olmaktadır.

Aynı zamanda çini temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatı belirlenirken ürünlerin boyutları ve ebatları, büyüklükleri de göz önünde bulundurularak karar verilmektedir. Her bir ürünün büyüklüğüne göre sarf malzemesi, işleme işçiliği, motif süslemeleri değişiklik gösterdiği için bu özellik fiyat belirleme önemli bir etken olmaktadır.

Çini temalı ve kişiye özel tasarımlarda fiyat belirlenirken özellikle ürün motifi ve üzerine süslemeler önemli bir unsurdur. Gümüş, seramik, ahşap, cam, metal özelliklerde yapılmış çini motifleri ile süslenmiş hediyelik ürünler fiyat belirlenirken ayrı yarı değerlendirilerek karar verilmektedir.

Çini Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Çini temalı hediyelik ürün çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Çini Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Çini temalı hediyelik eşya ürünleri, ürünün süsleme motif özellikleri ve işlevselliğine  göre kullanım alanları değişiklik göstermektedir. Çini temalı hediyelik ürünleri, çantanızda, evde, aracınızda veya ofisinizde kullanabilirsiniz. Çok amaçlı kullanım alanına sahip çini motifli hediyelikler, sabunluklar, cep aynaları, kupalar, tepsiler v.s. sevdiklerinizin hoşuna gidecektir ve hediye seçiminizi kolaylaştıracaktır.

Çini temalı hediyelik ürünleri, evinizde dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz ve ortama şık ve geleneksel, modern bir hava katmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çini motifli fincan takımı, kupalar, tepsiler her zaman elinizin altında bulunduracağınız ürünler haline gelecektir. Çini temalı hediyelik eşyalarda, motif süslemeleri ve renk canlılığı açısından sevdiklerinizin kullanabileceği özellikte ürünlerdir. Bu ürünler geleneksel motif süslemeleri içermesi ve farklı çeşitliliği ile özgün hediyelik eşya tercihiniz haline gelecektir.

Ayrıca sevdiklerinize veya ailenize çini motifli aynalık hediye ederek onların çanlarında her zaman taşıyabilecekleri ve kullandıkları ürünler olacaktır. Bu çini temalı ürünleri tüm sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebilir ve onların isteklerine cevap verecek her zaman yanlarında bulunduracakları şekilde kullanmalarını sağlayabilirsiniz. 

Çini Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Çini temalı hediyelik eşya ürünlerini aşağıda yer alan kişilere hediye olarak alabilirsiniz:

 • Eşinize, Sevgilinize,
 • Annenize, Babanıza,
 • Aile bireylerinize,
 • Dostlarınıza, iş arkadaşlarınıza, sosyal arkadaşlarınıza alabilirsiniz.Çini Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 4 TL - 59 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Çini Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

MYROS, içerisinde; üretim, tedarik, toptan ve perakende satış, ithalat ve ihracat alanlarını olan bir organizasyondur. Dünyanın gezilebilecek her noktasına özel ve farklı çeşitlerde hediyelik eşya ürünlerini en kaliteli şekilde üretime odaklanmıştır. Bu ürünlerin en iyi şekilde tasarım, üretim, tedarik, toptan satışlarını yapmaktadır.

MYROS, yüksek kalitede ürünler kullanarak yüksek teknoloji ile üretim yapmaktadır. Üretim yaptıkları her bir ürün için yüksek teknolojik dijital baskı yöntemlerini ve lazer kesim yöntemlerini kullanmaktadır. Ayrıca kişiye özel tasarım ürünleri için özel dizaynlar  ve tasarımlar yapmaktadır. Üretilen her bir ürün çeşitliliğine göre kullanılan malzeme çeşitleri ve işçilik farklılaşmaktadır. 

MYROS, çini temalı özel hediyelik eşya ürünleri üretirken farklı zevk ve tercihlere hitap edebilmek için özel tasarımlar ve özel motif süslemeleri kullanmaktadır. Üretilen ürün çeşitliliği ile her talebe yönelik özel ürünler dizayn edip, yüksek kaliteli ürünleri sizlerin tercihine sunmaktadır.

Çini Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Çini temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşya kategorileri aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.