• Tümünü Temizle

Zamak Çay Kaşığı

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Altılı Zamak Taşlı Çay Kaşığı
159,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Zamak Çay Kaşığı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Zamak kullanımı eski kültürümüze hitap eden en güzel ürünlerden biridir. Genel olarak metal malzeme kullanımının yan bileşeni diyebileceğimiz şekilde üretilen ürünlerdir. Çok sağlam yapısı dikkat çekmektedir. Kolayca kırılmayan, eğilip bükülmeyen bu ürün oldukça kullanışlıdır. Uzun süre formunu koruyabilen bir ürün olduğu gibi hediyelik eşya kapsamında da değer görmektedir. Sanatsal bir yönü bulunan zamak ürünler genel bakımdan en beğenilen ve en seçkin ürünlerdir.  Hediyelik eşya kapsamında koleksiyon şeklinde biriktiren veya dekoratif ürün mahiyetinde kullanmak isteyen kişiler için çok önemli bir ürün özelliği taşımaktadır. Her insanın beğeneceği bu ürünler zamak çay kaşığı şeklinde öne çıkıyor olup farklı zamak ürünlerle de birleştirilebilmektedir. Özellikle yaş ortalaması 45’li yaşlar üzerindeki kişilerin evine gittiğiniz zaman salonundaki konsolunda görebileceğiniz ürünlerdir. 

Hediyelik eşya kapsamında metal ürünler her zaman formunu koruyan ürünlerdir. Zamak ürünler de aynı şekilde diyebiliriz. Hala kullanılmakta olan zamak cezve türleri günümüzün en kullanışlı ürünleridir. 40 yıllık hatırı olan kahvenin çok özel pişmesini sağlar. Çünkü zamak dayanıklıdır. Isıyı çok hızlı iletir. Bu sayede kahve pişirilmesinde muazzam bir rol oynar. Bunun yanı sıra çokça kullanılsa bile deforme olmaz.  Zamak çay kaşığı da aynı şekilde kullanılacak bir üründür. Sevdikleriniz için küçük jest anlamındadır. Özellikle yüksek sayılı katılımcılar için çeşitli davetlerde dağıtılacak en iyi hediyelik eşya alternatifidir. İşletmelerin ürün tanıtımlarında, markasını öne çıkarmada kullanılabilecek üründür. Bunun için Myrostan dilediğiniz tasarımda ürün almanız mümkün olup toptan zamak çay kaşığı şeklinde sipariş oluşturmanız mümkündür. 

Zamak çay kaşığı alırken dikkat edilmesi gereken durumlar ise aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin seveceği şeylerin dikkate alınması 
 • Hediye seçiminde kişinin yaş ortalamasına ve zevklerine hitap etmesi 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılarak seçim yapılması
 • Zamak çay kaşığı tasarımında farklı dekorların incelenmesi ve tek bir çeşide odaklanılmaması 
 • Uzun süre formunu koruyabilen kullanışlı zamak çay kaşığı seçimi yapılması 

Zamak Çay Kaşığı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Zamak çay kaşığı modelleri kapsamında genel olarak öne çıkan belirgin özellik kullanılan malzeme ile ilişkilendirilmektedir. Çünkü zamak ürünler metal bileşeni ile meydana gelmiş ürünlerdir. Uzun süre kullanışlı bir üründür. Kolayca bozulacak, kırılacak, rengi solacak bir ürün değildir. Yıllarca formu bozulmadan dekoratif eşya anlamında kullanılabilmektedir. Çoğu yönden göze hitap eden bir ürün oluşuyla dikkat çeken ürünlerdir. Ayrıca kullanışlı tarafı da vardır. 

Zamak Çay Kaşığı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Zamak çay kaşığı ürünleri genel olarak belirgin fiyatlardadır. Dilediğiniz tasarım şekli ile öne çıkan zamak çay kaşığı fiyatları ortalama olarak 81,90TL’den başlamaktadır.  Sevdikleriniz için muazzam bir hediye seçeneği olarak değerlendirilen zamak çay kaşığına yönelik net fiyat belirtecek olduğumuzda altılı zamak taşlı çay kaşığı modelinin 81,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Zamak Çay Kaşığı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Zamak çay kaşığı çeşitlerinde fiyatı belirleyen birçok unsur vardır. Tasarımda kullanılan figürler, taşlar, desen şekli ve el işçiliğinin yanı sıra metal kullanımı da fiyatı etkileyen temel unsurlardan biridir.  Fiyat belirleme konusunda değişim oluşturan veya fiyatı yükselten diğer önemli konu ise zamak çay kaşığının birden fazla satılmasıdır. Aynı zamanda kaşığın boyutudur. Çünkü kaşık boyutu büyüdüğünde kullanılan malzeme de artmaktadır. 

Zamak Çay Kaşığı Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Zamak çay kaşığı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Zamak çay kaşığı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Zamak Çay Kaşığı Çeşitleri Nelerdir?

Zamak çay kaşığı çeşitleri genel olarak kişisel zevklere göre ayrılmaktadır. Myros kapsamında en çok öne çıkan çeşidi ise aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

Zamak Çay Kaşığı Nasıl Kullanılır?

Zamak çay kaşığı hediyelik eşya olarak kullanılan ürünlerdendir. İsteğe bağlı olarak günlük şekilde de çayınızı veya içeceğinizi karıştırmak için kullanabileceğiniz bir üründür. Hediyelik eşya kapsamında değer gören bu ürün dekoratif el işçiliği için yapılmıştır. Geçmiş yıllarda mutfak eşyalarından biri olan ve vazgeçilmez yeri olan bu ürün günümüzde estetik bakış açısı ve farklı tasarımlarıyla süs eşyalarından biri olarak değerlendirilmektedir. 

Zamak Çay Kaşığı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Zamak çay kaşığı eşya olarak kime alınabilir sorusunun yanıtı aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

 • Anneler günü için anneniz için zamak çay kaşığı 
 • Babalar günü için babanızın ofisine dekor verme de zamak çay kaşığı 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel günlerinde hediyelik zamak çay kaşığı 
 • Arkadaşların iş kutlaması ve doğum günü gibi özel günlerinde hediyelik zamak çay kaşığı 
 • Seyahatlerinizde veya tatil dönüşünde kendinize zamak çay kaşığı 
 • Zamak ürün çeşitlerine ve tasarımlara ilgi duyan kişilere toptan hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize veya saygı duyup sevdiğiniz kişilere zamak çay kaşığı 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ya da komşunuza zamak çay kaşığı seti 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak zamak çay kaşığı çeşitleri 

  Zamak Çay Kaşığı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Zamak çay kaşığı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Zamak çay kaşığı ürünlerinde toptan fiyatları 27 TLcivarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Zamak Çay Kaşığı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Zamak çay kaşığı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Zamak Çay Kaşığı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Zamak çay kaşığı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Zamak Çay Kaşığı Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Zamak çay kaşığı eşyaları Myros firması kapsamında üretilen eşyalardır. Genel bakımdan titiz çalışmalar yapan ve sürekli sirkülasyon olan firma içinde eşitlikçi çalışmalar öne çıkmaktadır. Erkeklerden ve de kadınlardan aynı oranda faydalanan Myros firması hediyelik ürün üretimlerinde estetiğe, özgünlüğe ve kaliteye çok önem vermektedir. En uygun fiyatları sunan firmanın çok geniş Pazar hacmi olduğunu ve hediyelik ürünlerde piyasa hâkimiyetini koruyan bir firma olduğunu da belirtmeliyiz. Ayrıca üretimde kullanılan malzemelerin tümü birinci kaliteden malzemeler olup kaliteli ürün üretimine de dikkat edildiği bilinmektedir. 

  Zamak ürünler geçmişten gelen tarih kokan ürünlerdir. Yöresel ve kültürel yapısı çok özeldir. Tarihte hemen her mutfak ürününün zamak özellikli olduğunu da unutmamak gerekir. Günümüzde kullanılmakta olan zamak cezveler buna en iyi örnektir. Farklı taşlar, desenler ve el işçiliği ile süslenebilen sanatsal ürünler olduğu da ayrı bir gerçektir. Firma kapsamında çok özenilen ürünler olduğunu ve uzun süre formunu bozulmadan koruyan sağlam hediye seçeneği olduğunu da belirtmeliyiz. İnsanların zevklerine hitap edici bu ürün ticari anlamda veya anı hediyesi olarak ta değerlendirildiğinden Myros firmasından toptan hediyelik eşya şeklinde alınması önerilmektedir. 

  Zamak Çay Kaşığı Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Zamak çay kaşığı hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.