myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Uludağ

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
138,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Uludağ Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya kapsamında ilgi çekici birçok ürün bulunsa da Türkiye çapında herkes tarafından bilinen ve görülmeye doyulmayan manzarası ile dikkat çeken yerler vardır. Uludağ kayak merkezi bu konuda ilk sırada geleni olarak bilinir. Bu yüzden hediyelik eşya türlerinde Uludağ hatırasını yansıtan hediyelikler talep görmektedir.  Uludağ’dan hediyelik ne alınır sorgulamasında insanın aklına pek çok eşya gelebilir. Buzdolabı magneti, anahtarlık çeşidi veya Uludağ manzarasını yansıtan farklı bir eşya olabilmektedir. Bu eşyaların yanı sıra en kullanışlı hediye seçeneğinin günlük şekilde kullanılabilecek olan bardaklar olduğunu ve Uludağ temalı cam bardak modeli olduğunu söyleyebiliriz. 

Uludağ gezilecek yerler kapsamında yaylasından, milli parkına kadar her yerinden bahsetmek mümkündür. Ünlü şelaleleri ve gölleri ile doğal manzaraların en mükemmel halini öne çıkaran seçkin yerleri görmeniz mümkündür.  Uludağ hediyelik eşya açısından önerdiğimiz cam bardak modelinin çoğu bakımdan kullanışlı bir seçenek olduğunu ve bu bakımdan çok rağbet gördüğünü unutmamalısınız. Genel olarak hediyelik eşya türleri teknolojik ilerlemeler sayesinde daha da geliştirilmiş ürünler olup en seçkin ve şık eşya figürlerini de öne çıkarmaktadır. Hem kullanılan hem de dekoratif yapı sunan eşyalar bu anlamda en beğenilen seçkin ürün çeşitleridir. 

Sevdikleriniz için satın alabileceğiniz tüm hediyelik eşya çeşitleri Myros firması kapsamında satışa sunulmaktadır. Bunun beraberinde ticari alanda da yüksek etki gösteren ve kar marjını yükselten eşyaların çok önemli role sahip olduğunu belirtmek mümkündür. Myros firması bu kolaylığı daha üst düzeye çıkararak toptan Uludağ hediyelik eşya kapsamında veya tekli eşya şeklinde satın almanızı sağlayan bir firmadır. 

Uludağ temalı hediyelik eşyaları satın alırken istenmeyen ve de beklenmedik sorunlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin zevkleri göz önünde bulundurulmalı
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap etmesi
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan zararlı maddeler içermemesi 
 • Fiyat konusunda araştırma yapılıp seçici davranılması 
 • Uludağ temalı hediyelik eşyaların mevcut temasında yer alan farklı figürlerin de incelenmesi ve tek tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan materyallerden üretilmiş Uludağ temalı hediyelik eşyaların tercih edilmesi 

Uludağ Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Uludağ temalı hediyelik eşya ürünlerinin özellikleri bakımından birçok şey belirtebiliriz. Öncelikle cam malzeme kullanımından oluşturulan özel boyutlardaki cam bardak modeline yönelik baskı tekniğinin kullanıldığını ve Uludağ’ı simgeleyen çeşitli figür ve yazıların yer aldığını söyleyebiliriz. İnsan sağlığına hiçbir şekilde olumsuz etki oluşturmayan cam bardak modelinde toksit maddeler kullanılmadığını belirtebiliriz. 

Genel anlamda her yaşa hitap edebilen ürünler olması nedeniyle herkes için tercih edilebilecek ürünlerdir. Serigrafi ve cam malzemenin yapısal özelliği gereğince mükemmel Uludağ manzarasını yansıtan bardak modelinin çok yönlü talep gördüğünü ve kullanılabilen materyallerden üretildiğini de belirtmek gerekiyor. 

Uludağ Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Uludağ temalı hediyelik eşya seçenekleri şık ve kullanışlı eşyalar olup yurt içi ve yurt dışı turistleri tarafından en çok talep gören ilçe temalı eşyalardır. Uludağ hediyelik eşya fiyatları ortalama olarak72,90TL fiyatında satışa sunulmaktadır.  Sevdiğiniz kişiler için hiç şüphe duymadan ve çekinmeden tercih edebileceğiniz Uludağ temalı hediyelik eşyalara yönelik net fiyat bilgisi sunacak olduğumuzda Uludağ temalı cam büyük bardak fiyatının 72,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Uludağ Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Uludağ temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatlarını belirleme de birçok unsur bulunmaktadır. Uludağ temalı hediyelik eşyalarda birçok parametrenin önemli role sahip olduğunu belirtmeliyiz. Kullanılan malzemeler, materyaller ve bileşenler de fiyatına etki eden unsurlardır. Ürün fiyatını belirleme de en önemli konunun ürün boyutu olduğu bilinmektedir. Çünkü ürün boyutu büyüdükçe kullanılan malzemeler de artış göstermektedir. Bu durum fiyatını doğrudan etkileyip fiyat artışı yaşanmasına sebep olur. 

Uludağ Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Uludağ temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Uludağ temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Uludağ Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Uludağ temalı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere göre tercih edilebiliyor olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Uludağ Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Uludağ temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik birçok alanda değerlendirebileceğinizi söyleyebiliriz. Amacına uygun olarak Uludağ temalı hediyelik eşyaların içecek bardağı amaçlı kendiniz için tercih edebileceğiniz mükemmel baskılı bardak çeşidi olduğu bilinmektedir. Bunun beraberinde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz seçkin ve alternatif oluşturan hediyelik seçeneğidir. Promosyon ürün olarak veya firma reklamı yapma amaçlı kullanabileceğiniz bardağın birçok yönde kullanılabileceğini net bir şekilde belirtebiliriz. 

Uludağ Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Uludağ temalı hediyelik eşyalar kime hediye olarak alınabilir sorgulaması aşağıdaki listedeki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize Uludağ hediyesi 
 • Babalar gününde babanız için Uludağ hediyelik eşya 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde Uludağ hediyesi 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde Uludağ hatırası hediye
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize Bursa Uludağ hediyelik eşya 
 • Uludağ temalı hediyelik eşya çeşitlerine ilgi duyan kişilere hediyelik Uludağ 
 • İş yerindeki üstlerinize Uludağ hediyelik 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza toptan Uludağ hediyelik eşya 

   Uludağ Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Uludağ temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Uludağ temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 24 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Uludağ Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Uludağ temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Uludağ Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Uludağ temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Uludağ Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

   Uludağ temalı oldukça şık hediyelik eşya çeşitleri Myros firması tarafından üretilmektedir. Üretim bünyesinde mükemmel kalitede çalışmalar sürdüren firma, modernize olan kullanışlı eşyaların satışını yapmaktadır. Her eşya türünde birbiriyle uyumlu figürlerin kullanıldığı görülmektedir. 

   Üretilen eşyalarda birden farklı malzeme kullanıldığı gibi farklı bileşenlerinde kullanıldığı görülmektedir. İnsan sağlığına olumsuz etki edebilen malzemeler kullanılmamaktadır. Uzun süre kullanılabilen şık eşyaların yanı sıra dekoratif amaçla kullanılabilen eşyalarda yapılmaktadır. Kişileştirilen veya özelleştirilen çalışmaların ticari alanda da kullanılması mümkündür. bu düşünce doğrultusunda yapılan seçkin hediyelik eşya çalışmaları sorunsuz bir şekilde müşterilere ulaştırılmaktadır. 

   Uludağ Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Uludağ temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.