myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Silgi

için 3 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
60,00 TL
(0)
110,00 TL
(0)
110,00 TL
(0)
için 3 ürün görüntüleniyor.

Silgi Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Defterlere, yazı tahtalarına yazılan yazıların silinebilmesi için kullanılan ürünler hepimizin bildiği gibi silgilerdir. Silgiler özellikle okul çağındaki bireylerin derslerde yaptıkları yazım hatalarını, sınavlardaki yanlış işaretlemeleri düzeltmede önemli bir rol oynamaktadır. Aynı şekilde iş hayatında da yapılan yazım, işaret yanlışlıklarını düzeltmede, örneğin bir karakalem ustasının çizimini daha güzel hale getirmekte de kullandığı silgiler yaşamımız için önemli bir yere sahiptir. Bir nevi başarının bir etkeni olarak görülebilir. Bu sebeple aslında herkesin silgiye ihtiyacı bulunmaktadır.

Silgi genellikle öğrenciler tarafından kullanılan bir kırtasiye ürünü olmakla beraber ofis çalışanlarının da ihtiyaç duyduğu kırtasiye ürünlerinden biridir. Kırtasiyecilerde ve hediyelik eşya satan yerlerde birçok silgi çeşitleri bulunmaktadır. Silgi modelleri rengarenk olabileceği gibi kalem silgi, renkli silgi, forma şeklinde silgi, kahraman silgileri gibi şekillerde de karşımıza çıkabilmektedir. Kırtasiyelerde genellik tekli satışı olmasına rağmen hediyelik eşya satan yerden toptan silgi almak mümkün olabilmektedir.

Peki, birçok modelle karşımıza çıkan silgileri sadece kendi ihtiyacımız olduğu için mi satın almalıyız? Tabi ki hayır. Silgi hediyelik eşya olarak arkadaşlarımıza, çocuklarımıza, sevdiğimiz herkese alabileceğimiz bir eşyadır. Bunca çeşidin içerisinden tek yapmamız gereken alacağımız kişiye en uygun olduğunu düşündüğümüz modeli hediye etmektir. Emin olun ki, hediye silgi birçok kişinin aklına gelmeyecek, alınan kişiyi şaşırtacak ve modeliyle gerçekten o kişiyi mutlu edecektir. Dahası toptan silgi alarak sadece bir kişiyi değil birçok kişiyi mutlu edebilirsiniz. İlk etapta silgi hediyelik eşya olarak düşünülmese de renkli, kokulu, forma şeklinde, kalem şeklinde, hatta araba, top gibi birçok çeşidiyle hediye olmayı hak eden bir üründür.

Silginin alım amacı, yapılan hataları düzeltmektir. Silgi sayesinde yanlışlıkla, dalgınlıkla, istemsizce yazılan veya çizilen yerler silinebilmekte veya tamamı silinmeden hata düzeltilebilmektedir. Silgi olmasa yaptığımız yazım hataları için kâğıt değiştirmemiz gerekirdi. Bu durum da birçok kâğıt israfını beraberinde getirir ayrıca bununla beraber yazı yazarken veya resim çizerken geçirdiğimiz süreci oldukça uzatırdı.  Bu sebepten silgi hepimiz için önemli bir eşya olarak karşımıza çıkar.

Silgi alacağımızda belli birtakım özelliklerini göz önünde bulundurmalıyız. Silgi hediyelik eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • Öncelikle silgiyi hangi tür zemin için alacağınızın kararını vermelisiniz. Tükenmez kalemler için farklı silgiler yapılmaktayken, kurşun kalemler için farklı malzemeden yapılmaktadır. Asetatlı kalemlerin kullanıldığı yüzeyler için farklı, tebeşirin kullanıldığı kara tahtalar için farklı silgi türleri kullanılmaktadır. Tabi en çok kullanılan silgi türü kurşun kalemleri silmek için kullanılanlardır.
 • Silginizin sert mi yumuşak mı olmasını istediğinize karar vermelisiniz. Sert silgiler genellikle daha iyidir.
 • Silgiyi kime alacağınız da bu seçiminizi etkileyecektir. Mesela kız çocuklarını mutlu etmek için kokulu, renkli silgi tercih etmeniz daha klas olabilecekken erkek çocuklarını mutlu etmek için top, araba, forma gibi şekillerde olan ürünleri tercih edebilirsiniz.
 • Tabi ki silginin kalitesini de göz önünde bulundurmalısınız.

Silgi Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Silgiler, farklı modellere sahip birçok üründen oluşur. Silgi hediyelik eşya modelleri yeşilden kırmızıya, beyazdan siyaha her renkte bulunabilmektedir. Kokusuz ve kokulu modelleri de bulunan silgiler kare, dikdörtgen, üçgen, yuvarlak gibi farklı şekillerde de karşımıza çıkmaktadır. Bu farklılıklarının bulunması herkesin kendi zevkine uygun olan ürünü almasına olanak sağlamaktadır.

Silgi Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Çeşit çeşit modelleri bulunan silgiler 3.50 TL’den başlayan fiyatlarla piyasaya sunulmaktadır. Ortalama fiyat aralığı ise tekli satışlarda 5 – 20 TL arasındayken toptan silgi satışlarında ortalama fiyat 20 – 150 TL arasında değişmektedir.

Silgi Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Silgi hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları, silgilerin üretiminde kullanılan malzemeye, harcanan enerjiye, kalitesine göre belirlenmektedir. Hiç yazı yazılmamış gibisine silen silgiler daha fiyatlı iken iz bırakan silgilerin fiyatı daha düşük olmaktadır. 

Silgi Hediyelik Eşya ÜrünlerininÖdeme Seçenekleri Nedir?

Silgi ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Silgi ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Silgi Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Silgi çeşitleri şunlardır:

Silgi Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Silgiler istenmeyen veya hatayla yazılan harflerin, rakamların ya da çizilen şekillerin silinmesi için kullanılan ürünlerdir. Hangi silginin hangi materyalle yazılmış yazıyı silebileceğini bilmek önemlidir. Mesela tahta silgisinin tabi ki kurşun kalemi silmesini bekleyemezsiniz. Bu sebeple hangi silginin hangi yazıyı sileceği ayrımının iyi yapılması gerekir. Silme işlemi kâğıt üzerinde silinmesini istediğiniz kısmın üzerinde silginin cam siler gibi ileri geri hareket ettirilmesiyle yapılmaktadır. Aynı şekilde tahta veya başka yüzeylerde farklı kalemlerle yazılmış yazılar ya da çizilmiş şekiller de silinebilmektedir. Yani silgi ile silmenin herhangi bir zorluğu bulunmamaktadır. 

Silgi Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Silgi hediyelik eşyaları 7’den 70’e her birey için alınabilir. Yazı yazmayı, resim çizmeyi seven insanların hayatı içi elzem bir üründür. Okul çağındaki bireyler de sıklıkla ihtiyaç duymaktadır. Ofis çalışanlarının da bu ürüne ihtiyacı her zaman bulunmaktadır. Anlayacağınız dünya üzerinde yazı yazan herkese silgi hediye edilebilir. Listelemek gerekirse:

 • Öğrenciler
 • Öğretmenler
 • Kara kalem çalışması yapanlar
 • Ofis çalışanları
 • Kişisel kullanım
 • Arkadaşlar
 • Çocuklar 

Silgi Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Silgi ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Silgi ürünlerinde toptan fiyatları 12 TL -  22 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Silgi Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Silgi ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Silgi Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Silgi ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Silgi Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Silgi hediyelik eşyaları, Myros özel atölyelerinde üretilmekte ve üretimde kaliteye önem verilmektedir. Kolay kullanıma sahip silgiler, kaliteli, zararsız ürünlerden üretilmektedir ve güzel biçimlendirilmesine önem verilmektedir.

Silgi Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Silgi hediyelik eşya ürünlerine benzeyen diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.