• Tümünü Temizle

Promosyon Fırın Eldiveni

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
179,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde gastronominin gelişmesiyle birlikte ortaya birçok farklı lezzet ve tarif çıkmıştır. Bu hususta mutfaklara olan ilgi artmış ve çeşitlenmiştir. Bununla orantılı olarak mutfaklarda kullanılan aksesuarlar ve yan ürünlerin sayısı da artmıştır. Promosyon fırın eldiveni ise bu konuda toptan satış imkanıyla tercih edilen ürünlerden biridir. Farklı tarzlarda ve kendi isteğinize göre hazırlanmış promosyon eldiven modelleri ile aradığınızı bulabilirsiniz. Bu bağlamda sadece kendinize değil yakın çevrenize de promosyon fırın eldiveni hediyeler ile sürpriz yapabilirsiniz. 

Promosyon fırın eldiveni hediyelik eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Hediye alacağınız kişiye özel dizayn yapılmalıdır.
 • Bütçeye uygun ise toptan alım seçeneği düşünülmelidir.
 • Ürünlerin açıklaması okunup kullanım hakkında bilgi edinilmelidir.

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Promosyon fırın eldiveni hediyelik eşya modelleri isteğe göre kişiselleştirebilir veya halihazırda tasarlanmış ürünleri tercih imkanı sunar. Bu bağlamda birçok farklı renkte ve desende göze hitap eden modeller bulunur. Ortalama 300x150mm boyuta ve 52 gram ağırlığa sahip eldivenler ortalama bir insan için ergonomik ölçülere sahiptir. Bu özelliklerin dışında ısıya dayanıklı fırın eldiveni olması insanların beğenisi toplar. Yüksek ısıya dayanıklı olması kullanım ömrünü ciddi oranda arttırır. Özellikle yüksek derecelerde yanan fırınlarda kullanılan ürün, cilde zarar vermez ve ısıya büyük oranda azaltır. Kişiselleştirilebilir dijital baskı özelliği sayesinde isteğe göre yazı, logo veya desen eklenebilir ve promosyon olarak kullanılabilir. Toptan promosyon fırın eldiveni seçeneği ile yakın çevre, iş arkadaşları veya aile üyelerine özel olarak tasarlanmış hediyeler alabilirsiniz.

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Fırın eldiveni fiyatları ürünün boyutuna, özelliklerine ve yapım aşamasında kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Bu tarz ürünler ortalama 69.90 ile 170 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir. Birçok eldivenin ölçüsü ve boyutu ortalamaya göre alınır. Bundan dolayı çoğu üründe sabit fiyat olmakla beraber malzeme kalitesine göre bazı ürünler farklılık gösterebilir. Bu hususta toptan promosyon fırın eldiveni hediyelik eşya olarak alınabilir ve miktara bağlı olarak fiyat değişkenlik gösterebilir.

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Özel promosyon fırın eldiveni hediyelik ürünler, başta malzeme kalitesi olmak üzere belli kriterlere göre fiyat alır. Yanmaz fırın eldiveni fiyatları ısıya dayanıklı malzeme kullanıldığından maliyeti ortalama üstünde sayılır. Mutfaklarda yüksek ısıyla kombine olarak çalışan aletlerin ısıya dayanıklı eldivenler ile kullanılması bu durumlarda önem arz eder. Bunların yanı dijital baskı eldivenlerin tüketim ömrününü uzun olması için ayrıca malzeme kullanılır. Ekstra olarak ürünün kalitesini ve ömrünü uzatan yapılan fiyat kısmında etken rol oynar. Bu hususta iki farklı eldiven türü yer almaktadır: sabit tasarım ve özelleştirilebilir tasarım.

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Promosyon fırın eldiveni ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon fırın eldiveni ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon fırın eldiveni hediyelik ürünler ve çeşitleri şunlardır:

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Günümüzde mutfaklarda kullanılan aksesuar veya sarf ürünlerin sayısı çoğalmıştır. Göz zevkine hitap eden tasarımlar ile birlikte mutfakta kullanılan ürünlerin çeşitlendirilmesi de insanlar tarafından beğeni toplar. Özel olarak isteğe göre renk, baskı veya yazı ile ürünlerin dekore edilmesi dikkat çeker. Bu hususta fırın eldiveni promosyon hediyelik toptan seçeneği ile toplu olarak promosyon ürün almanıza yardımcı olur. Ürünler ısıya dayanıklı yapısından dolayı kullanım ömrünü uzatır ve kullanımı sırasında yıpranmaz. Özellikle mutfaklarda bulunan fırın, tencere veya yüksek ısıyla çalışan aletlerin taşınmasında büyük kolaylık sunar. Bu aşamalar sırasında yapısı itibariyle cilde zarar vermez. Ürünün özel malzeme dizaynı sayesinde dijital tasarım solmaz ve uygun kullanım şartlarında ergonomik yapısını kaybetmez.

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Hediyelik promosyon fırın eldivenleri şu kişilere hediye alınabilir:

 • Anneye
 • Babaya
 • Kardeşlere
 • Yakın çevreye
 • Sevgiliye
 • İş arkadaşlarına

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Promosyon fırın eldiveni ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon fırın eldiveni ürünlerinde toptan fiyatları  -   arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Promosyon fırın eldiveni ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Promosyon fırın eldiveni ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros ürünleri kategori bakımından renk, özellik ve malzemeye göre farklı şekillerde üretmektedir. Bunların başında ürünlerin baskıya dayanıklı ve hazır olması için özel sistemler kullanılır. Kişiselleştirilebilir ürünler ile birlikte ürünün kullanıcıya hitap etmesi önem taşır. Promosyon fırın eldiveni hediyelik eşya üretici bakımından zengin içeriklerle satışa sunulur. Bu hususta birçok renkte ve desende sabit tasarımlar listede yer alır. Kullanıcıların isteğine göre özelleştirebileceği tasarımlar bulunur. Bu bağlamda ürünler toplu olarak satılarak, gruplara veya çalışanlara promosyon olarak verilebilir. İsteğe göre eklenen metin, logo ve görseller ile ürünler zenginleştirebilir. Ürünlerin boyutu ve ölçüleri ortalama olarak alınmıştır ve ele tam oturur vaziyettedir. Üretim aşamasında ısıya dayanıklı ve ergonomik yapısını korunmuş ve satışa sunulmuştur.

Promosyon Fırın Eldiveni Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Promosyon fırın eldiveni hediyelik eşya ürünlerine benzer ürünler şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.