• Tümünü Temizle
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Zamak Altı Fincan Tepsi
109,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Zamak İki Fincan Tepsi
80,90 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Zamak Tepsi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Zamak tepsi kullanımı geçmişten günümüze uzanan önemli bir kültürel yolcuğu da başlatmaktadır. Yıllarca her evde ve her kültürde farklı tasarımlar, el işçilikleri, teknik detaylar ve farklı gümüş ile altın renk tonunda görebileceğiniz tepsiler zamak döküm ile yapılan ürünlerdir. Hediyelik eşya kapsamında çokça değer gören bu ürün kız isteme törenlerinde sıkça talep edilen ürünler olduğu gibi özel misafir ağırlarken kahve fincanlarını koyacağınız tepsi anlamında da kullanılabilir. Çok dayanıklı bir ürün olmasının yanı sıra deforme olmayan yapısı vardır. Bu sayede yıllarca kullanılabilme imkânı tanıyan bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. 

Zamak tepsi ürünleri mevcut setiyle de satılabilen ürünlerdir. Kültürümüzle yaygın bir şekilde kullanılma nedeni dayanıklı olması ile ilişkilendirilebilir. Çünkü eski zamanlarda metal kullanımı çok daha fazlaydı. İnsanların alım gücünün düşük olmasından ziyade daha dayanıklı ürünlere ihtiyaç duyması kültürel bir sembol haline dönüştürdü diyebiliriz. Hediyelik ürün satışı yapan Myros firması da bu ürünü farklı ve özgün çalışmalar beraberinde tasarım harikası hediyelik eşya kapsamında öne çıkarmayı başarmaktadır. 

Zamak metal aksesuar kapsamında çokça kullanılan bir üründür. Ürün yapısı genel olarak sert ve dayanıklı metal kullanımını da desteklemektedir. Sağlam yapısının yanı sıra çizilmeyen ya da kırılmayan yapısıyla uzun yıllar kullanılabilir olduğunu göstermektedir. Teknolojinin ilerlemesi sayesinde yapılan tasarımlarda daha özgün figürlerin kullanılabilmesi hediyelik ürün kapsamındaki özelliğini de desteklemektedir. 

Alternatif hediyelik eşyalar kapsamında Myros firmasından satın alacağınız zamak tepsi çeşitleri iş alanınızdaki kar marjınızı da yükseltebilir. Bu açıdan toptan zamak tepsi siparişi vermeniz mümkündür. Genel olarak farklı tasarım şekliyle dikkat çeken ve beğeni toplayan ürünleri marka birliğinizi tanıtma amaçlı da kullanabilmeniz mümkündür. 

Zamak tepsi satın alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği figürlerin, tasarımların ve de ürünlerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye tercihi yaparken kişinin yaş ortalamasının dikkate alınması 
 • Üretimde kullanılan araç-gereçlerin ve ürün bileşenlerinin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan toksit maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici olunmaya çalışılması
 • Zamak tepsi çeşitlerine özgü farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilen zamak tepsi modelleri tercih edilmesi

Zamak Tepsi Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Zamak tepsi kullanımı genel bakımdan kültürümüzle doğrudan ilişkilendirilen bir konudur. Çünkü çok eski yıllara dayanan bir ürün donanımı sunar. Dayanıklı zamak döküm sayesinde üretilen tepsiler yıllarca formu bozulmadan kullanılabilir. Zamak özellikleri kapsamında birçok durum öne çıkmaktadır. Öncelikle zamak metal aksesuar anlamında kullanılan bir üründür. Diğer malzeme türlerine nazaran çok sağlam ve sert bir yapısı vardır. Bu da kırılmasını engellemektedir. Aşınmalara ve korozyona karşı dirençli olan zamağın kolayca işlenebildiği bilinmektedir. Uygun maliyetli bir ürün özelliği taşıması haricinde enerji kapsamında minimum seviye de tüketim sağlatmaktadır. İnce kaplama yapılması ise genel özelliklerinden biridir. 

Zamak Tepsi Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Zamak tepsi genel özelliği bakımından metal bileşenle yapılan bir üründür. Biraz tarihi biraz da eskitme tarzı bir eşya olmasına rağmen günümüzden en çok rağbet gören ve de satın alınan ürünlerden biridir. Zamak tepsi fiyatı ortalama 123TL ile 171TL arasında satışa sunulmaktadır.  Sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye olarak satın alabileceğiniz bu ürüne yönelik net fiyat belirtecek olduğumuzda zamak ikili fincan tepsi fiyatının 123TL olduğunu söyleyebiliriz. 

Zamak Tepsi Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Zamak tepsi ürünlerinin fiyatları birçok duruma göre değişebilmektedir. Yapılan tasarım şekli, tepsinin dikdörtgen, oval, yuvarlak, otantik veya vintage olması gibi farklılıklar genel bakımdan fiyatını doğrudan etkileyen durumlardır.  Zamak döküm tepsi tasarımlarında fiyatı etkileyen diğer parametre ise tepsinin boyutudur. İkili fincan tepsisi veya altılı fincan tepsisi olarak satılan hediyelik tepsilerin boyutları büyüdükçe fiyatı da artış göstermektedir. Çünkü tasarımda kullanılan malzeme de aynı oranda artmaktadır. 

Zamak Tepsi Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Zamak tepsi ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Zamak tepsi ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Zamak Tepsi Çeşitleri Nelerdir?

Zamak tepsi çeşitleri üzerinde ve tasarımındaki işçilik detayı ve figürleri ya da şekli ile farklılaşan ürünlerdir. Genel olarak çok farklı ve özgün çeşitlerde görebileceğiniz üründür. Çeşitleri ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Zamak Tepsi Nasıl Kullanılır?

Zamak kültürümüzle doğrudan ilişkilendirilen bir üründür. Metal enjeksiyon sanayisinde çok yaygın kullanılan zamak bileşeni el işçiliği ile farklılığını öne çıkaran hediyelik eşya olarak kullanılır. Sevdikleriniz için satın alabileceğiniz ürün olduğu gibi yeni ev görme hediyesi olarak ya da kız isteme törenlerinde götürülecek zamak tepsi seti olarak bir eşya anlamında da kullanılabilir. İsteğe bağlı dekoratif ev eşyası şeklinde de kullanmanız mümkündür. Üzerine hiçbir şey koymasanız dahi üzerindeki figürlerle aksesuar oluşumu sergiler. Bu yüzden zamak döküm ürünler günümüzde çok beğenilmektedir. 

Zamak Tepsi Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Zamak tepsi eşya olarak kime alınabilir sorgulaması aşağıdaki gibi yanıtlanmaktadır. 

 • Anneler günü için annenize zamak tepsi seti 
 • Babalar günü için babanıza zamak tepsi 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel günlerinde dekoratif zamak tepsi 
 • Arkadaşların çeşitli kutlamaları gibi özel günlerinde turistik zamak tepsi
 • Seyahat ya da tatil dönüşlerinde ev ihtiyacı olarak ve anı oluşturmak için kendinize hediyelik zamak tepsi 
 • Zamak tasarımlara ilgi duyan kişilere vintage zamak tepsi 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, yakın akrabalarınıza ya da komşunuza otantik zamak tepsi 
 • Düğünlerde veya nişan gibi törenlerde katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

Zamak Tepsi Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Zamak tepsi ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Zamak tepsi ürünlerinde toptan fiyatları 41 TL - 57 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Zamak Tepsi Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Zamak tepsi ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Zamak Tepsi Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Zamak tepsi ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Zamak Tepsi Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros hediyelik eşya üretimi konusunda Pazar hacmi en geniş firmadır. Ürünlerin tasarımında uzman kadro ile çalışması, özgün ve de şık zamak tasarımlarının ortaya çıkmasıyla sonuçlanmaktadır. Toptan hediyelik eşya kapsamında da yararlanabileceğiniz seçkin ürün tedarik süreci sunmaktadır. El işçiliğinde sergilenen tüm çalışmalar teknolojik ürünlerin doğru kullanılması ile başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. 

Zamak tepsi kapsamında muazzam çalışmalar sunan firma üretim sürecinde kadınlardan ve erkeklerden aynı seviyede destek almaktadır. Eşitlikçi politikaya sahip olan firma, kültürümüzle doğrudan eşleşen zamak tasarımlarının kaliteli bir şekilde müşterilerle buluşmasını sağlayan adrestir. 

Zamak Tepsi Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Zamak tepsi hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıda ifade edilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.