• Tümünü Temizle

Plastik

için 126 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Kapadokya Temalı Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
21,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kapadokya Temalı Uv Baskılı Kare Anahtarlık 40x108 mm
21,90 TL
(0)
+ 9
Myros - İstanbul Temalı Uv Baskılı Dikdörtgen Anahtarlık 31x106 mm
21,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Atatürk Temalı Kauçuk Anahtarlık
21,90 TL
(0)
24,90 TL
(0)
24,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Kapadokya Temalı Myros Uv Dikdörtgen Anahtarlık 40x52 Mm
21,90 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Temalı Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
21,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Temalı Uv Baskılı Kare Anahtarlık 40x108 mm
21,90 TL
(0)
21,90 TL
(0)
21,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Temalı Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
21,90 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Temalı Uv Baskılı Kare Anahtarlık 40x108 mm
21,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kapadokya Temalı Uv Baskılı Dikdörtgen Anahtarlık 31x106 mm
21,90 TL
(0)
+ 5
Myros - İzmir Temalı Kauçuk Anahtarlık
21,90 TL
(0)
için 126 ürün görüntüleniyor.

Plastik Anahtarlık Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Plastik anahtarlık çeşitleri, genellikle ev anahtarlarına, araba anahtarlarına takılarak kullanılmaktadır. Plastik anahtarlık, bir kaç anahtarlığı bir arada tutarak kullanım kolaylığı yaratmaktadır. Bunun yanı sıra plastik anahtarlık farklı desen, çeşitleri ile estetik zevke bağlı olarak seçilebilir ve görüntü amaçlı da kullanılabilir. Aynı zamanda sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz güzel bir hediyeliktir. Kendiniz için plastik anahtarlık alırken sevdiklerinize de kişiye özel tasarım seçeneği ile tasarım anahtarlık hediyesi verebilirsiniz. İsterseniz hazır baskılı plastik anahtarlık çeşitlerinden birini de hediye olarak alabilirsiniz.

Plastik anahtarlık sayesinde tüm anahtarlarınızı güvende tutabilir ve anahtarlarınız istediğiniz anda bularak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Pek çok kişi tarafından gerek fiyat gerekse ürün çokluğundan dolayı tercih edilen plastik anahtarlığın Dünya üzerinde binlerce çeşidi bulunmaktadır. Siz de Myros ile kişiye özel plastik anahtar tasarımı yaparak kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilir veya kurumunuz için toptan anahtarlık siparişi verebilirsiniz. Plastik Anahtarlık ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • İlk olarak plastik anahtarlığın kullanım amacına karar verilmelidir.
 • Plastik anahtarlığa birden fazla anahtar takılacak ise plastiğin kalitesine bakılmalıdır.
 • Bağlantı bölgelerinin dayanıklılığına mutlaka bakılmalıdır.
 • İşletmeler için toptan anahtarlık plastik alımı yapılacak ise kaç tane alınacağının sayısı önceden belirlenmelidir.
 • Plastik anahtarlık seçimi, kişisel zevk veya hediye alınacak kişinin zevkini göz önünde bulundurarak yapılmalıdır.
 • Plastik anahtarlık hediye alınacak ise model seçimi ve tasarımı ona göre yapılmalıdır.

Plastik Anahtarlık Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Plastik Anahtarlık modelleri birbirinden farklı şekil, desen ve renkten oluşmaktadır. Genel amacı anahtarları bir arada tutmak olsa da modellerinin güzelliğinden dolayı obje, dekor olarak da kullanılabilir. Ahşap, çini, metal, deniz kabuğu, epoksi, polyester ve şeffaf polyester gibi yapılarda anahtarlık çeşitleri de bulunmaktadır. Plastik anahtarlık modelleri ise kendi içerisinde farklı temalar ile ayrılmaktadır. Genel olarak plastik anahtarlık çeşitleri benzer boyutlara sahiptir. Bazı modeller 38×100 mm boyutunda bazı modeller ise 40×108 mm boyutundadır.

Plastik Anahtarlık Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen plastik anahtarlık ürünleri 14,25 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Plastik anahtarlık ürünleri için ortalama bir fiyat verecek olursak eğer 14,25 TL ile 19,90 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Plastik Anahtarlık Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Plastik anahtarlık ürünlerinin fiyatları; şekil, yapı ve maliyetine göre değişmektedir. Örneğin, polyester ve metal anahtarlık fiyatları yapıdan dolayı aynı olmadığı gibi plastik resimli anahtarlık ürünlerinin fiyatları da kendi içinde farklı fiyatlandırmalar ile ayrılmaktadır. Dolayısıyla plastik anahtarlıkların fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişmektedir.

Plastik Anahtarlık Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Plastik anahtarlık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Plastik anahtarlık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Plastik Anahtarlık Çeşitleri Nelerdir?

Plastik anahtarlık çeşitlerinin her biri bir diğerinden farklı ve özeldir. Kişisel zevkinize göre bir plastik anahtarlık seçimi yapabilirsiniz. Sayısız çeşidinden dolayı seçmekte zorlanacağınız plastik anahtarlık çeşitlerinin bazıları şunlardır;

Plastik Anahtarlık Nasıl Kullanılır?

Plastik anahtarlık ürünleri anahtarların birleşiminde kullanılır. Özellikle de sürekli anahtar kaybeden biriyseniz plastik anahtarlık sizin için olmazsa olmazdır. Aynı zamanda plastik anahtarlık kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar. Ev anahtarlarını ve  kişisel alanlarda kullandığınız anahtarları plastik anahtarlık sayesinde kolaylıkla bir araya getirebilirsiniz.

Plastik Anahtarlık Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Plastik anahtarlık çeşitlerinden hediyelik eşya olarak pek çok kişiye alabilirsiniz. Plastik anahtarlık hediye edebileceğiniz kişileri şu şekilde sıralayabiliriz;

Plastik Anahtarlık Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Plastik anahtarlık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Plastik anahtarlık ürünlerinde toptan fiyatları 4,66 TL - 6,66 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Plastik Anahtarlık Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Plastik anahtarlık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Plastik Anahtarlık Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Plastik anahtarlık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Plastik Anahtarlık Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros plastik anahtarlık modellerini ürünün kullanım alanına, amacına uygun bir şekilde birçok yerde bulunan atölyelerinde üretmektedir. Plastik anahtarlık imalatı farklı tasarım ve modellerin her biri ayrı emek, özen ve kaliteli malzemeler ile üretilir. Plastik anahtarlık ürünlerinin kalitesi yadsınamaz. Ürünler ayrı ayrı titizlikle tasarlanır, üretilir, kalite kontrol noktalarına gönderilir ve ardından sizler için satışa sunulur.

Plastik Anahtarlık Benzeri Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Plastik anahtarlığa benzer diğer hediyelik eşyaların listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.