• Tümünü Temizle

Epoksi

için 522 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - İstanbul Temalı Myros Metal Üçlü Salkım Anahtarlık 40x90 mm
52,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kapadokya Temalı Myros Metal Yuvarlak Anahtarlık 40x95 mm
45,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Atatürk Temalı Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
45,90 TL
(0)
+ 15
Myros - İstanbul Temalı Myros Metal Kalp Anahtarlık 45x90 mm
45,90 TL
(0)
45,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Kapadokya Temalı Myros Metal Açacaklı Anahtarlık 35x120 mm
45,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Üçlü Kalp Anahtarlık 40x85 mm
52,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı Myros Üçlü Forma Anahtarlık 40x95 mm
52,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Antalya Temalı Myros Ayyıldız Anahtarlık
45,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Atatürk Temalı Myros Çift Taraflı Anahtarlık
36,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Antalya Temalı Myros Bayrak Nazar Üçlü Anahtarlık
48,90 TL
(0)
+ 6
Myros - İstanbul Temalı Myros Metal Üçlü Mix Anahtarlık 40x90 mm
52,90 TL
(0)
52,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Alanya Temalı Myros Metal Dönerli Anahtarlık 38x100 mm
52,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Side Temalı Myros Metal Forma Anahtarlık 34x92 mm
45,90 TL
(0)
için 522 ürün görüntüleniyor.

Epoksi Anahtarlık Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Epoksi anahtarlık hediyelik eşyalar, alınma amacına göre bir kişiye, bir mekâna, bir zaman kesitine ya da bir temaya uygun tasarım ve desenleri olan dekor ya da kullanım amaçlı ürünlerdir. Özel günler, bayramlar, ziyaretler ve tanıtım toplantılarında kişi veya kurumlara hediye verilebilir, kişiselleştirilmiş bireysel eşya olarak da kullanılabilirler.

Anahtarlıklar, taşıdığı desen, tasarım ve sembollerin küçük ve kolay taşınabilir olması sayesinde birçok amaçla hediye edilebilir. Dünyada, karşınızdaki kişiyi mutlu edebilmenizin en kısa yollarından biri, ona hediye almaktır. Hediye, aldığınız objenin türüne göre, verdiğiniz kişiye gösterdiğiniz önemi ifade eder. Sevgiyi ve saygıyı anlatmanın biçimlenmiş yolu temalı hediyelik eşyalardan geçer. Dünyadaki her kişinin hayatındaki özel günlerini, inançlarını ve alışkanlıklarını,  toplumların resmi ve dini önemli tarihlerini, mekânların doğal ve tarihi değerlerini göz önüne aldığımızda, sonsuz farklı seçenekte temalı hediyelik tasarım türü vardır. Türkiye, Bayrak, Atatürk temalı hediyelikler, bölgelere has otantik hediyelik eşyalar, kişiselleştirilebilir hediyelik kupa, fincan, rakı bardağı, biblo, lamba, mumluk, nazar boncuğu, sabun gibi ürünler temalı hediyelik eşyalar arasında en çok tercih edilenlerdir. Kişiye, kurumlara ve özel günlere göre alınan temalı hediyelik eşyalarda, en hassas konu zamanlamadır. Aldığınız ürünün hediye vereceğiniz kişiye doğru zamanda ulaşması için, hazır ürünler ile siparişle üretim yapılacak ürünler arasındaki zaman farkını hesaplayarak karar vermeniz çok önemlidir. Zamanınız kısıtlı ise, hazır koleksiyonlardan temalı hediyelik ürününüzü hemen alabilir, sipariş için yeterli vaktiniz varsa hediyenizi kişiselleştirebilir, kurumsal alışverişleriniz için toptan satış seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Epoksi anahtarlık ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Hediyelik ürünün alınacağı kişi ya da kurumuna, amacına karar verilmelidir.
 • Hediyelik ürünün teslim edileceği zamana karar verilmelidir.
 • Hediyelik ürünün temasına karar verilmelidir. 

Epoksi Anahtarlık Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Epoksi anahtarlıklar hediye seçimlerinizi kolaylaştırır ve çeşitli özelliklere sahip geniş yelpazede ürün seçeneği sunar. Hediye almak dünyanın en zor işlerinden biridir. Kişisel tercihlerini bilmediğiniz birine, değerleri hakkında çok az şey bildiğiniz için, yakından tanıdığınız ve önem verdiğiniz birine de, çeşitliliğin çokluğu açısından, ne alacağınızı seçmek zordur. Epoksi anahtarlıkların bölgelere ve temalara özel çeşitlilik sağlayan tasarımları ile hediye alacağınız kişi ya da kurumların vatanseverlik, bayrak sevgisi, kurucu, liderlere bağlılık, aidiyet hissedilen inanç ve etnik köken gibi ortak değerlerine hitap eden hediyelik seçimleri yapmış olursunuz. Yılbaşı, sevgililer günü, bayram, doğum günü, kutlama yaptığınız size özel bir tarih için koleksiyonda özenle seçilmiş eğlenceli desenlerden kullanışlı seçimler de yapabilirsiniz. Aile, sevgili, eş, dost, arkadaşlarınızın hobilerine, inançlarına, sevdiği hayvanlara, sevdiği renklere, trendlere ve çalıştığı mesleklerine göre tasarımlar oluşturulabilir örneğin hediye alacağınız kişiye hitaben epoksi anahtarlık harf modellerinden tercih ederek sevdiklerinizi onlara özel olan şeylerle ya da hazır epoksi anahtarlık modellerinden karma siparişler vererek onları mutlu edebilirsiniz. 

Epoksi anahtarlık modelleri, kare veya yuvarlak gibi çeşitli şekillerde, farklı gramajlarda dijital baskı ile dekorlanmış, metal ve epoksi malzemeleri ile üretilmiştir. Özelleştirme ile kişiye özel tasarlanabilmektedir. Kategorilerimizin çoğunda özel tasarım ürünlerimiz mevcuttur. Bu ürünler tam olarak hayal ettiğiniz ürünü yaratmanız için uygundur. Siz de epoksi anahtarlıkların özel tasarım seçeneklerine ulaşıp fotoğraf, harf, yazı gibi özelleştirmelerle kendi tasarımınızı oluşturabilir ve size özel ürüne sahip olabilirsiniz.

Epoksi Anahtarlık Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Epoksi anahtarlık ürünlerinin fiyatları 24 lira ile 50 lira arasında değişmekle birlikte amacına göre daha fazla da olabilir. Kişisel ve temalı hediyelik epoksi anahtarlık ürünlerinin fiyatları ortalama olarak yaklaşık 40 lira ile 50 lira arasında değişmektedir.

Epoksi Anahtarlık Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Epoksi anahtarlık ürünlerinin fiyatları, ürünün boyutuna, seçilen tasarımın işçiliğine ve üretim süresine göre belirlenir. Karma malzemeyle yapılmış dekorlama, desen, renk çalışmaları eklenen kişiselleştirilmiş ürünler ile sade ürünler arasındaki işçilik fiyatlandırmayı etkiler. Hediyelik için tercih eden kişilere epoksi anahtarlıklar toptan olarak sunulmaktadır. Ya da çoklu ürün alımlarınızda epoksi anahtarlık seti tercih edebilirsiniz. Toptan satışlarda perakende satış fiyatlarıyla farklılık göstermektedir.

Epoksi Anahtarlıkların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Epoksi anahtarlık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Epoksi anahtarlık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Epoksi Anahtarlık Çeşitleri Nelerdir?

Epoksi anahtarlık çeşitleri aşağıdadır:

Epoksi Anahtarlık Nasıl Kullanılır?

Epoksi anahtarlık ürünleri ev,  motorlu araçlar, iş yeri anahtarları için kullanılabileceği gibi otel, pansiyon,  tarzında çok odalı turistik tesislerde ve binalarda da kullanılabilir. Bazı özel mekân ve kulüplerin vestiyerlerinde de anahtarlık modelleri kullanılır. Depolar, terminaller ve postaneler de yaygın anahtarlık kullanılan yerlerdir. İş hayatınızdaki ofis içi dolaplarınız ve çekmecelerinizin anahtarlık modellerini Türkiye ve Atatürk temalı, özel hayatınızda kullandığınız modelleri farklı seçebilirsiniz. Anahtarlığınızı cebinizde, çantanızda taşıyabileceğiniz gibi, kemer ve çanta britlerine, fermuar uçlarına  takarak kişisel tarzınızı yaratabilirsiniz. Nazar boncuklu anahtarlıkları duvarlara, dallara, rüzgâr çanlarına ya da anahtarlık askısına  takarak  dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz. Kişisel zevkinize ya da kişiye özel günlere göre oluşturulmuş ürünlerle, duvarları, panoları, dolap kapaklarını süsleyebilirsiniz.  Böylece değerli eşyalarınızın koruyucu kalkanları, her zaman elinizin altında ve kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde, hayat tarzını şekillendirerek kullanıma hazır olur.

Epoksi Anahtarlık Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Epoksi anahtarlık aşağıdaki kişilere hediye alınabilir:

 • Doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerde sevdiklerinize
 • Yeni işe başlayan ya da iş değiştiren tüm tanıdıklarınıza
 • Yeni evlenen, yeni ev ya da araç alan veya ev değiştirenlere
 • Milli ve dini bayramlarda kurumsal firmalara
 • Kurum, şirket, bölge tanıtımı amacıyla yapılan promosyonlu lansmanlarda müşterilerinize
 • Motivasyonunuzu yükseltmek ve evinizde, arabanızda kullanmak için kendinizeEpoksi Anahtarlıklar için Toptan Satış Mevcut mu?

Epoksi anahtarlık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Epoksi anahtarlık ürünlerinde toptan fiyatları 8 TL - 16,66 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Epoksi Anahtarlıklar için Ücretsiz Kargo var mı?

Epoksi anahtarlık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Epoksi Anahtarlıkların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Epoksi anahtarlık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Epoksi Anahtarlıkları Myros Nasıl Üretmektedir?

Epoksi anahtarlıkların modellerinin tasarımları, ürünün kullanım alanlarına uygun, pratik, kolay taşınabilir ve ergonomik olarak ülkemizin dört bir yanındaki atölyelerimizde üretilmektedir. Küçük objeler olmasına rağmen sunulan tasarım çeşitliliği, özelleştirilebilir ürün formatları, malzeme ve emek kalitesi ilk bakışta fark edilir. Epoksi malzemeden oluşan kombinasyonlar, büyük bir titizlikle tasarlanır, modellenerek birleştirilir, üretilir ve kalite kontrol noktalarından sonra satışa sunulur. Kataloğumuzdaki hazır anahtarlık modellerinin yanında kişisel resim, fotoğraf, isim, plaka gibi kendi seçeceğiniz formatlarla da kişiye özel üretim yaptırabilir ve tarzınızı anahtarlıklarınızla da yansıtabilirsiniz.

Epoksi Anahtarlıklarına Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Epoksi anahtarlıklarına benzer hediyelik eşyalar aşağıdadır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.