• Tümünü Temizle

Plastik

için 302 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 11
Myros - Atatürk Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
19,90 TL
(0)
+ 6
Myros - İstanbul Temalı Myros Balık Açacak Magnet 42x130 mm
19,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kapadokya Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
19,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı Uv Baskılı Küçük Kapak Açacak Magnet 58x15 mm
19,90 TL
(0)
19,90 TL
(0)
+ 6
Myros - İstanbul Temalı Myros Teneke Kutu Açacak Magnet 43x80 mm
19,90 TL
(0)
+ 6
Myros - İstanbul Temalı Myros Bira Bardağı Açacak Magnet 52x97 mm
19,90 TL
(0)
43,90 TL
(0)
19,90 TL
(0)
+ 7
Myros - İzmir Temalı Myros Balık Açacak Magnet 42x130 mm
19,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Antalya Temalı Myros Şişe Açacak Magnet 42x120 mm
19,90 TL
(0)
+ 5
Myros - İzmir Temalı Uv Baskılı Küçük Kapak Açacak Magnet 58x15 mm
19,90 TL
(0)
19,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Temalı Myros Teneke Kutu Açacak Magnet 43x80 mm
19,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Antalya Temalı Myros Bira Bardağı Açacak Magnet 52x97 mm
19,90 TL
(0)
için 302 ürün görüntüleniyor.

Plastik Açacak Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Plastik açacak çeşitleri soda ya da gazoz gibi içeceklerin açılması amacıyla kullanılan ürünlerdir. Genellikle magnet şeklinde tasarlanan plastik açacaklar aynı zamanda dekoratif ürün olarak da kullanılmaktadır. Buzdolabı ve ankastre ürünleri gibi metal yüzeylere yapıştırılarak kolay kullanım imkanı sağlayan ürünler arasında bulunur. Dünyada sayısız plastik açacak bulunmaktadır. Açacaklar her zevke uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Magnetli açacak kullanım kolaylığı sağlayan bir üründür. Minimal tasarımı sayesinde istenilen her yere taşınabilir. Açacak magnet modelleri standart olarak tasarlandığı gibi kişiye özel olarak da bulunmaktadır. Nişan, düğün ve sünnet gibi özel günlerde toptan plastik açacak satın alınarak davetlilere hediye edilmektedir. Plastik açacak ürünlerini satın alırken şunlara dikkat edilmesi gerekmektedir;

 • Mıknatıslı açacak magnet tercihi yaparken mıknatısın kaliteli kullanıldığından emin olunmalıdır.
 • Üzerinde baskı bulunan plastik açacaklardaki baskı kalitesi incelenmelidir.
 • Kişiye özel olarak tasarlanan magnetlerde istenilen bilgilerin magnet üzerinde yer aldığından emin olunmalıdır.

Plastik Açacak Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Plastik açacak ürünleri standart açacak olarak tasarlanmasının yanı sıra magnet olarak da tasarlanmaktadır. Magnet şeklinde tasarlanan plastik açacaklar her tarza uygun olacak şekilde dizayn edilmektedir. Magnetle üzerinde Atatürk resmi, Türk Bayrağı ve il isimleri gibi çeşitli tasarımlar bulunmaktadır. 

Plastik açacak modeller farklı formlarda üretilmektedir. Temel işlevi aynı olan açacaklar gazoz kapağı, şişe ve balık gibi farklı tasarımları bulunmaktadır. Açacakların her birinin üzerine farklı zevklere uygun olan resimler yer almaktadır. Plastik üzerine dijital baskı kullanılarak tasarlanan açacaklar uzun zaman kullanım için uygundur.

Plastik Açacak Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Plastik açacak ürünleri fiyatları 18 TL ile 27 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ürün fiyatları açacak özelliklerine uygun olacak şekilde belirlenmektedir.

Plastik Açacak Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Plastik açacak ürünlerinin fiyatları özelliklerine göre belirlenmektedir. Klasik açacaklar ile magnet şeklinde tasarlanan açacakların fiyatları değişiklik göstermektedir. Plastik açacak magnet olarak tasarlanırken ekstra mıknatıs kullanılmaktadır. Kullanılan mıknatıs büyüklüğü açacak büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Üretiminde kullanılan ekstra tüm malzemeler göz önünde bulundurularak fiyat belirlenmesi yapılmaktadır.

Plastik açacaklar dijital baskı kullanılarak tasarlanmaktadır. Baskı da kullanılan resmin boya yoğunluğu ve detayı da fiyatın belirlenmesinde önemlidir. Açacak modelleri kişiye özel olarak da tasarlanmaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanan tasarımların fiyatları standart plastik açacak fiyatlarından değişiklik göstermektedir. Açacak magnet toptan olarak tercih edildiğinde daha uygun fiyatlara sahip olmaktadır. 

Plastik Açacak Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Plastik açacak ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Plastik açacak ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Plastik Açacak Çeşitleri Nelerdir?

Plastik açacak çeşitleri şunlardır;

Plastik Açacak Nasıl Kullanılır?

Plastik açacak soda ya da gazoz kapağı açmak için sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı tasarımlarda üretilen açacakların modelleri de farklılık göstermektedir. Magnet formunda tasarlanan açacaklar aynı zamanda dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Mutfakta yer alan buzdolabı ve ankastre gibi ürünlerin üzerinde sergilenmek için tercih edilmektedir. Metal ürünlere kolayca tutunan plastik açacak magnet çeşitleri işlevsel kullanımının yanı sıra kullanıldığı mekanda şık bir görünüm oluşturmaktadır. 

Kişiye özel olarak üretilen isimli açacak magnet firma tanıtımında kullanılmaktadır. Restoran ve kafe gibi yeni mekan açılışlarında mekanın isminin insanlar tarafından duyulması önemlidir. Plastik açacak kişilerin sıklıkla kullandığı bir üründür. Firma isminin magnet üzerine yazılarak hediye edilmesi insanların hoşuna gidebilir. Aynı zamanda hediye açacak magnet firmanızın reklamını yapmak için kullanabilirsiniz.

Plastik Açacak Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Plastik açacak hediyelik eşya şu kişilere alınabilir;

 • Arkadaşa ev hediyesi
 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Sevgiliye Sevgililer Günü hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi

Plastik Açacak Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Plastik açacak ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Plastik açacak ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 9,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Plastik Açacak Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Plastik açacak ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Plastik Açacak Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Plastik açacak ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Plastik Açacak Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Plastik açacak ürünler incelikle ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmesi gerekir. Kalitesiz plastik kullanılarak üretilen plastik açacaklarda kullanım sırasında kırılma olabilir. Myros plastik açacakları büyük bir titizlikle ve kaliteli malzemeler kullanarak üretmektedir. Dijital baskı makinelerinden çıkan açacakların baskı kaliteleri incelenerek müşterilere sunulmaktadır. 

Plastik Açacağa Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Plastik açacağa benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.