• Tümünü Temizle

Epoksi

için 816 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
58,90 TL
(0)
+ 3
Myros - İzmir Temalı Myros Metal Harita Açacak Magnet 100x45 mm
58,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Kaplumbağa Açacak Magnet 103x75 mm
58,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kapadokya Temalı Myros Metal Kelebek Açacak Magnet 70x70 mm
58,90 TL
(0)
+ 6
Myros - İzmir Temalı Myros Metal Kedi Açacak Magnet 97x48 mm
58,90 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Temalı Myros Metal Yunus Açacak Magnet 102x67 mm
58,90 TL
(0)
+ 9
Myros - İstanbul Temalı Myros Metal Baykuş Açacak Magnet 88x47 mm
58,90 TL
(0)
+ 5
Myros - İstanbul Temalı Myros Metal Bisiklet Açacak Magnet 100x65 mm
58,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Terlik Açacak Magnet 110x45 mm
58,90 TL
(0)
+ 9
Myros - İstanbul Temalı Myros Metal Damla Açacak Magnet 95x42 mm
58,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Yağ Şişesi Açacak Magnet 115x39 mm
58,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Ayak Açacak Magnet 100x59 mm
58,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Kapadokya Temalı Myros Metal Balon Açacak Magnet T 102x73 mm
58,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Uçak Açacak Magnet 105x89 mm
58,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Antalya Temalı Myros Metal Çapa Açacak Magnet 105x72 mm
58,90 TL
(0)
için 816 ürün görüntüleniyor.

Epoksi Açacak Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Epoksi açacaklar, çoğu şişenin kapağının kolaylıkla açılmasını sağlıyor. Tasarımı ile kolay bir tutuş ve kullanım sunan epoksi açacaklar, çevir aç olmayan şişelerde kullanılıyor. Epoksi ile yapılan ürünler, uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Çünkü kimyasal bir bileşen olan epoksi, zamanla aşınmayan ve dayanıklılığı ile bilinen bir materyal. 

Epoksi açacak satın alırken, kendi kullanımınız için mi alacağınız yoksa hediyelik olarak mı alacağınız önem arz ediyor. Çünkü kendiniz için alırken, şahsi beğenileriniz ön plana çıkarken, hediyelik alımda karşı tarafın beğenileri ön plana çıkıyor.

Epoksi açacak ürünlerinde tek alım yapılabildiği gibi, toptan alım da yapılabiliyor. Toptan epoksi açacak alarak, indirim seçeneklerinden faydalanabilir ve alışverişinizi ekonomik hale dönüştürebilirsiniz. 

Dünyada yüzlerce farklı modeli ile kullanıma sunulan epoksi açacak modelleri, farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Epoksi açacak birine hediye edilecek ise, ürünün taşıdığı mesaj da önem kazanıyor. Love temalı açacak ile aşkı, baykuş temalı açacak ile de bilgeliği hediyenize ekleyebilirsiniz. Epoksi açacak alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Epoksi açacağın kime alınacağına karar verilmesi gerekiyor.
 • Epoksi açacağın boyutlarına ve tasarımına dikkat etmek gerekiyor.
 • Seçilecek açacağın, ihtiyaçları ideal şekilde karşılayıp karşılamayacağının değerlendirilmesi gerekiyor.
 • Açacağın ne amaçla alınacağına karar vermek gerekiyor.

Epoksi Açacak Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Epoksi hediyelik magnet, pek çok farklı tasarım ile kullanıcı beğenisine sunuluyor. Ortalama olarak benzer boyutlara sahip olan ürünleri, tasarım ve özellikleri farklılaştırıyor. Epoksi açacaklarda farklı temalar uygulandığı görülüyor. Magnet olma özelliği de taşıyan epoksi açacaklar, geniş kitlelere hitap ediyor. 

Epoksi açacak özellikleri arasında, özellikle cam şişe kapağı açımında sağladığı kolaylık öne çıkıyor. Minimal boyutları sayesinde, kişiler açacakları kolaylıkla yanında da taşıyabiliyor.

Magnet oluşu açacakların kullanılmadığı zamanlarda, buzdolabının süslenmesinde kullanılmasını sağlıyor. Şehir temalı epoksi açacak magnet modelleri bulunduğu gibi, hayvan temalı veya yazılı açacak modelleri de bulunuyor. Sevgiliye özel epoksi açacaklar üzerinde kalp temaları görülürken, Atatürk temalı açacaklarda ise, Atatürk’ün farklı portrelerine rastlanabiliyor. 

Epoksi Açacak Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Epoksi açacak ürünlerinin fiyatları oldukça değişkenlik gösteriyor. Bu durum incelendiğinde fiyat farklılıklarının tasarım ve üretimde kullanılan materyalden kaynaklandığı görülüyor. Temalı metal açacaklar 30 lira ile 45 lira arasında değişken bif fiyat grafiği çiziyor. Bunun sebebini tema farklılıklarından ziyade, boyut farklılıkları oluşturuyor.

Epoksi açacak fiyatları için ortalama 30 lira denilebiliyor. Temalı epoksi açacak modelleri, geniş bir ürün yelpazesi oluşturuyor. Bu ürünler arasında bulunan, Atatürk temalı açacak magnet fiyatları 30 lira ile 43,50 lira arasında. Şehir temalı metal açacak magnet fiyatları ise  30 lira ile 40,50 lira arasında. Sevgiliye özel açacak magnet  43,50 lira iken kardeşe özel açacak 40,50 lira. Farklı temalara sahip kapak açacak magnet ise 27 lira bandında. 

Epoksi Açacak Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Epoksi açacak ürünlerinin fiyatları, birçok açıdan yapılan değerlendirmeler sonucu belirleniyor. Fiyat belirlemede, tüm dinamikler önem kazanıyor. Aynı materyalden üretilen bir ürünün fiyat farklılığını genellikle tasarımı veya boyutları oluşturuyor. Boyutları daha büyük olan ürünlerde, daha fazla hammadde kullanılıyor. Bu fiyatlarının daha fazla olmasına neden olabiliyor. Fiyat farklılığını belirleyen bir diğer unsur ise ürünlerin üretildiği materyal. Üretimde kullanılan materyal, fiyat farklılığına neden olan özelliklerin başında geliyor. 

Epoksi Açacakların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Epoksi açacak ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Epoksi açacak ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Epoksi Açacak Çeşitleri Nelerdir?

Epoksi açacak çeşitleri aşağıdadır;

Epoksi Açacak Nasıl Kullanılır?

Epoksi açacak, farklı şekillerde tasarlanıyor. Bu da  ürünlerin kullanımlarını farklılaştırıyor.Çoğu ürün farklı tasarımlar barındırsa da aynı şekilde kullanılıyor. Farklılık, kapak açacak ve açacak arasında oluşuyor. Epoksi kapak açacak görüntüsü ile büyük bir lapağı andırıyor. Bu ürün ile, çevir aç ve kaldır aç yöntemleri uygulanabiliyor.

Epoksi açacak magnet ürünleri, buzdolabı süsü olarak kullanılabiliyor. Aynı zamanda metal yüzeyler üzerine istenilen notların sabitlenmesi için de kullanılabiliyor. Fakat açacak magnet ile not sabitlemeden önce, ürünün magnet büyüklüğüne dikkat etmek gerekiyor. Küçük boyutlardaki bir açacak magnet, araya not kağıdı veya fatura yerleştirildiğinde uzun süre, aynı konumda kalamıyor. Yeterli çekim kuvveti sağlanamadığı için sabitlendiği yerden düşebiliyor. bu da açacak magnetin kırılmasına veya hasar görmesine neden olabiliyor. 

Epoksi Açacak Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Epoksi açacak hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Uzun yol seyahatine çıkan kişilere,
 • Sık sık kamp yapan kişilere,
 • Sevgiliye,
 • Eve yeni taşınan kişilere,
 • Genellikle cam şişede sıvı tüketen kişilere,
 • Akrabalara,
 • Arkadaşlara.

Epoksi Açacaklar için Toptan Satış Mevcut mu?

Epoksi açacak ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Epoksi açacak ürünlerinde toptan fiyatları 12 TL - 19,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Epoksi Açacaklar için Ücretsiz Kargo var mı?

Epoksi açacak ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Epoksi Açacakların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Epoksi açacak ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Epoksi Açacak Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Epoksi açacak ürünleri, dijital baskı yöntemi kullanılarak üretiliyor. Ürünlerin üzerindeki desenler aynı yöntem ile hayata geçirilirse de, tasarımlar ile oldukça çeşitlilik sağlanıyor. Epoksi açacak modelleri, kişilerin farklı zevk ve beğenilerine hitap edebilmesi için özel olarak tasarlanıyor. Farklı ilgi alanlarına sahip kişiler, sunulan bu modeller arasından kolaylıkla ideal ürününü bulabiliyor. Epoksi açacak üretiminde, uzun ömürlü bir kullanım hedefleniyor. O sebeple ürünlerin hepsi kaliteli malzemeler kullanılarak üretiliyor. Epoksi hediye eşyaları arasında bulunan açacak magnetlerin tüm üretim aşamaları özenle takip ediliyor. 

Epoksi Açacak'a Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Epoksi açacağa benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.