• Tümünü Temizle

Şeffaf Polyester

için 29 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 23
Myros - Alaçatı Temalı Şeffaf Polyester Magnet
21,90 TL
(0)
+ 19
Myros - Çeşme Temalı Şeffaf Polyester Tabak Magnet
19,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Sığacık Temalı Şeffaf Polyester Tabak Magnet
19,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Terlik Temalı Şeffaf Polyester Magnet
21,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Ayvalık Temalı Şeffaf Polyester Tabak Magnet
19,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Didim Temalı Şeffaf Polyester Tabak Magnet
19,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Gitar Temalı Şeffaf Polyester Magnet
21,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Alaçatı Temalı Şeffaf Polyester Tabak Magnet
19,90 TL
(0)
+ 21
Myros - Çeşme Temalı Şeffaf Polyester Magnet
21,90 TL
(0)
+ 19
Myros - İzmir Temalı Şeffaf Polyester Magnet
21,90 TL
(0)
+ 31
Myros - Belek Temalı Şeffaf Polyester Magnet
21,90 TL
(0)
+ 33
Myros - Side Temalı Şeffaf Polyester Magnet
21,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Manavgat Temalı Şeffaf Polyester Magnet
21,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Kalp Temalı Şeffaf Polyester Magnet
21,90 TL
(0)
+ 32
Myros - Antalya Temalı Şeffaf Polyester Magnet
21,90 TL
(0)
için 29 ürün görüntüleniyor.

Şeffaf Polyester Magnet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şeffaf polyester magnet dekoratif olarak kullanılan şık ürünlerdir. Buzdolabı ve ankastre gibi metal yüzeylerde sergilenmek amacıyla kullanılmaktadır. Kullanılan alanda şık bir görünüm oluşturmaktadırlar. Şeffaf magnet modelleri dekoratif olarak kullanılmalarının yanı sıra işlevsel olarak da kullanılmaktadır. Metal yüzey üzerinde istenilen not ve bilgiler magnetler sayesinde sergilenebilir. Özellikle önemli bilgilerin buzdolabı üzerinde yer almasını isteyen kişiler magnet kullanımını tercih etmektedir. Dünyanın her yerinde magnetler benzer amaçlar için kullanılır. Kültürlere göre tasarımları farklılaşan magnetler dekoratif olarak kullanılan şık ve minimal tasarıma sahip olan ürünlerdir. Şeffaf polyester magnetler şık ve parlak tasarımları nedeniyle çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Dünyada sayısız model ve renkte üretilen şeffaf polyester magnet çeşidi bulunmaktadır. Magnetler aynı zamanda özel günlerde hediyelik olarak da tercih edilebilir. Toptan şeffaf polyester magnet satın alarak yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz. Şeffaf polyester magnet satın alırken şu noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir;

 • Şeffaf polyester magnet tasarımında kullanılan renklerin uyumlu olması gerekir.
 • Şeffaf polyester magnette kullanılan mıknatısların kaliteli olup olmadığı kontrol edilmelidir.
 • Farklı figürlere sahip olan magnetlerin figürleri net çizgilere sahip olmalıdır.

Şeffaf Polyester Magnet Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Şeffaf polyester magnetler özel kalıplara dökülerek hazırlanır. Her zevke ve tarza uygun olan sayısız magnet modeli bulunmaktadır. Farklı özelliklere sahip olan magnetler kalıplardan çıkarılarak gereken boyama işlemleri yapılmaktadır. Magnetlerin boyama işlemlerinde tamamen el işçiliği kullanılmaktadır. 

Şeffaf polyester magnetler çapa, terlik, kaplumbağa, deniz yıldızı, fil ve gemi gibi farklı tasarımlara sahiptir. Magnetlerin üzerinde genellikle bilinen tatil beldelerinin isimleri yer almaktadır. Şehir isimlerinin boyutu magnet boyutuna uygun olacak şekilde hazırlanır. Magnetlerin üzerinde yer alan balık, deniz kabuğu ve deniz yıldızı gibi minik objeler şehir ismiyle birlikte şık bir kombinasyon oluşmasını sağlamaktadır. Şeffaf polyester magnet modelleri standart tasarıma sahip olduğu gibi kişiye özel olarak da tasarlanmaktadır.

Şeffaf Polyester Magnet Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Şeffaf polyester magnet fiyatları 10 TL ile 14 TL arasında değişiklik göstermektedir. Magnetin büyüklüğü ve tasarımı fiyatları arasında değişiklik oluşmasına neden olmaktadır. 

Şeffaf Polyester Magnet Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Şeffaf polyester magnet ürünleri her zevke ve tarza uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Farklı büyüklüklere sahip olan magnetlerin üretim süresi de farklılık göstermektedir. Kalıp kullanılarak üretilen ürünler ardından tamamen el işçiliği kullanılarak boyanmaktadır. Magnetlerin boyutlarına ve detayına göre boyanma süreleri de değişmektedir. Fazla detaya sahip olan magnetler daha yoğun emek ve sürecin sonucunda oluşturulmaktadır. Magnetlerin fiyatlarının belirlenme sürecinde tüm bu detaylar göz önünde bulundurulmaktadır. Bu yüzden şehir temalı magnet fiyatları ile standart magnet fiyatları arasında fark bulunmaktadır.

Şeffaf Polyester Magnet Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Şeffaf polyester magnet hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şeffaf polyester magnet hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Şeffaf Polyester Magnet Çeşitleri Nelerdir?

Şeffaf polyester magnet çeşitleri şunlardır;

Şeffaf Polyester Magnet Nasıl Kullanılır?

Şeffaf polyester magnet çeşitleri genellikle dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Arka kısmında yer alan mıknatıslar sayesinde metal yüzeylerde sergilenebilir. Farklı konseptlere uygun olan çok sayıda şeffaf polyester magnet bulunmaktadır. Bu magnetler aynı zamanda buzdolabı yüzeyine not kağıdı yapıştırmak amacıyla da tercih edilebilir. 

Şeffaf magnet hediye olarak tercih edilebilen ürünlerdir. Magnet çeşitleri kişilerin isteklerine uygun olarak hazırlanabilir. Özelleştirilebilir tasarım magnet çeşitleri nişan, düğün gibi özel günlerde yakınlara hediye edilebilir. Özel gününde yanında olan kişileri mutlu etmek isteyen kişiler toptan şeffaf magnet modelleri ile bunu kolaylıkla gerçekleştirebilir.

Şeffaf Polyester Magnet Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Şeffaf polyester magnet hediye olarak şu kişilere alınabilir;

 • Arkadaşa doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa ev hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi
 • Anneye anneler günü hediyesi
 • Komşuya ev hediyesi
 • Sevgiliye doğum günü hediyesi

Şeffaf Polyester Magnet Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Şeffaf polyester magnet hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Şeffaf polyester magnet hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3,66 TL  - 5 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Şeffaf Polyester Magnet Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Şeffaf polyester magnet hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Şeffaf Polyester Magnet Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Şeffaf polyester magnet hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Şeffaf Polyester Magnet Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Şeffaf polyester magnet Myros tarafından özel kalıplar kullanılarak tasarlanmaktadır. Farklı modellere sahip olan bu kalıplardan çıkan magnetler ardından tamamen el işçiliği kullanılarak renklendirilmektedir. Ardından magnet boyutuna uygun olan mıknatıs eklenerek şeffaf polyester magnet hazır hale getirilmektedir. Şeffaf buzdolabı magneti büyük bir titizlikle ve yüksek kalitede üretilmektedir.

Şeffaf Polyester Magnete Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Şeffaf polyester magnete benzer diğer magnetler şunlardır;T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.