• Tümünü Temizle

Kartonetli

için 42 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Kemer Temalı Uv Baskılı Kartonetli Ahşap Magnet
19,90 TL
(0)
+ 25
Myros - Kalkan Temalı Uv Baskılı Kartonetli Plastik Magnet
19,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Marmaris Temalı Myros Kartonetli C Serisi Magnet
19,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Kemer Bölgesi Temalı Uv Baskılı Kartonetli Ahşap Magnet
19,90 TL
(0)
+ 11
Myros - Kemer Temalı Uv Baskılı Kartonetli Polyester Magnet
19,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Marmaris Bölgesi Temalı Uv Baskılı Kartonetli Ahşap Magnet
19,90 TL
(0)
+ 7
Myros - Kekova Temalı Uv Baskılı Kartonetli Plastik Magnet
19,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Kaş Bölgesi Temalı Myros Kartonetli C Serisi Magnet
19,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Belek Temalı Uv Baskılı Kartonetli Ahşap Magnet
19,90 TL
(0)
+ 15
Myros - Salda Temalı Uv Baskılı Kartonetli Plastik Magnet
19,90 TL
(0)
19,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Antalya Temalı Uv Baskılı Kartonetli Ahşap Magnet
19,90 TL
(0)
+ 22
Myros - Kemer Temalı Myros Kartonetli C Serisi Magnet
19,90 TL
(0)
+ 48
Myros - Marmaris Temalı Uv Baskılı Kartonetli Plastik Magnet
19,90 TL
(0)
19,90 TL
(0)
için 42 ürün görüntüleniyor.

Kartonetli Magnet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Magnet dekoratif olarak kullanılan hafif ve ergonomik ürünlerdir. Buzdolabı, ankastre gibi ürünler üzerinde sergilemek amacıyla tercih edilmektedir. Magnet aynı zamanda metal yüzeylere istenilen not kağıtlarının yapıştırılmasını sağlamaktadır. Her tarza ve zevke uygun olan magnet çeşidi bulunmaktadır. Kartonetli magnet farklı tasarımlara sahip olan şık ürünlerdir. Kartonet nedir sorusu akıllara gelebilir. Hafif tasarıma sahip olan kartonet farklı alanlarda kullanılmaktadır. Dünyanın her yerinde farklı magnet çeşitleri kullanılmaktadır. Kartonetli magnet sahip olduğu tasarımların çeşitliliği nedeniyle hediyelik olarak oldukça yoğun tercih edilen magnet modellerindendir. Toptan satın alınarak özel günlerde hediyelik olarak davetlilere dağıtılabilir. Aynı zamanda çalışanlara ya da müşterilere promosyon amaçlı hediye edilebilir. Kartonetli magnetlerin farklı ölçü ve tasarımlara sahip modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasından kişisel zevklere en uygun olan tercih edilebilir. Kartonetli magnet ürünleri satın alırken bilinmesi gerekenler şunlardır;

 • Kartonet baskı magnet tasarımı kullanıma ve kişisel zevklere uygun yapılmalıdır.
 • Hediye olarak tercih edilen magnetlerin kime ne amaçla hediye edileceği göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Magnetin yüzeye tutunmasını sağlayan mıknatıs boyutu magnet boyutuna uygun olmalıdır.
 • Özel şekillere sahip olan magnetin sahip olduğu şekil net ve anlaşılır olmalıdır.
 • Renklendirilen magnetlerin renklendirmesinin kaliteli ve özenli yapılmış olunmasına dikkat edilmelidir.
 • Kartonetli magnet çeşitleri toptan satın alımlarında tüm ürünler aynı kaliteye sahip olmalıdır. 

Kartonetli Magnet Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kartonetli magnet ürünleri farklı zevk ve tercihlere uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. Şehir isimlerine özel olarak tasarlanan magnetlerin üzerinde şehir isimleri ve şehre ait olan tasarımlar yer almaktadır. Magnet formları da şehrin özelliklerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Kartonetli magnetler ahşap, plastik ya da polyester malzeme kullanılarak üretilmektedir. UV baskılı ahşap kartonetli magnet kelebek, kedi, motosiklet ve karavan gibi çeşitli şekillere sahiptir. Magnetler sahip olduğu formlara uygun olarak renklendirilmektedir. 

Plastik kartonet magnet çeşitleri kelebek ve dikdörtgen şekline sahiptir. Plastik malzeme üzerine şehre özel tasarımlar dijital baskı yöntemi uygulanarak basılmıştır. Her şehre ait özel tasarımlar bulunmaktadır. Polyester kartonetli magnet çeşitleri arasında kaplumbağa, balık, gemi ve çapa gibi modelleri bulunmaktadır. 

Kartonetli Magnet Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Kartonetli magnet ürünleri fiyatları 13,50 TL ile 18 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun magnet bulunmaktadır. 

Kartonetli Magnet Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kartonetli magnet ürünleri fiyatlarının belirlenmesinde kullanılan malzeme, yapım süreci ve magnetin büyüklüğü önemlidir. Her kullanım auygun farklı tasarımlara sahip çok sayıda magnet bulunmaktadır. Her magnetin üretim süreci sahip olduğu tasarıma göre farklılaşabilir. Tamamen el işçiliği kullanılarak hazırlanan polyester magnet çeşitleri diğerlerine oranla daha yüksek fiyatlara satışa sunulmaktadır. Her biri özel olarak hazırlanan polyester kartonetli magnetlerin el işçilik maliyeti diğerlerine oranla yüksektir. Plastik ve ahşap kartonetli magnet çeşitleri dijital baskı yöntemi kullanılarak üretilmektedir. Üretim süreci ve kullanılan malzemeler nedeniyle diğer magnet çeşitlerine oranla daha uygun fiyatlara sahip olabilir. 

Kartonetli Magnet Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kartonetli magnet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kartonetli magnet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kartonetli Magnet Çeşitleri Nelerdir?

Kartonetli magnet çeşitleri şunlardır;

Kartonetli Magnet Nasıl Kullanılır?

Kartonetli magnet dekorasyon amaçlı ya da işlevsel olarak kullanılabilir. Farklı tasarımlara sahip olan magnetler metal yüzeylerde şık bir görünüm oluşturmaktadır. Evin çeşitli yerlerinde metal yüzeylere yapıştırılarak şık bir görünüm elde edilebilir. Metal panolar evin çeşitli yerlerine asılarak üzerinde çeşitli özelliklere sahip olan magnetler sergilenebilir. 

Çocuk odalarında kullanılan magnetler küçük yaşlardaki çocukların eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesini sağlayabilir. Odalarda bulunan kalorifer peteklerinin üzerine yerleştirilerek peteklerin klasik görüntüsünden uzaklaşması sağlanabilir. Kartonetli magnetlerle keyifli oyunlar oynanabilir. Hatıra amaçlı görülen ülke ve şehirlerin magnetlerinden koleksiyon oluşturulabilir. Kartonet magnet çerçeve içerisinde özel fotoğraflar konularak dekorasyon amaçlı kullanılabilir.

Kartonetli Magnet Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Kartonetli magnet hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir;

Kartonetli Magnet Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kartonetli magnet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kartonetli magnet ürünlerinde toptan fiyatları 4 TL - 6 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kartonetli Magnet Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kartonetli magnet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kartonetli Magnet Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kartonetli magnet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kartonetli Magnet Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çoğunlukla dekoratif amaçlı tercih edilen magnetlerin kaliteli ve yüzeye rahat tutunabilen malzemelerden tasarlanması gerekir. Hafif ve dayanıklı malzemeden tasarlanan kartonetli magnetler uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Myros çok sayıda ürettiği kartonetli magnetlerin her birini aynı kalitede üretmektedir. Magnetlerde kullanılan kaliteli malzemeler ve tasarımlarıyla uzun yıllar rahatlıkla aynı kalitede kullanılabilir. 

Kartonetli Magnet Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kartonetli magnete benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.