• Tümünü Temizle

Anahtarlık

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 6
Myros - Çini Anahtarlık
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kemer Temalı Çini Anahtarlık
44,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Çini Anahtarlık Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cam ve seramik malzemenin ateş beraberinde birleştirilmesi ile meydana gelen çini ürünler sembolik eşyalar kapsamında günümüzde önemli bir bakış açısı sunmaktadır. Kültürel motifler, figürler ve el işçiliğinin en çok ön plana çıktığı ürünler şeklinde değer görmektedir. El yapımı anahtarlık şeklinde öne çıkan çini anahtarlık çeşitleri her yaşa ve her zevke hitap eden ürünlerdir. Özgünleşmiş tasarım harikası bu ürünler istenen her amaçla kullanılabilmektedir. 

Çok amaçlı anahtarlık şeklinde düşündüğümüz zaman ev anahtarlığı olarak kullanılması yaygın bir seçimdir. Ayrıca araç için veya çantanıza takacağınız bir aksesuar olarak ta kullanılması mümkündür. Bir yeri açmaya yarayan anahtarınıza şıklık katan anahtarlık kapsamında değerlendirilmektedir. 

Çini ürün kullanımı giderek yaygınlaşırken teknolojik gelişmelerinde göz önünde bulundurulduğu bilinmektedir. Çünkü bu ürünlerde kullanılan teknik malzemeler birbiri ile uyumludur. Her şekilde kullanılması mümkün olan anahtarlık yapımı bünyesinde özellikle hediyelik eşya kapsamında zarif bir ürün olarak değerlendirilmesi amacına yönelik üretim olduğunu gösterir. 

İdeal hediyelik eşya kapsamında sevdiklerinize toplu olarak veya tekli şekilde satın alıp sevindireceğiniz çini anahtarlık modelleri Myros firmasında satışa sunulmaktadır. Ticari amaçlı iş faaliyetlerinizi de yönlendirebileceğiniz veya tanıtım amaçlı kullanabileceğiniz anahtarlık çeşitlerini toptan çini anahtarlık şeklinde satın almanız mümkündür. 

Çini anahtarlık satın alırken beklenmeyen sorunlarla karşılaşmamak adına kişisel anlamda dikkat edilmesi gereken konular aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı motiflerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye tercihi yaparken kişinin yaşı dikkate alınması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin, insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek toksit maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda araştırma yaparak ürün seçimi yapılması ve seçici olunması
 • Çini anahtarlık çeşitlerine özgü figürlerin tümünün incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilen materyaller ile üretilmiş olan çini anahtarlık modellerinin tercih edilmesi

Çini Anahtarlık Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini anahtarlık ürünleri pek çok amaçla kullanılabilen ürünlerdir. Genel bakımdan seramik ve cam birleşimi ile oluşturulan anahtarlık çeşitlerinde figürlerin öne çıkabilmesini sağlayan renkler ve boyama tekniği kullanılmaktadır.  El işçiliğinin yenilikçi hâkimiyet bulduğu çini anahtarlık beyaz renk tonlarında çokça dikkat çeken bir üründür. İsteğe özgü farklı model ve tasarımları günümüze hitap eden temalarla süslenmektedir. Küçük veya ufak bir hediye seçeneği olmasının yanı sıra çok kullanışlı ve yıllarca saklanabilen ürün özelliği taşımaktadır. 

Çini Anahtarlık Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini anahtarlık ürünleri çokça satılan ürünlerden biridir. Ayrıca hediyelik ürün kapsamında satışa sunulan çini anahtarlık fiyatları ortalama olarak 25,90TL fiyatında satışa sunulmaktadır.  Sevdiklerinizi gülümseteceğiniz ve farklı amaçlarla hediye edebileceğiniz bu ürüne örnek olması açısından net bir fiyat belirtecek olduğumuzda Kemer temalı çini anahtarlık modelinin 25,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Çini Anahtarlık Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini anahtarlık fiyatları birçok duruma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat kullanılan malzemeler ve el işçiliğinin özgün tasarımlarla buluştuğu anahtarlık modellerinde beyaz renk tonunun genel hâkimiyet kurduğu öne çıkmaktadır. Yapılan motifler, el işçiliği, teması fiyatı etkileyen temel unsurlardır. 

Çini anahtarlık çeşitlerinde fiyatı etkileyen diğer konu ise anahtarlıkta kullanılan ilave bileşenler ve boyutudur. Bu doğrultuda fiyatının doğrudan değişebildiği bilinmektedir. Çünkü anahtarlığın zincir boyutu uzadıkça veya ölçüsü büyüdükçe fiyatı da artış göstermektedir. 

Çini Anahtarlık Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini anahtarlık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini anahtarlık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Anahtarlık Çeşitleri Nelerdir?

Çini anahtarlık çeşitleri kişinin ihtiyacına, zevkine ve beklentisine göre çeşitlere ayrılan hediyelik eşyalardır. Genel olarak çini anahtarlık çeşitleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Çini Anahtarlık Nasıl Kullanılır?

Çini anahtarlık kullanımı çok amaçlı olabilmektedir. Ev anahtarlık türü olarak kullanılması popüler bir seçim sayılır. Fakat birçok amaçla kullanılan bu ürünlerin oldukça şık ve uzun süreli kullanılabilen ürünler olduğu bilinmektedir. Hediyelik ürün kapsamında da satın alınabilecek bu ürünler farklı motif ve detaylarla sevdiğiniz kişiler için tercih edebileceğiniz en makul ürünlerdir. 

El yapımı anahtarlık olmasından dolayı kişisel anlamda özelleştirilmiş ürünlerdir. Bu yüzden daha çok beğenilmesi mümkün olan zariflik sunmaktadır. Minimal tasarım olmasına rağmen farklı yönde kullanılması mümkün olan ürünler marka birliğinizi tanıtma amaçlı da kullanılabilir. Bu anlamda firmanıza özgü dağıtılacak bir ürün şeklinde de değerlendirebilirsiniz. 

Çini Anahtarlık Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini anahtarlık eşya olarak kime alınabilir sorgulamasının yanıtı tek bir cevaptan oluşmadığı için aşağıdaki maddelerle ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize veya özel günlerinde ev anahtarlık modeli 
 • Babalar günü için babanıza veya farklı alanda kullanabilmesi için çok amaçlı anahtarlık  
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için doğum günü ve özel günlerinde anahtarlık modelleri 
 • Arkadaşların çeşitli kutlamaları gibi özel günlerinde el yapımı anahtarlık 
 • Seyahat ya da tatil dönüşlerinde ev ihtiyacı olarak ve anı oluşturmak için kendinize anahtarlık modelleri 
 • Çini tasarımlarına ilgi duyan kişilere turistik çini anahtarlık 
 • İş yerindeki üstlerinize, iş alanındaki arkadaşlarınıza toptan hediyelik çini anahtarlık 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, yakın akrabalarınıza ya da komşunuza hediyelik çini anahtarlık 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

   Çini Anahtarlık Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Çini anahtarlık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini anahtarlık ürünlerinde toptan fiyatları 8 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Çini Anahtarlık Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Çini anahtarlık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Çini Anahtarlık Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Çini anahtarlık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Çini Anahtarlık Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

   Hediyelik eşya kapsamında Myros firması ürün tedarik sürecinde en seçkin firma rolü oynamaktadır. Ürün çalışmalarında donanımlı ve alanında eğitimli kişilerle çalışan firmadır. Tüm üretim süreçlerinde titizlik söz konusu olup planlı çalışmalar yapılmaktadır. El işçiliğinin ön plana çıktığı bu firmada eşitlikçi politika öne çıkmaktadır. Erkeklerden ve kadınlardan aynı seviyede faydalanan firma teknolojik gelişmeler eşliğinde ürün tasarımlarını gerçekleştirmektedir. 

   Genel bakımdan hoşunuza gideceğini düşündüğünüz hediyelik eşya anlamında aradığınız her ürünü bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesi vardır. Myros bu konuda beklentiyi en iyi şekilde karşılayabilen firma olarak yaş kriterinden tutunda diğer dikkat edilen tüm durumlara göre üretim yapıyor denilebilmektedir. Çünkü yapılan çalışmaların her yaşa hitap edebilmesi, ticari alanda kullanılabilmesi ve beklentiye uygun olması açısından hassasiyet gösterildiği bilinmektedir. Üretim süreci sonrasında ürünlerin sipariş verilmesi ve kargo süreci de en iyi şekilde yönetilir. Her ürüne özel ambalajlama ve kargo planlama süreci titizlikle takip edilmektedir. 

   Çini Anahtarlık Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Çini anahtarlık hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.