• Tümünü Temizle

Deniz Kabuğu

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 10
Myros - Side Temalı Sallantılı Denizkabuğu Anahtarlık
19,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Kemer Temalı Deniz Kabuğu Anahtarlık
19,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Alanya Temalı Sallantılı Denizkabuğu Anahtarlık
19,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Kemer Temalı Sallantılı Denizkabuğu Anahtarlık
19,90 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Deniz Kabuğu Anahtarlık Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Deniz kabuğu anahtarlık, tüm dönemlerde tercih edilen bir aksesuardır. Yıllar öncesine dayanan geçmişiyle; eskimeyen deniz kabuğu anahtarlık her daim dikkat çeken bir aksesuar olmuştur. Hiçbir zaman popülerliğini yitirmeyen bu anahtarlık türü, her daim kullanılmaktadır. Birçok insan tarafından estetik bulunan deniz kabuğu, anahtarlık olarak kullanılarak sıradan görünen anahtarlara cazip bir görünüm sunmaktadır. Biliyorsunuz ki, insanlar göze hitap eden şeyleri sever. Bir anahtarlığın da her daim göze hitap etmesi gerekmektedir. 

Deniz kabuğu anahtarlık, bize deniz esintisi ve ferahlığını hatırlatır. Doğal, sade ve şık bir aksesuar olarak kullanılır. İnsanlar çoğunlukla denizi hatırlatan aksesuarlar kullanır. Deniz her insanda ayrı bir hissiyat uyandırır. Denize ait bir şey söylenmesini istesek, insanların çoğunluğu deniz kabuğunu söyler. Hatta deniz kabuğuna ayrı bir önem veren bireylerin sayısı, oldukça fazladır. Bizler de deniz kabuğunu, gün içinde kullanılabilecek bir aksesuar haline getirdik ve anahtarlık olarak kullanıma sunduk. Sizlere her daim deniz ve okyanusun rahatlığını hatırlatan, gün içinde birçok kez kullanmak durumunda olduğunuz anahtarlarınızı, deniz kabuğu ile birleştirdik. Deniz kabuğu anahtarlığı evinizin, işyeriniz hatta arabanızın anahtarlarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Evinize ve  işyerinize girmek, arabalarınıza binmek, deniz kabuğu anahtarlıkla artık daha eğlenceli hale gelecek. 

Bu anahtarlığı her yaştan insan tercih edip, beğenerek uzun süre kullanmaktadır. Her yaşa hitap eden bu ürünü kendi kullanmak için alanlar kullanımını oldukça beğenerek, bir süre sonra toptan sipariş edip sevdiklerine de hediyelik deniz kabuğu anahtarlık vermektedirler. Tüm bunlara ek olarak anahtarlık koleksiyonu yapan birçok insan bulunmaktadır. Bu bireyler de genellikle toptan sipariş vererek, koleksiyonlarına yeni deniz kabuğu anahtarlıkları eklemektedirler. Deniz kabukları kullanılarak ev, araba, kuş vb. birçok ürün ortaya çıkarılarak deniz kabuğu anahtarlığa ayrı bir hava katılmaktadır. Doğallığı ve sadeliği hatırlatan birbirinden farklı biçimde olan bu ürünler, fazla sayıda kişiye hitap etmektedir. Mutlu olmak aslında, deniz kabuğu anahtarlık almak kadar kolay bu dünyada. 

Türkiye’ de olduğu gibi, dünyada da birçok deniz kabuğu anahtarlık ürünü bulunur. Dünya insanlarının çoğu, deniz kabuğu anahtarlık alarak; sade, salaş ve şık aksesuar kullanmanın keyfine varmaktadır. Sayılamayacak kadar çok olan deniz kabuğu anahtarlık türü; farklı biçimlerde tasarlanarak, dünya insanlara hitap etmektedir. Özellikle deniz ve okyanus ülkelerinde çok sayıda deniz kabuğu anahtarlık üretilmektedir. Her biri ayrı desenlerde olan deniz kabukları kullanılarak, sayılamayacak kadar çok türde deniz kabuğu anahtarlık satışa sunulur. İnsanlar farklı tasarımlardaki deniz kabuğu anahtarlığı kullanmak için, toptan deniz kabuğu anahtarlık sipariş vererek birden fazla ürüne sahip olmaktadır.

Deniz kabuğu anahtarlık kullanılırken oldukça dikkat çeken bir aksesuardır. Bu ürünü severek kullanan ve toptan anahtarlık alarak kullanan birçok birey bulunur. Bu bireyler birçok farklı tasarımı bulunan deniz kabuğu anahtarlıkları, günaşırı veya haftalık olarak değiştirerek farklı farklı kullanarak dikkat çekmektedirler. İnsanların gözdesi olan bu anahtarlık, kullananlar için vazgeçilmez haline gelmektedir. Sağlamlığı, kalitesi ve kullanışlı oluşuyla bir numara ürünlerden biridir. Kişiler deniz kabuğu anahtarlığı kendileri kullanmak adına aldığı gibi, toptan hediyelik eşya alarak aileleri, dostları ve sevdiklerine de hediye etmektedirler.

Ev, işyeri, araba, tekne vb. anahtarlarda sıklıkla kullanılan bu ürünü tasarımına göre seçip alma olanağınız vardır. Dilediğiniz tarzda bulabileceğiniz deniz kabuğu anahtarlık, genel olarak gençler tarafından çanta aksesuarı olarak kullanmak amacıyla da alınmaktadır. Çantalarının fermuarlarına aksesuar olarak taktıkları bu ürünü, kişi zevkine hitap edecek şekilde alır. Çevresinden beğeni sözleri duymayı seven genç kesim için, vazgeçilmez hale gelen bu aksesuar oldukça tercih edilmektedir. Bunlar dışında arkadaş grupları da deniz kabuğu anahtarlığı toptan sipariş ederek ve topluca kullanarak, gözleri üstlerine çekmekteler. Deniz kabuğu anahtarlık; çocuk, genç, orta yaşlı ve orta yaş üstü kesim olmak üzere; her yaştan kesime hitap etmektedir.  

  Deniz kabuğu anahtarlık ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler:

 • Deniz kabuğu anahtarlığın kullanım amacına karar verilmelidir.
 • Deniz kabuğu anahtarlık kişinin kendisi için satın alınacaksa kişinin zevkine göre seçilmelidir.
 • Ürün, hediye anahtarlık alınan kişinin zevkine bağlı olarak seçilmeli ve ona göre alınmalıdır.
 • Ürünün kalitesine, biçimine ve sağlamlığına dikkat edilmelidir. 

Deniz Kabuğu Anahtarlık Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Deniz kabuğu anahtarlık modelleri listesine bakıldığında, bu aksesuarın birçok tasarım çeşidi bulunmaktadır. Birbirinden farklı bu ürünler, farklı özelliklere sahiptir. Deniz kabuğu anahtarlık özelliğine bakacak olursak ürünlerin genel özellikleri; 40 mm en, 130 mm boy, 16 gr ağırlıktan oluşmaktadır.

Hijyenik ve insan sağlığına uygun şekilde üretilen deniz kabuğu anahtarlıklar, uzun süre dayanıklı şekilde kullanıma sunulmuştur. Her yaşta insana hitap eden deniz kabuğu anahtarlık, aile boyu da kullanılabilecek bir ürün olarak stoklarda yer almaktadır.

Deniz Kabuğu Anahtarlık Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Deniz kabuğu anahtarlık ürünleri 14,90’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. 

Deniz Kabuğu Anahtarlık Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

En kaliteli malzemelerle hazırlanmış olan deniz kabuğu ürünleri el emeğidir. Kullanılan malzemeler, malzeme adedi ve ürün tasarlanırken harcanan emek baz alınarak fiyatlarımız belirlenmektedir. Her ailenin bütçesine uygun olan deniz kabuğu anahtarlık, kullanım olarak da oldukça yaygındır. 

Deniz Kabuğu Anahtarlık Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Deniz kabuğu anahtarlık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz kabuğu anahtarlık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz Kabuğu Anahtarlık Çeşitleri Nelerdir?

Deniz kabuğu anahtarlık çeşitleri şunlardır: 

Deniz Kabuğu Anahtarlık Nasıl Kullanılır?

Deniz kabuğu anahtarlık; ev, işyeri, araba, tekne vb. anahtarlarınıza takılarak aksesuar olarak kullanılır. Bunun dışında deniz kabuğu anahtarlık aksesuarları olarak da çanta fermuarlarınızda, odalarınızda kullanıma uygundur. Her alanda aksesuar olarak kullanılabilecek bir üründür. Deniz kabuğu anahtarlık, farklı tasarımlarla göze hitap eden bir aksesuar olarak günlük kullanıma uygundur.

Deniz Kabuğu Anahtarlık Kime Hediye Olarak Alınabilir?

 Deniz kabuğu anahtarlık şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Anneler gününde annenize
 • Babalar gününde babanıza
 • Doğum günlerinde arkadaşınıza,
 • Tatil dönüşlerinde kendinize veya sevdiklerinize,
 • Ev arkadaşlarınıza,
 • Komşularınıza,
 • Akrabalarınıza.

Deniz Kabuğu Anahtarlıklar için Toptan Satış Mevcut mu?

Deniz kabuğu anahtarlık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Deniz kabuğu anahtarlık ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Deniz Kabuğu Anahtarlıklar için Ücretsiz Kargo var mı?

Deniz kabuğu anahtarlık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Deniz Kabuğu Anahtarlıkların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Deniz kabuğu anahtarlık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Deniz Kabuğu Anahtarlık Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Deniz kabuğu anahtarlık çeşitleri; Myros iş yerinde özel çalışma alanlarında, hijyene uygun ve el emeği olarak üretilir. İnsan sağlığına uygun şekilde, kaliteli malzemeler kullanılarak ürünlerimizi üretmekteyiz. Ürünlerimizin kalitesine her daim önem vererek, ürünlerimizi uzun süreli kullanılabilir olmasına özen göstererek tasarlayıp meydana getirmekteyiz. Dikkat çekici deniz kabuğu anahtarlık yapımı tasarımları ile müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktayız. İşimizi hakkıyla idame ettirmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Tüm bunlar haricinde çalışanlarımızın yarısından çoğu kadın çalışan olup, kadınlara verdiğimiz desteği ve eşitlikçi bir firma olduğumuzu gururla belirtmek isterim. Çalışanlarımızın güvenliği ve çalışma şartlarına da ayrıca değer vermekteyiz.

Deniz Kabuğu Anahtarlık Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Deniz kabuğu anahtarlık ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar: 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.