• Tümünü Temizle

Kardeş

için 4 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Kardeşe Özel Şişe Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Kardeşe Özel Myros Eva Magnet
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kardeşe Özel Myros Metal Kare Anahtarlık 36x95 mm
69,90 TL
(0)
89,90 TL
(0)
için 4 ürün görüntüleniyor.

Kardeşe Özel Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kardeşe özel hediyelik seçerken öncelikli olarak hediyenin ne için alındığı göz önünde bulundurulmalıdır. Doğum günü, iş başarısı ve terfi veya yılbaşı için birçok ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Kardeşe özel hediyelik ürünleri sayesinde kardeşinize verdiğiniz değerin somut göstergesini paylaşarak kardeşinizi mutlu edebilirsiniz.

Dünyada kardeşe özel hediyelik ürünlerinin çeşitliliği çok fazla olsa da öncelik her zaman hediye alınan kişinin ihtiyaçları ve zevki olmalıdır. Kardeşinizin cinsiyeti, yaşı ve zevkleri hediyenin de biçimini belirlemektedir. Hepimiz ailemizi en yakından tanıyan kişiler olarak kardeşlerimize hangi hediyeyi alacağımızı bilsek de çoğu zaman kararsızlık yaşayabilmekteyiz. Bu kararsızlığı minimum seviyeye indirebilmek için kaleme aldığımız bu yazıda kardeşinize özel hediyelik ürün alırken karar vermenize yardımcı olmak niyetindeyiz.

Kardeşe özel hediyelik ürünlerini kardeşinize özel veya satış amaçlı satın alabilirsiniz. Satış yapmak amacıyla alınan ürünlerde toptan fiyatı kar etmek için göz önünde bulundurulmalıdır. Sitemizde yer alan ürünler toptan ve tane ile satış fiyatı farklı olup, işletmelere özel indirimler uygulanmaktadır.

Kardeşe özel hediyelik satın alırken hediyenin kalitesini de ön planda tutmak gerekir. Satın aldığınız ürünün uzun süre kardeşinizin kullanımına hazır olabilmesi için dayanıklı ve çok fonksiyonlu olması şarttır. Hammaddenin işlenerek hediye haline geldiği aşamalar ne kadar doğru gerçekleştirilirse hediyenin ömrü bir o kadar uzun olmaktadır.

Kardeşe özel hediyelik satın alınırken bazı temel noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Bu noktalar sizin hediyeyi kendinizden emin olarak satın almanızı ve hediye alınan kişinin daha çok mutlu olmasını sağlamak için oldukça önemlidir.

Kardeşe özel hediyelik ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Kardeşinizin cinsiyetine göre seçim yapmanız beğenme olasılığını arttıracaktır.
 • Kardeşinizin yaşını göz önünde bulundurarak seçim yapmanız oldukça önemlidir.
 • Kardeşinizin zevkine ve ihtiyaçlarına yönelik yapılan seçimler memnuniyetini arttırır.
 • Kardeşinizin yaşam tarzını düşünerek seçtiğiniz hediye hem kullanımını kolaylaştıracak hem de onu çok iyi tanıdığınızı hissettirecektir.

Kardeşe Özel Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kardeşe özel hediyelik ürünlerinin öne çıkan özelliği elbette satın alınan kişinin zevkine hitap edecek biçimde kişiye özel olarak tasarlanabilmesidir. Satışa sunduğumuz birçok ürün kişiselleştirilebilme seçeneğine sahipken, hayatın her alanında kullanılabilecek birçok kişisel eşyayı istediğiniz biçimde tasarlama imkanına sahibiz. Kardeşe özel hediyelik ürünlerinde kişisel zevki ön plana çıkararak hazırlanan alternatifler sayesinde kardeşinizin kendine özel olarak tasarlandığını hissedeceği geniş bir yelpazeye sahibiz.

Satın almak istediğiniz ürünün kullanışlı olması da fazlasıyla önem arz etmektedir. Günlük hayatta ne kadar fazla kullanılırsa satın alan kişi de bir o kadar hatırlanacaktır. Kardeşinizle aranızdaki bağı kuvvetlendirmenin en kolay yollarından biri olan kardeşe özel hediyelik ürünler, kız kardeş ve erkek kardeşe özel alternatiflerle karşınıza çıkmaktadır. Eğer siz de erkek kardeşime ne hediye almalıyım, kız kardeşime nasıl bir hediye almalıyım gibi düşünceler içerisindeyseniz doğru adrestesiniz demektir.

Kardeşinize özel olarak seçtiğiniz hediye ayrıca ikinizin arasındaki bağı ifade eden ve hatırlatan bir özelliğe sahip olması elzemdir. Her kullandığında ve anımsadığında size olan bağlılığını yineleyen ve büyüten bir hediye aranızdaki iletişimi ve sevgiyi mutlaka arttıracaktır.

Kardeşe Özel Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Kardeşe özel hediyelik ürünlerinin fiyat aralığı 9,90 tl ile 49,90 tl arasındadır. Elbette satın aldığınız ürüne göre fiyatlandırmalar değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama olarak 10 tl ile 50 tl arasında oldukça fazla çeşitli ürünümüz bulunmaktadır. Toptan alımlarda fiyatlarımızda indirim uygulanmakta ve tekli alımlarda da kampanyalarımız bulunmaktadır.

Kardeşe Özel Hediyelik Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kardeşe özel hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kardeşe özel hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kardeşe Özel Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kardeşe özel olarak tasarlanan ve üretilen ürünlerin fiyatları hediyelik eşyanın maliyetine göre belirlenmektedir. Hammaddenin fiyatında yaşanan değişiklikler, kullanılan aksesuarların fiyatları ve el işlemeciliği maliyetinde değişiklikler yaratmaktadır. Birçok seçenek içerisinden seçtiğiniz her ürünün kendine ait maliyeti farklı olduğundan fiyatlar da değişiklik göstermektedir.

Kardeşe Özel Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Kardeşe özel hediyelik çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Kardeşe Özel Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Kardeşe özel olarak seçilen ve alınan ürünler farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Örneğin kardeşinize özel olarak aldığınız anahtarlık, anahtarları süslemek için veya diğer eşyalara estetik bir görüntü katmak için kullanılabilir. Veya kardeşe özel olarak alınan açacak magnet hem günlük hayatta açacak olarak kullanılabilir hem de buz dolabını süsleyen şık bir magnet olarak kullanılabilmektedir.

Kardeşe Özel Hediyelik Eşya Olarak Kimlere Alınabilir?

Kardeşe özel hediyelik eşyalar aşağıdaki kişilere alınabilir;

 • Abla ve ağabeylere
 • Küçük kardeşlere
 • Kardeş gibi hissedilen akrabalara
 • En yakın arkadaşlara

Kardeşe Özel Hediyelik Eşya için Toptan Satış Mevcut mu?

Kardeşe özel hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kardeşe özel hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 16,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kardeşe Özel Hediyelik Eşya için Ücretsiz Kargo var mı?

Kardeşe özel hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kardeşe Özel Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kardeşe özel hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kardeşe Özel Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Kardeşe özel hediyelik eşyalarını hammaddeyi satın alarak üretim aşamalarına başlanmaktadır. Tedarikçi firmadan temin edilen hammaddeler, şekillendirme ve boyama aşamalarının ardından işlenmektedir. Özellikle kişilere özel olarak üretilen hediyelik eşyalarda el işçiliği ön plandadır. Üretimde kullanılan hammaddeye göre son aşamalar değişiklik göstermektedir. Örneğin seramik ürünlerde cilalama işlemi varken, alçı ürünlerde kurumayı bekleme gibi aşamalar mevcuttur. Tüm bu işlemelerin ardından sağlam olarak paketlendikten sonra satışa hazır hale getirilmektedir.

Kardeşe Özel Hediyeliklere Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kardeşe özel hediyeliklere benzer alternatif hediye seçenekleri aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.