• Tümünü Temizle

Arkadaş

için 20 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
119,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Arkadaşa Özel Kişiselleştirilebilir Myros Metal Kalp Ayna 70x65x8 mm
119,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
129,00 TL
(0)
129,00 TL
(0)
129,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Arkadaşa Özel Fotoğraflı Taş Bardak Altlığı 100x100 mm
49,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Arkadaşa Özel Taş Bardak Altlığı 100x100 mm
49,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
289,00 TL
(0)
79,90 TL
(0)
için 20 ürün görüntüleniyor.

Arkadaşa Özel Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Arkadaşlık bağı çok kuvvetli ve özeldir. Hiçbir kan bağı bulunmayan kişiler uzun yıllar çok yakın dost olarak hayatına devam edebilir. Dostluğun yıllar içerisinde bozulmadan daha da güçlenmesi birçok farklı duruma bağlıdır. Bu durumlardan en önemlisi arkadaşların birbirine verdiği değerdir. Uzak ya da yakın mesafelerde süren arkadaşlıklar için birbirlerinin mutlu ve hüzünlü günlerinde beraber olmak önemlidir. Bu beraberlik duygusu çoğu zaman alınan şık bir hediye sayesinde hissedilebilir. Doğum günü, yeni bir iş ve evlilik gibi birçok özel günde arkadaşlar birbirine kıymetli hediyeler almaktadır. Hediyelerin maddi değerinden çok manevi değeri göz önünde bulundurulmaktadır. Arkadaşına kendini özel hissettirmek isteyen kişiler için çok fazla arkadaşa hediye fikirleri bulunmaktadır. Her toplumda dostluk ve arkadaşlık önemsenen bir konudur. Dünyada çok sayıda arkadaşa armağan edilebilecek hediye seçeneği bulunmaktadır. Birden fazla yakın arkadaşına kendini değerli hissettirmek isteyen kişiler toptan hediyelik ürün satın alarak işini kolaylaştırabilir. Arkadaşa hediye seçimi yapmak bazen zor olabilir. Arkadaşa özel hediyelik ürün satın alırken şunlara dikkat edilmesi gerekir;

 • Arkadaşın zevk ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Hediyenin hangi özel gün için alındığı önemlidir.
 • Arkadaşa hediye notu eklemek atlanmamalıdır.

Arkadaşa Özel Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Farklı zevklere uygun olan çok sayıda hediye seçeneği bulunmaktadır. Arkadaşa hediye önerileri arasında magnet, bardak altlığı, anahtarlık, ayna ve sigara tabakası bulunmaktadır. Dekoratif olarak kullanılan magnet modelleri üzerinde dostluk ve arkadaşlığı anlatan görseller bulunmaktadır. Magnetler kaliteli baskı tekniği kullanılarak üretilmektedir. Bardak altığı taş malzemeden tasarlanmaktadır. Kare bir şekle sahip olan altlıklar üzerinde arkadaşlıkla ilgili güzel sözler bulunmaktadır. 

Kadınların daha sık tercih ettiği ayna modelleri ise çantada rahatlıkla taşınabilmesi için minimal tasarımda üretilmiştir. Kalpli ve yuvarlak tasarıma sahip olan aynalar kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. İstenilen fotoğraf ya da isimler baskı tekniği kullanılarak ayna kapağına baskı yapılmaktadır. Yakın arkadaşa hediye fikirleri arasında bulunan bir diğer ürün ise kişiye özel olarak tasarlanan anahtarlıklardır. Farklı tasarımlara sahip olan anahtarlıkların üzerine istenilen görsel baskı yapılmaktadır. En yakın arkadaşa hediye hazırlama sürecinde olan kişiler için sigara tabakası iyi bir seçim olabilir. Sigaranın daha şık olarak muhafaza edilmesini sağlayan tabaka kapağına arkadaşınız ve sizin isminiz özel olarak basılmaktadır.

Arkadaşa Özel Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Arkadaşa hediye tavsiyeleri fiyatları 10 TL ile 142 TL arasında değişiklik göstermektedir. Hediyelerde kullanılan malzeme ve kişiye özel olarak tasarlanması süreçleri fiyatlarının değişiklik göstermesinde etkilidir.

Arkadaşa Özel Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Arkadaşa özel hediyelik ürünlerin fiyatları belirlenirken kullanılan malzemeler ve işçilik göz önünde bulundurulmaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanan hediyelerin fiyatları diğerlerinden değişiklik göstermektedir. Yakın arkadaşa hediye seçenekleri arasında anahtarlık, bardak altlığı ve magnet gibi ürünler bulunmaktadır. Magnet yapım süreci kısa olan ve kullanılan malzemenin maliyeti düşük olan bir üründür. Bu nedenle diğer ürünlere oranla daha uygun fiyatlı olmaktadır. Sigara tabakası metalden üretilmektedir. Metal ürününün fiyatı ve tabakanın yapım süreci fiyatını etkilemektedir. Bu nedenler diğer hediyelik ürünlere oranla daha yüksek fiyatlarda kullanıcıya sunulmaktadır. 

Arkadaşa Özel Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Arkadaşa özel hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Arkadaşa özel hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Arkadaşa Özel Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Arkadaşa özel hediyelik çeşitleri şunlardır;

Arkadaşa Özel Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Arkadaşa özel hediyelik eşya çeşitlerinin kullanım alanları da farklıdır. Özel tasarıma sahip olan magnetler metal yüzeylerde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Aynı zamanda buzdolabı ya da ankastre gibi ürünlerin üzerine not tutturmak isteyen kişilerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Anahtarlık çeşitleri anahtara ya da çantaya takılarak kullanılabilir. Çantada şık bir aksesuar görevi görürken anahtarın ise daha kolay bulunmasını sağlamaktadır. Anahtarlık üzerinde arkadaşa hediye notu sözleri yazılabilmektedir.

En yakın arkadaşa hediye seçenekleri arasında bulunan ayna işlevsel olarak kullanılmaktadır. Minimal boyuta sahip olan aynının istenen yere taşınması kolaydır. Kendini görmek isteyen kişiler ihtiyaç duyduğunda aynadan yardım alabilir. En yakın arkadaşa hediye önerileri arasında bulunan bardak altlığı bardağın masa ve sehpa gibi mobilyalar üzerinde iz bırakmaması için kullanılmaktadır. İşlevsel olarak kullanılmadığında ise mobilyalar üzerinde şık bir görüntü oluşturmaktadır. Arkadaşlara özel olarak tasarlanan sigara tabakası sigaranın kırılmadan daha şık bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Ayrıca kalabalık ortamlarda sigaraların diğer kişilerle karışmasını önlemektedir. Arkadaşına birkaç hediye almak isteyen kişiler için arkadaşa hediye kutusu seçenekleri bulunmaktadır.

Arkadaşa Özel Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Arkadaşa özel hediyelik eşya şu kişilere alınabilir;

 • Yakın arkadaşa yeni iş hediyesi
 • Yakın arkadaşa doğum günü hediyesi
 • Yakın arkadaşa ev hediyesi
 • İş arkadaşına doğum günü hediyesi
 • Ev arkadaşına doğum günü hediyesi
 • Ev arkadaşına yeni iş hediyesi
 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Sevgiliye yeni iş hediyesi

Arkadaşa Özel Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Arkadaşa özel hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Arkadaşa özel hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 47,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Arkadaşa Özel Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Arkadaşa özel hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Arkadaşa Özel Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Arkadaşa özel hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Arkadaşa Özel Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Arkadaşa özel olarak tasarlanan hediyelik eşyaların üretim süreçleri birbirinden farklıdır. Myros hediyelik ürünlerin üretimi için gereken hammaddeleri kaliteli olarak tercih etmektedir. Bünyesinde üretilen tüm hediyelik ürünler uzun yıllar kullanım için oldukça uygundur. Ürettiği tüm hediyelik ürünlerde kalite ve düşük fiyat garantisi vermektedir. 

Arkadaşa Özel Hediyeliklere Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Arkadaşa özel hediyeliklere benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.