• Tümünü Temizle

Anne

için 24 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Anneye Özel Fotoğraflı Myros Metal Kalp Ayna 70x65x8 mm
119,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Anneye Özel Myros Metal Kalp Ayna 70x65x8 mm
119,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Anneye Özel Myros Metal Yuvarlak Ayna 70x11 mm
129,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Anneye Özel Fotoğraflı Taş Bardak Altlığı 100x100 mm
49,90 TL
(0)
49,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Anneye Özel Myros Eva Magnet
29,90 TL
(0)
44,90 TL
(0)
79,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Anneye Özel Myros Metal Klasik Açacak Magnet 90x45 mm
79,90 TL
(0)
79,90 TL
(0)
79,90 TL
(0)
69,90 TL
(0)
69,90 TL
(0)
69,90 TL
(0)
için 24 ürün görüntüleniyor.

Anneye Özel Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Anne, en kıymetli hazinedir. Bu nedenle onları mutlu etmek ve onlara olan sevginizi hissettirmek çok önemlidir. Annelerinize olan sevginizi ifade edebilmenin en güzel yolu annenize hediye almaktan geçer. Annenizi mutlu etmek için binlerce hediye seçeneği arasından annenizin hoşuna giden bir hediye bulmak çok kolay olmayabilir. Onun zevklerine hitap eden bir hediye seçebilmek için anneye hediye fikirleri ile ilgili içerikler okuyarak hediye seçim sürecini kolaylaştırabilirsiniz. 

Annenize bir hediye almak istediğinizde aklınıza ilk olarak anneye ne hediye alınır gibi bir soru gelmesi çok normaldir. Çünkü anneniz için en özel hediyeyi almak isterseniz. Annenize hediye almaya karar verdiyseniz ilk aşamada ona nasıl bir hediye almak istediğinizi düşünmelisiniz. Büyük bir hediye mi alacaksınız yoksa daha küçük ama manevi anlamı olan bir hediye mi tercih edeceksiniz. Anneleriniz için alabileceğiniz yüzlerce çeşit hediye alternatifi bulunur. Anneye hediye önerileri arasında aynalar, anahtarlıklar, magnetler ve farklı tasarımlara sahip kupa ya da bardak çeşitleri yer alır. Bu hediyelerin hepsi de annenize olan sevginizi en iyi şekilde gösterebilmenizi sağlar. 

Annenizin yüzünün gülmesini sağlayacak bir hediye almak istiyorsanız bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Anneye hediye alırken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır; 

 • Annenizin sevdiği renkleri ve ilgilendiği alanları göz önünde bulundurmaya özen göstermelisiniz. 
 • Annenize hangi amaçla hediye alacağınız da hediye seçimini etkiler. Doğum günü, yılbaşı veya Anneler günü vs.
 • Almak istediğiniz hediyenin özelliklerinin belirlenmesi de çok önemlidir.  
 • Annenize nasıl bir hediye almak istiyorsanız buna karar verip bir sınır çizmeniz seçenekler arasında boğulmanızı engeller. 
 • Hediyenin fiyatı da anneye hediye alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsurdur. 

Sadece kendi annenize hediye alabileceğiniz gibi aynı zamanda örneğin Anneler Günü hediyesi olarak yakın akrabalarınıza da hediye almak isteyebilirsiniz. Bu durumda hediyeleri toptan olarak da satın alabilirsiniz.

Anneye Hediyelik Ürünlerin Özellikleri Nelerdir? 

Annelere hediye alınırken hediyenin özel bir anlamı olmasına çok dikkat edilir. Fakat hediye alternatifleri o kadar fazladır ki tam istediğiniz gibi bir hediye bulabilmek için biraz zaman harcamanız gerekir. Anne temalı hediye seçeneklerinin her birinin boyutu, modeli, renkleri ve tasarımı birbirinden farklıdır. 

Anne temalı anahtarlıkların boyutları 40X94mm ve 45X95 mm arasında değişiklik göstermekle birlikte anahtarlıkların üzerinde bulunan desenlerin hepsi özgün bir dizayna sahiptir. 

Anneye alınabilecek bir diğer hediye alternatifi olan taş bardak altlıklarının boyutları 100X100 mm şeklindedir. Ayrıca bardak altlıkları talebinize uygun şekilde kişiselleştirilebilir. Anne temalı bardak altlıklarının ağırlığı ise 235 gr dır.  Annenizi mutlu etmek için üzerine resminizi bastırabileceğiniz bardak altlıklarının yanına anneye hediye notu ekleyerek hediyenizi daha da güzelleştirebilirsiniz. 

Annelerinizi mutlu etmek için isteğinize göre özelleştirilebilir metal kalp ayna modelleri de göz önünde bulundurulması gereken alternatiflerden biri. Metal kalp aynaların boyutları 70X65X8 mm iken ağırlığı 47 gramdır. Anne temalı metal kalp aynaları Anneler Günü hediyesi olarak satın alabilirsiniz. 

Kategorilerimizin çoğunda özel tasarım ürünlerimiz mevcuttur. Bu ürünler tam olarak hayal ettiğiniz ürünü yaratmanız için uygundur. Siz de anneye özel hediyelik ürünlerinin özel tasarım seçeneklerine ulaşıp kendi tasarımınızı oluşturabilir ve size özel ürüne sahip olabilirsiniz.

Anneye Özel Hediyelik Ürünlerin Fiyat Aralığı Nedir? 

Anneye özel hediyelik eşyaların fiyatları birçok farklı faktöre göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama bir fiyat aralığı vermek gerekirse ürünlerin fiyatları 10 TL ile 60 TL arasındadır. Annelere özel metal çanta askılarının fiyatları diğer hediyelik ürünlere göre daha yüksek olsa da anne temalı magnet modelleri fiyat açısından daha uygundur. 

Anneye Özel Hediyelik Ürünlerin Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Anneye alınabilecek hediye çeşitlerinin tasarımı, modeli, boyutu ve üretim sırasında kullanılan malzemeler farklı olduğundan dolayı ürünler de farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır. Örneğin taş bardak altlıklarının tasarımı kişiye özel yapılıyorsa bu durumda fiyatı standart bir bardak altlığına göre daha yüksek olmaktadır. Aynı şekilde metal kalp ayna hediye modellerinde de fiyat belirlenirken üründe kişiselleştirilmiş bir desen kullanılması fiyatları etkilemektedir. 

Ürünlerin fiyatları belirlenirken genel olarak kullanılan malzeme, ürünün boyutu ve ürünün dizaynı göz önünde bulundurulmaktadır. 

Anneye Hediyelik Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Anneye hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Anneye hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Anneye Özel Hediyelik Çeşitleri Nelerdir? 

Anneye özel hediyelik çeşitleri şunlardır; 

Anneye Özel Hediyelik Nasıl Kullanılır? 

Annelere hediye alınırken  hediyenin hem güzel hem de işlevsel olmasına özen gösterilir. Siz de annenize hediye alırken hediyenin fonksiyonel olmasına dikkat ediyorsanız metal açacak formundaki magnetleri değerlendirebilirsiniz. Bu sayede anneleriniz hem mutfakta zaman geçirirken sizin aldığınız anne temalı metal açacak magnetleri gördüğünde mutlu olur hem de buzdolabını süslemek için magneti kullanır. Ayrıca ihtiyaç duyduğunda magnetin açacak kısmı da birçok noktada işine yarar. 

Anneler gününde annenize hediye alırken birbirini tamamlayan iki ürünü birlikte alarak bir set oluşturabilirsiniz. Anneye hediye seti oluştururken anne temalı metal ayna ve metal çanta askı aparatını sete dahil edebilirsiniz. Anneniz bu ikisini takım şeklinde veya ayrı ayrı kullanabilir. 

Yeni anne olan bir arkadaşınız ya da yakınınız için de anneye özel hediyelik ürünleri tercih edebilirsiniz. Yeni anneye hediye fikirleri arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız küçük ama anlamlı bir hediye opsiyonu olan anne temalı metal anahtarlık modellerine göz atabilirsiniz. Pek çok farklı modeli olan metal anahtarlıkların üzerine dilerseniz hediye edeceğiniz arkadaşınızın ve çocuğunun fotoğraflarını koydurabilirsiniz. Böylece anne ve bebek arasındaki bağın derinleşmesine yardımcı olursunuz. 

Anneniz için ya da yeni anne olmuş bir arkadaşınız için hediye alırken anneye özel cam bardak seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Çok kullanışlı bir hediye olduğu için anneniz ya da arkadaşınız bu bardakta bir şeyler içerken akıllarına hep siz gelirsiniz. Annelerinize alacağınız hediyeyi belirledikten sonra hediyeyi verirken daha şık görünmesi için anneye hediye kutusu olarak tasarlanan kutulardan faydalanabilirsiniz. 

Anneye Özel Hediyelik Eşya Olarak Kimlere Alınabilir?

Anneye özel hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir; 

 • Doğum gününde anneye 
 • Yılbaşında kayınvalideye ya da anneye 
 • Anneler gününde kayınvalideye veya anneye 
 • Yeni doğum yapmış bir arkadaşınıza ya da  akrabanıza

Anneye Hediyelik Ürünler için Toptan Satış Mevcut mu?

Anneye hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. anneye hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları  3 TL - 20,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Anneye Hediyelik Ürünleri için Ücretsiz Kargo var mı?

Anneye hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Anneye Hediyelik Ürünlerinin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Anneye hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Anneye Özel Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretir? 

Anneye özel hediyelik eşyaları yüksek kalite malzeme kullanarak üreten Myros, her ürünün tasarımını özgün şekilde yapar. Ürünlere göre malzeme türü değişse de anneye özel hediyelik eşyaların üretiminde cam, taş, metal ve epoksi gibi malzemeler kullanılmaktadır. Farklı zevk ve tercihlere hitap edebilmek amacıyla hediyelik eşyaların boyutları ve enleri de birbirinden farklı olacak şekilde üretilebilmektedir. 

Anneye Özel Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir? 

Anneye özel hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır; 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.