• Tümünü Temizle

Kalem

için 13 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
919,00 TL
(0)
649,00 TL
(0)
919,00 TL
(0)
849,00 TL
(0)
999,00 TL
(0)
979,00 TL
(0)
919,00 TL
(0)
649,00 TL
(0)
SKU: HDT208-GNLK09 Metal Hediyelik Kalem Seti
119,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Ahşap Kutulu Kalem
SKU: HDT163-GNLAK09 Ahşap Kutulu Kalem
919,00 TL
(0)
919,00 TL
(0)
649,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Metal Silindir Kutulu Kalem
SKU: HDT164-GNLAK09 Metal Silindir Kutulu Kalem
299,00 TL
(0)
için 13 ürün görüntüleniyor.

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuk ya da yetişkin ayırt etmeden gündelik hayatın bir ihtiyacı olan büro tükenmez kalem, farklı türleri de bulunan çok amaçlı kullanıma sahip olan bir üründür.  Özelliklerine göre değerlendirilen ürünler tek adet satıldığı gibi aynı zamanda kalem seti olarak da satışa sunulmaktadır. Her ürünün kendi kullanım alanında özel ve güzel işlevselliği bulunmaktadır. 

Ajandalara kaydedilen önemli notlar, ders notları, günlük tutmak, şiir yazmak, önemli evrakların altına imza atmak ve daha nicesi içini tercih edilen özel tükenmez kalemler, kişiye özel bir imaja sahip olduğunda daha da anlam kazanmaktadır. Genel olarak özel kutu ile sunulan kişiye özel kalem, masada şıklık unsuru yaratırken, cepte taşınması için de olanak sağlamaktadır. İşlevselliği aynı olsa da segmenti ile kırtasiye malzeme ürünlerinden çok özel koleksiyon kategorisine dahil olan kişiselleştirilebilir tükenmez kalem, üzerine isim ve ünvan yazıldığında tamamen bireyselleştirilmiş olacaktır. Sevdiklerinize sunacağınız hediyelik tükenmez kalem seti, küçük ve anlamlı bir hediye olmanın yanında aynı zamanda değerli ve özel hissettiren detaylara sahiptir. Deri ve ahşap geçmişten günümüze seçkin ve elegan görünümü korumak amacı ile kullanılan malzemelerdir. Kişiye özel hediyelik eşyalar deri ya da ahşap ile kamufle edildiğinde son derece etkileyici lüks bir hediye alternatifine dönüşecektir. Türkiye’de ve yurtdışında çokça sevilen kişiselleştirilebilir kalem çeşitleri arasından genel olarak dolma kalem ve tükenmez kalem tercih edilmektedir. Hediye etmeyi düşünülen kişinin kendisini daha özel ve ayrıcalıklı hissetmesini sağlayacak kişiselleştirilebilir isimli kalem üzerine isim, ünvan, harf ya da herhangi bir simge yaptırılabilir. Bu tip ürünler tamamen el yapımı olduğu için, dünya üzerinde biricik bulunan hediyelik eşyalar listesine girmektedir.

Ürünler kişiselleştirilebilir isimli kalem seçeneklerine sahip olduklarından dolayı tasarım noktasında özgünlük sağlamaktadır. İsim, ünvan, sembol ya da bir söz, kalem ve kutusu üzerine baskı alınabilir. Bireysel, kurumsal ve ticari kullanım için uygunluk göstermektedir. Bundan dolayı tek adet sipariş seçeneği mevcut iken aynı zamanda toptan kişiselleştirilebilir kalem alışveriş seçeneği de mevcuttur. Toptan alışverişlerde ürünlere etiket fiyatı üzerinden indirim sağlanmaktadır. 

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Kullanışlı yapıları ve dayanıklı malzemeleri ile uzun soluklu kullanıma uygunluk sağlayan hediye çeşididir. 
 • İyi bir kaleme sahip olmak prestij getirir. Bu nedenle yazı ile ilgili mesleğe sahip olan bireylerin kalemleri oldukça kalitelidir. 
 • Mürekkep uzun süre kullanıma dayanıklıdır. 
 • Ürünü kişiye özel hale getirebilmek için Myros’a mesajınızı iletmeniz yeterli olacaktır. Ürün üzerine isim, baş harfler, ünvan, sembol ve anlamlı bir söz yazılabilir.
 • Ürünler farklı materyallerde üretilir. Ürünün tarzına göre kutu seçenekleri de mevcuttur.
 • Deri ürünleri orjinal malzemeden üretilmektedir. 
 • Ahşap ve deri hediyelik eşyalar el yapımıdır. 
 • Toptan satış mevcuttur. 

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Geçmişten günümüze özel hediyeler listesinin başında kişiselleştirilebilir kalem seti yer almaktadır. Hem resmi hem de yakın ilişki içinde yer alan bireylerin hediye olarak verebileceği özel anlama sahip ürün olarak tercih edilir. Ergonomik ve özel tasarımlarının olması ile bulunduğu her ortamda şıklık unsuru olmaktadır. Genel olarak masa başı çalışan bireylerin tercih etmiş olduğu kişiselleştirilmiş kalem modelleri, birbirinden şık ve estetik tasarımlara sahiptir. Üstün kaliteye sahip olan, özel kutularında sunulan özel kişiselleştirilebilir kalem ürünleri hediyelik eşya olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Kişiselleştirilebilir kalem hediyelik ürünler üzerine genel olarak ad - soyad ve ünvan yazılmaktadır. Profesyonel ekipler tarafından özenle hazırlanan hediyelik kişiselleştirilebilir kalemleri, kullanım ile birlikte adeta gösteriş yaratmak için tasarlanmıştır. 

Kategori içinde bulunan her ürün birbirinden farklı tasarımlara ve kullanım standartlarına sahip olmaktadır. Ürünlerin  yapıları, ebatları, tasarımları, renkleri ve kutuları birbirinden farklılık gösterir. Koleksiyondaki ürünlerin ebatları ortalama olarak en 100 mm - 1000 mm, boy 100 mm - 1000 mm, yükseklik 30 mm - 75 mm ve ağırlık 70 gr ile 1500 gr ağırlığında olmaktadır. 

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Hediyelik eşya olarak çok özel bireylere sunulan kişiselleştirilmiş kalem fiyatları ortalama 99 TL ile 879 TL aralığında oluşmaktadır. 

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kişiselleştirilebilir kalem hediyelik eşya ürünlerinin fiyat aralıkları belirlenirken ürünün hammadde kalitesi, boyutları, işlenmesi, rengi, tasarımı, el emeği, kalite kontrol süreci ve nihai tüketiciye ulaşma aşaması etken olmaktadır. Bu ana etkenlere ilave olarak toptan satış seçeneği de fiyat politikasını belirleyici bir etkiye sahiptir. Toptan satış alışverişinde bireyler ya da bayilikler, ürünleri etiket fiyatı üzerinden daha uygun bir fiyata satın almaktadır. 

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kişiselleştirilebilir kalem ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kişiselleştirilebilir kalem ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Kişiselleştirilebilir kalem hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Kişiye özel hediyelik kalem ürünleri çok amaçlı kullanıma sahiptir. İşlevsellik noktasında farklılığı bulunmasa da kutusu ve tasarımı ile adeta dekoratif bir obje görevini görmektedir. Bu tip ürünler gündelik hayatta, iş hayatında ya da hediyelik olarak tercih edilebilir. Cep boylarında rahatlıkla taşınabilir. Özel yapılı kutuları ile ortama farklı bir aura katmaktadır. 

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kişiselleştirilebilir kalem hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Kendisini daha özel ve ayrıcalıklı hissetmesi için sevgiliye,
 • Doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü gibi özel günlerde eşlere,
 • Anneler günü, babalar günü, kız çocukları günü gibi özel günlerde aile üyelerine,
 • Hayatınıza değer katan ve yol gösteren öğretmeninize, 
 • Sağlığınızı iyileştiren ve size iyi bakan doktorunuza,
 • Sanatçı arkadaşlarınıza,
 • Edebiyatı çok sevenlere,
 • Günlük tutanlara ya da yazı yazmayı sevenlere,
 • Metin yazarı arkadaşlarınıza,
 • Kırtasiye hayranı olan öğrencilere,
 • Yeni işe başlayanlara,
 • Firma hediyesi olarak terfi alan çalışanlara,
 • Kıymet verilen yöneticilere,
 • İş ortaklarına

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kişiselleştirilebilir kalem ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kişiselleştirilebilir kalem ürünlerinde toptan fiyatları 33 TL - 293 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kişiselleştirilebilir kalem ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kişiselleştirilebilir kalem ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı kişiselleştirilebilir kalem üretici firması Myros, seri üretim ürünlerinin bir  bölümünü el emeği ile üretmektedir. Kalemlerin kişiselleştirilebilir alanlarında istenilen içerik lazer ile yazılmaktadır. Özel kalemlerin kutuları da aynı derecede özel olmalıdır. Deri ve ahşap kutular tamamen el yapımıdır. Tasarımlarında ciddi emek harcanan ürünler, oldukça değerli anlamlara sahiptir. Bazı meslekler için özel dizayn edilen kalemlerin şıklık değeri çok yüksektir. Kullanım amaçlı tercih edilmese dahi dekoratif bir obje olarak kullanıma uygunluk sağlamaktadır. Ürünün hammaddesinden nihai tüketiciye ulaşana kadar her evre ile özenle ilgilenen firma, herhangi bir hasar çıkmamasına önem vermektedir. 

Kişiselleştirilebilir Kalem Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kişiselleştirilebilir kalem hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.