• Tümünü Temizle

Anahtarlık

için 10 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Balık Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
39,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Deniz Canlıları Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Deniz Canlıları Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Marin Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Gemi Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Kemer Temalı Deniz Kabuğu Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Alanya Temalı Sallantılı Denizkabuğu Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Kemer Temalı Sallantılı Denizkabuğu Anahtarlık
29,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Side Temalı Sallantılı Denizkabuğu Anahtarlık
29,90 TL
(0)
için 10 ürün görüntüleniyor.

Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşyalar kapsamında sevdikleriniz ve kendiniz için alabileceğiniz birçok ürün çeşidi vardır. Bu ürünler kişisel zevklere göre değişkenlik kapsayan ürünler olup her birinin ilgi çekici özelliği vardır. özellikle enjeksiyon döküm malzeme ile yapılmış olan plastik yapılı marin temalı anahtarlık çeşitleri bu konuda başlıca seçeneklerden biridir. 

Ürünün her kalıba uyarlanabilmesi nedeniyle marin temalı dekorasyon oluşturulabilmesi de oldukça kolaydır. Birçok yerde ilgi çekici ürün niteliğinde kullanılan bu ürünler genel olarak Marin temalı aksesuarlar şeklinde de geçmektedir. İnsanların genel zevklerine hitap eden ve yaz tatili dönüşlerinde satın alınmak istenen ürünler arasında marin temalı ürünler ilk sıradadır. Beyaz ve mavi tonlarında boyanarak satılan ürünler olması, sanatsal el işçiliğinin öne çıkmış olması bu ürünleri özelleştirmektedir. 

Sahili ve denizi yansıtan marina temalı dekorasyon ürünleri mobilyanıza uygun şekilde de kullanılabilecek eşyalardır. Fakat anı oluşturma konusunda en iyi hediye seçeneği olduğunu bir kez daha vurgulamak gerekir. Kolayca yıpranmayan veya bozulmayan yapısı kullanılan malzemesiyle ilişkilendirilmektedir. Enjeksiyon döküm özelliği ve plastik malzeme kullanımı ile oldukça dayanıklı ürün çeşidi olarak bilinir. Ticari faaliyetlerinizde kar marjınızı arttırmak adına toptan hediye marin anahtarlık almanız da mümkündür. Myros firmasında satılmakta olan marin temalı ürünleri çeşitlerine ayırarak satın almak veya aynı modelden birçok adette satın almanız her zaman mümkündür. 

Marin temalı hediyelik eşya satın alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gereken konular aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına uygun olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin veya araç-gereçlerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratan toksit maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve araştırma yapılması 
 • Marin temalı ürünlerin ana temasındaki değişik ve farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilmiş olan marina temalı anahtarlık tasarımlarının tercih edilmesi 

Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Marin temalı anahtarlık hediyelik eşyaların genel olarak plastik karışımlı ve enjeksiyon döküm ürünleri olduğu bilinmektedir. Uzun süre formunu koruyabilen ürünler olması nedeniyle kolayca deforme olmayan yapıda üretildiği bilinmektedir. Her çeşit alana uyumlu olan ve mevcut ağırlığı ortalama 5mm olan ürünler taşıması ve kullanımı kolay ürünlerdir. 

Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Marin temalı anahtarlık hediyelik eşya fiyatları 14,90TL ile 23,90TL arasında satışa sunulmaktadır. Değişken fiyatlarda öne çıkan bu anahtarlıklar içerdiği özelliklere ve kullanılan materyallere göre değişkenlik göstermektedir.  Sevdikleriniz için unutulmayacak ve anlamlı bir hediye anlamında tercih edilmesi en keyifli olan ürünlerdir. Marin temalı anahtarlık fiyatlarına yönelik net bir fiyat belirtecek olduğumuzda balık temalı şeffaf polyester anahtarlığın 23,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Marin temalı anahtarlık fiyatları üretimde kullanılan malzemeye göre değişkenlik içerir. İlk bakışta normal bir anahtarlık gibi düşünmek mümkün olsa da ürünü özelleştiren ve farklı kılan malzemeler vardır. Şeffaf polyester kullanımı, plastik malzemenin enjeksiyon döküm hali buna en iyi örnektir. 

Fiyatını belirleyen temel konulardan biri de bu eşyaların büyüklüğü ve ölçüleri ile ilişkilendirilmektedir. Anahtarlık kapsamında boyut ne kadar büyürse kullanılacak malzeme de aynı orantıda çoğalmaktadır. Bu da fiyatını doğrudan etkileyen bir konu şeklinde bilinmektedir. 

Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Marin temalı anahtarlık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin temalı anahtarlık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Marin temalı anahtarlık hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere ve ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik gösterebildiği gibi aşağıdaki çeşitleri ile sıralandığı görülmektedir. 

Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Marin temalı anahtarlık hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına birçok cevap sunabilmek mümkündür. Anahtarlık eşyalar genel olarak yaşam alanı veya kullandığımız eşyaların açılması için saklı ve göz önünde bulundurmamız gereken anahtarların aksesuarlarıdır. Bu amaçla her insanın kullandığı bir eşya olarak bilinmektedir. Hediyelik anlamda annenize, babanıza ve kardeşlerinize hiç çekinmeden seçip alacağınız ürün olduğu gibi katılım gerektiren davetlerde de dağıtma amaçlı seçebileceğiniz ürünlerdir. 

İş alanına yönelik kullanıp değerlendirmek istediğinizde ise toptan hediyelik eşya şeklinde bu ürünlerden satın alarak çalıştığınız firmalara veya müşterilerinize özgü olarak dağıtım yapabilecek şekilde kullanmanız mümkün olacaktır. En sevilen çeşitlerini özelleştirerek satın alma veya farklı modelleri toptan satın alarak ticari alanda değerlendirmeye çalışmanız kar marjınızı da yükseltecek bir şeydir. 

Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Marin temalı anahtarlık hediyelik eşyalar kime alınabilir sorgulaması aşağıdaki listedeki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize marin anahtarlık 
 • Babalar günü için babanıza marin temalı ürünler 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için özel ve doğum günlerinde marin temalı aksesuarlar 
 • Arkadaşların iş kutlaması ya da doğum günü gibi özel günlerinde marin temalı anahtarlık
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı yaratmak için kendinize marin temalı dekorasyon ürünü 
 • Marin temalı tasarımlara ilgi duyan kişilere marina temalı toptan açacak 
 • İş yerindeki üstlerinize toptan marina Magnet 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ya da sevdiğiniz komşularınıza toptan hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediye marin anahtarlık 

  Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Marin temalı anahtarlık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Marin temalı anahtarlık ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 8 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Marin temalı anahtarlık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Marin temalı anahtarlık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

  Marin temalı anahtarlık hediyelik eşyaları ve marin ürün çeşitleri Myros firması kapsamında üretilmektedir. Genel bakımdan çok geniş bir Pazar hacmine sahip olan firma toptan ve tekli satışlarda Türkiye çapında hâkimiyet kurmuş firmalardandır. Özverili çalışma şekli disiplinli ve huzurlu çalışma ortamı oluşturup elemanların başarı performansını da yükseltmektedir.  Marin temalı ürünlerinde ekip çalışmalarından yararlanılıyor olup kadın ve erkek elemanların eşit seviyede olmasına özen gösterilmektedir. Estetik bakış açısına uygun ve son derece modern denilen çalışmalar beraberinde her kesime hitap eden ürün seçenekleri yapılmaktadır. 

  Marin Temalı Anahtarlık Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Marin temalı anahtarlık hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.