• Tümünü Temizle

Açacak

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
79,90 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Marin Temalı Açacak Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metal açacak üzerine monte edilmiş olan yelken temalı açacak modeli hemen herkesin ilgisini çeken hediyelik eşya türlerinden biridir. Her türlü içeceğin açılmasında rahatlıkla kullanılabilen marin temalı açacak ürünü yıllardır ihtiyaç olarak ta kullanılmakta olan bir üründür. Genel yapısı bakımından marin temalı ürünler dekor verme amaçlı da kullanılmaktadır. Evinize, iş yerinize veya kullandığınız bir alanda farklı ve estetik bir ortam oluşturma amaçlı da kullanılabilen eşyalardır. 

Marine temalı dekorasyon oluşturmak isteyen kişiler için birden fazla marin temalı hediyelik eşya türü bulunmaktadır. Özellikle mutfağınızda değişiklik yapmak istiyorsanız; marin temalı eşya çeşitleri tam anlamıyla size göre diyebiliriz. Myros firması bünyesinde üretilen bu eşyalar uzun süre kullanışlılığını yitirmeyen ürünlerdir.  Marin temalı aksesuarlar dünya çapında ilgi gören ve beğeni toplayan ürünlerdendir. Rahatlatıcı yapısı öne çıkan ilk özelliktir. Tatilde yaşadığınız anıları canlı tutma amaçlı buzdolabı süsü olarak Magnet kullanımı, içeceklerinizi açmak için yelken temalı açacak modelini veya estetik alan oluşturma konusunda marin temalı duvar süsleri kullanmak çok akıllıcadır. 

Sevdiklerinize yönelik hediyelik eşya aradığınızda marin hediye türleri uygun fiyat aralığı ile en seçkin ürün seçeneği sayılır. Ticari amaçla da kullanılabilen ürünleri iş alanında yüksek kar marjı sağlama amaçlı da değerlendirmeniz mümkündür. Myros firmasının sitesini incelediğinizde toptan marin temalı açacak siparişi oluşturmanız mümkün olup marina temalı ürün çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz. 

Marin temalı açacak satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap etmesi 
 • Üretimde kullanılan araç-gereçlerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratan maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici davranılması 
 • Marin temalı ürünlerin ana temasındaki değişik figürlerin incelenmesi ve tek tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilmiş olan marina temalı açacak tercih edilmesi 

Marin Temalı Açacak Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Marin temalı açacak hediyelik ürünler genel yapısı bakımından en kullanışlı hediyelik eşya seçeneği olarak bilinmektedir. İçeceklerin açılmasını sağlayan ve kolayca deforme olmayan yapısı ile uzun süreli formunu koruyabilen şekilde imal edilmiş özelliktedir. Tekli veya toptan satışı da mümkün olan açacak modeli diğer marin temalı hediyelik eşya türlerini de öne çıkarmaktadır.  Deniz esintilerini öne çıkaran marin temalı eşyalar kişisel zevklere hitap eden ürünlerdir. Metal ile birleştirilen yapısı ise yıllarca bozulmadan kullanılabilecek olduğunu göstermektedir. 

Marin Temalı Açacak Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Marin temalı açacak hediyelik eşyaların fiyatları ürün yapısında kullanılan malzemeye yapılan el işçiliğine göre değişmektedir. Marin temalı açacak fiyatları ortalama olarak 58,90TL aralığında satışa sunulmaktadır.  Kullanışlı ve bir o kadar da güzel hediyelik eşya türleri arasında marin temalı açacak fiyatına ilişkin net bir bilgi belirtecek olursak yelkenli marin temalı metal açacak fiyatının 58,90TL fiyatında satıldığını belirtebiliriz. 

Marin Temalı Açacak Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Marin temalı açacak hediyelik eşyaların fiyat belirleme unsuru genel olarak ürün yapısında kullanılan malzeme türü ile ilişkilendirilmektedir. Ürün yapısında kullanılan malzemenin ham maddesi ile ilişkili bu konu fiyat değişkenliğini de öne çıkarmaktadır. Örneğin; marin açacak fiyatı ile marin temalı askılık türü aynı fiyatta değildir. En önemli sebebi ise ürün yapısının boyutudur. Çünkü ürün boyutları veya ölçüleri büyüdükçe kullanılan malzeme miktarı da çoğalmaktadır. Bu da fiyatı etkileyen bir konudur. 

Marin Temalı Açacak Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Marin temalı açacak ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin temalı açacak ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin Temalı Açacak Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Marin temalı açacak hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere ve ihtiyacınıza göre çeşitleniyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Marin Temalı Açacak Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Marin temalı açacak hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulaması birçok şekilde cevaplandırılabilen sorulardandır. Cam şişelerde bulunan içecekleri açmak amaçlı kullanılan açacak çeşitleri olarak kullanılan eşyalar olduğu bilinir. Fakat hediyelik eşya kapsamında değerlendirildiği vakit birçok kişiye kullanışlı eşya verme açısından en iyi alternatif olduğunu belirtebiliriz. 

Ticari alanda değerlendirmek istediğinizde kolayca deforme olmayan bir ürün olması ve kullanışlı olması ile çalıştığınız firmalara dağıtma veya müşterilerinize promosyon ürün şeklinde verebileceğiniz ürün şeklinde de değerlendirmeniz mümkündür. bu sayede kar marjınızı da yükseltmeniz mümkün olacaktır. 

Marin Temalı Açacak Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Marin temalı açacak hediyelik eşyalar kime alınabilir sorgulaması aşağıdaki listedeki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize marin temalı ürünler 
 • Babalar günü için babanıza marin temalı açacak 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için özel ve doğum günlerinde ya da evine özel hediyelik eşya amaçlı marin temalı dekorasyon ürünleri 
 • Arkadaşların iş kutlaması ya da doğum günü gibi özel günlerinde marin temalı açacak çeşitleri 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı yaratmak ve kullanışlı bir hediye olması için kendinize marin temalı toptan açacak 
 • Marin temalı açacak tasarımlara ilgi duyan kişilere toptan hediyelik eşya 
 • İş yerindeki üstlerinize marin hediye 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ya da sevdiğiniz komşularınıza marina hediye 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediye marin açacak 

   Marin Temalı Açacak Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

   Marin temalı açacak ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Marin temalı açacak ürünlerinde toptan fiyatları  19 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

   Marin Temalı Açacak Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

   Marin temalı açacak ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

   Marin Temalı Açacak Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

   Marin temalı açacak ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

   • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
   • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

   Marin Temalı Açacak Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

   Marin temalı açacak ürünler Myros firması tarafından en başarılı ve en özgün şekilde üretilmekte olan hediyelik eşyalardır. Çok geniş Pazar hacmi olan Myros firması eşit seviyede çalışan hâkimiyeti bulundurmaktadır. Elemanlarındaki eşitlik seviyesi kadın erkek sayısının eşit olduğunu da gösteriyor olup planlı çalışma çizelgesiyle öne çıkmaktadır. Bu nedenle çok sevilen ürünlerin kişiselleştirilmesi ve özgün şekilde sunulması açısından başarılı yöntemleri kullandıkları görülmektedir. 

   Üretim bünyesindeki çalışmaların tümünde estetik bakış açısı ön plandadır. Üretim ve imalat sonrası toplu satışlar için kargo süreci ile ekibin diğer bölümü ilgilenmektedir. Bu sayede sorunsuz üretimler ve satışlar gerçekleşiyor olup en uygun fiyat garantisi ile sunulduğu görülmektedir. 

   Marin Temalı Açacak Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

   Marin temalı açacak hediyelik eşyalara benzer nitelikteki diğer eşya seçenekleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.