• Tümünü Temizle

Marin Deniz Kabuğu

için 66 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 9
Myros - Antalya Temalı Deniz Kabuğu Askılı Magnet
29,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Kemer Temalı Deniz Kabuğu Askılı Magnet
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Belek Temalı Deniz Kabuğu Tabak Magnet 73 mm
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Kemer Temalı Deniz Kabuğu Tabak Magnet 73 mm
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Side Temalı Deniz Kabuğu Tabak Magnet 73 mm
29,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Side Temalı Deniz Kabuğu Magnet
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Alanya Temalı Deniz Kabuğu Magnet
29,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Belek Temalı Deniz Kabuğu Magnet
29,90 TL
(0)
29,90 TL
(0)
+ 5
Myros - İzmir Temalı Deniz Kabuğu Magnet
29,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Kemer Temalı Deniz Kabuğu Magnet
29,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Kemer Temalı Deniz Kabuğu Anahtarlık
29,90 TL
(0)
109,00 TL
(0)
için 66 ürün görüntüleniyor.

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya kapsamında öne çıkan birçok eşya vardır. Genel olarak insanların beğenisini toplayan ve seyahat dönüşlerinde en çok rağbet gören seçeneklerin marin deniz kabuğu hediyelikleri olduğunu belirtmeliyiz. insana dair özel anları yansıtan marjinal ürün farkı ile çok sevilen bir hediye türü olduğunu da unutmamak gerekir. Hatta bu yönde tatile her giden insanın deniz çakıl taşları ve deniz kabukları topladığını da belirtebiliriz.  Deniz kabuğu çeşitleri birbirinden farklı doğal deniz ürünleri ile süslenip şehrin temasını yansıtan en güzel hediyelikler başında gelmektedir. İçeriğinde kullanılan malzemelerin tümü özgün el işçiliği ile kullanılmıştır. Dayanıklı bir şekilde kalması ve yıllarca deforme olmaması için kaliteli bir şekilde yapıştırma ve uyarlama özelliği öne çıkmaktadır. 

Marin deniz kabuğu aksesuar alarak ta kullanılabilen bir üründür. Evinizdeki şamdanlığa veya masaüstü dekor amaçlı da kullanılacak ürünlerdendir. TV ünitesinde, kitaplıkta ve birçok yerde şık duracak ev hediyesi olarak ta satın alınmaktadır. Sevdiklerinize hediye seçeneği ararken dikkatini çekecek bu ürünler fiyat bakımından en uygun Myros firmasında satılmaktadır. Ticari anlamda toptan marin deniz kabuğu siparişi vererek kar marjınızı da yükseltmeniz mümkündür. 

Marin deniz kabuğu satın alırken istenmeyen sorunlar ve durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeylerin dikkate alınması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap etmesi veya yaş ortalamasına uygun olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilen zararlı maddeler içermediğine dikkat edilmesi 
 • Fiyat konusunda seçici davranılması ve araştırma yapılması
 • Marin deniz kabuğu çeşitlerinin temasındaki farklı figürlerin de incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek olan materyallerden üretilmiş olan marin deniz kabuğu hediyelik eşyaların tercih edilmesi 

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Marin deniz kabuğu hediyelik eşya ürünlerinin genel özelliği doğal yapısı bozulmamış şekilde deniz ürünlerinin deniz kabuğuna işlenmesidir. 55x50x30 ölçüleri ortalama ölçüsü sayılmakta olup el işçiliğinin mükemmel sanatsal yapısını öne çıkaran ürünlerdir. Kullanılan malzemeler ile özelleştirilen hediyelik eşyalar kapsamında deniz kabuğu ürünü çokça öne çıkan bir ürün sayılmaktadır. Çoğu bakımdan sevilen ürün yapısında şehir temalarını yansıtan özel ürünlerde bulunmaktadır. 

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Marin deniz kabuğu hediyelik eşya türleri estetik bakış açısı oluşturan en hoş hediyelik eşyalardan biridir. Marin deniz kabuğu fiyatları ortalama 14,90TL ile 195TL arasında değişmektedir.  Sevdiğiniz kişilere, ailenize, dostlarınıza ve iş arkadaşlarınıza uygun fiyat ortalamasıyla satışa sunulan deniz kabuğu ürünlerinden satın almak en mantıklı ürün tercihi yapmaktır. Marin deniz kabuğu çeşitleri çok farklı çeşitleri ve modelleriyle öne çıkmakta olup net fiyat belirtecek olduğumuzda Antalya temalı deniz kabuğu askılı Magnet fiyatının 14,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Marin deniz kabuğu hediyelik eşya fiyatları genel olarak değişkendir. Fiyat değişkenliği oluşmasına sebep olabilen birçok etken bulunmaktadır. El işçiliği ile yapılan hediyelik deniz kabuklarında deniz ürünlerine dair birçok malzeme kullanılır. Bu malzemelerin yıllarca deforme olmadan sağlamlığını koruması için doğru yapıştırma tekniği ve kaliteli malzeme kullanımı da şarttır. Ayrıca değişik ve farklı modellerle yapılan deniz kabuklarında tema farkı da fiyatı değiştirir. Bunun beraberinde fiyatını etkileyen en önemli konunun ürün boyutu olduğu bilinmektedir. 

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Marin deniz kabuğu ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin deniz kabuğu ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Marin deniz kabuğu hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere, ihtiyaca göre çeşitlere ayrılıyor olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Marin deniz kabuğu hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorgulamasına ilişkin olarak pek çok cevap verilmesi mümkündür. Genel olarak sevdikleriniz ve kendi eviniz için satın alacağınız süs eşya şeklinde değerlendirilse de dekor verme, ticari anlamda yüksek kar marjı oluşturan reklamlar için, özel günler ve davetlerde dağıtma amaçlı da kullanılabildiği görülmektedir. Duvar süs, Magnet, rüzgâr çanı veya sarkaç şeklinde değerlendireceğiniz süs eşyalar en beğenilen hediyelik ürünler arasında yer almaktadır. 

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Marin deniz kabuğu hediyelik eşyalar kime alınabilir sorgulaması aşağıdaki gibi cevaplandırılmaktadır. 

 • Anneler günü için annenize marin deniz kabuğu 
 • Babalar günü için deniz kabuğu 
 • Kız veya erkek kardeşlerinizin özel günlerinde veya ev hediyesi olması için marin deniz kabuğu aksesuar 
 • Arkadaşların iş kutlaması veya doğum günü gibi özel günlerinde marin deniz kabuğu hediyelik eşya 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturmak veya ticari anlamda değerlendirme amaçlı kendinize toptan marin deniz kabuğu 
 • Marin deniz kabuğu hediyelik eşya ürünlerine ve de çeşitlerine ilgi duyan kişilere deniz kabuğu çeşitleri 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza veya komşunuza hediye marin deniz kabuğu 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Marin deniz kabuğu ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Marin deniz kabuğu ürünlerinde toptan fiyatları 5 TL - 164 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Marin deniz kabuğu ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Marin deniz kabuğu ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Marin deniz kabuğu hediyelik eşyaları Myros firması tarafından üretilen, tekli ve toplu siparişler ile satın alınan hediyeliklerdir. Hediyelik eşya konusunda çok yönlü ürün imalatını yapan Myros firması çok geniş Pazar hacmine sahiptir. Kadın ve erkek personellerinin eşit sayıda bulundurulması uzman kadroya ve çalışma planlına sahip olmasını da gösterir. 

Genel olarak tüm üretimlerinde özgünlük, kalite, estetik ve dayanıklılık açısından öne çıkabilen ürünler üretmektedir. En sevilen hediyelik eşya seçeneklerinde farkındalık oluşturan firma olması ile el işçiliği ve sanatsal dekorlama şekline de önem verdiğini belirtmektedir. Bu yüzden modern çağa uygun ve en çok rağbet görecek ürünlerin imalatına özen gösterdikleri bilinir. Ayrıca kullanışlı ve formunu koruyan üretimlere dikkat çekmektedir. 

Marin Deniz Kabuğu Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Marin deniz kabuğu hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.